2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ne demek istediğimi doğru anlayanlar şu an gerçekten gözlerim dolu dolu çok mutluyum sizler için kalıyorum normalde buraya tek kelime dahi yazmıcaktım katilim senide çok seviyorum şimdi evime gidiyorum hediyelerimi açmaya çok heyecanlayım kalbim durucak eve gidene kadar başıma bir iş gelmezse akşam resimleri yüklicem kızlar hepinizi öpüyorum

Evet, hepimiz aynı şeyden bahsediyoruz aslında :) Ama yanlış cümleler kurabiliyoruz. Kesinlikle kimse topiği terketmemeli.

Umarım teslim etmiştir uyuz kargo

Yaaa benim katilim kim ya bende kurbanima mesaj atmamak icin zor tutuyorum kendimi :)

konu ne kadar uzamış, sen bence kimin hediye paketini beğenmediysen ortaya değil de direk kişiye yorum yapsaydın sanki daha iyi olurdu? burada herkes elinden, gönlünden geldiğince birbirini mutlu etmek için çaba harcadı, gücü yettiğince karınca kararınca hediye aldı, kaldı ki hepimiz çekilişe katılırken iyisiyle kötüsüyle bir şeyleri kabullenerek katıldık. sana da iyi seneler :)

bak seninle konuştukmu onu bile bilmiyorumki ben
bir ipicu gönder banaherkesin katili söyledi ipucu saldı taaa nerelere kadarbitek ben o ipin ucundan tutamadım
ben bilem kurbanımla konuştum yahu
<not :whatsapp kullanıyorum bu arada mesaj atabılırsınde

Son düzenleme:
birde eşim bile seni soruyor bana katilin daha çıkmadı diyor yok diyorum bende başım önde

Kıyamam yaaa, hala katil derdinde Yaa şu kızcağızı da sevindirsene katili, nerdesin?

bence hepimizin hediyeleri eline ulaştığında marta kadar beklemeden tekrarlasak çekilişi :) 14 şubat sevgililer günü var en yakın ....

bence hepimizin hediyeleri eline ulaştığında marta kadar beklemeden tekrarlasak çekilişi :) 14 şubat sevgililer günü var en yakın ....

Sıcağı sıcağına diyorsun?

Sonra ortalıklarda SEVGİLİ katilim diyerek dolaşırız

Olabilir aslında, ama benim eşim bana sevgililer gününde hiç hediye almıyorki, öyle birinden koli gelince noooluyo yaa der

olsun almasın benim eşimde biz sevgili değiliz diyor, söylediğin gibi sevgili katilimden geldi deriz :)

Bu arada martta hem kadınlar günü olduğu gibi, benim de doğum günüm var. Bunu da değerlendirebiliriz yani, istiyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…