2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

iyii madem herkes herşeyi anladıgına göre nie hiçbişey anlamamış gibi zorluyoruz :KK9:

whatsapp yaptı hepsini hem :KK23:

ben senin kurbanlığını en başından beri biliyodum :KK53:
katiline mesaj yazdım benim kurbanımın x kişisi olduğundan şüpheleniyom diye ser verdi sır vermedi valla
efferim ona :KK9:
yine hem açık hem de üstü kapalı yazmayı başardım şuan :KK53:

ben senin kurbanlığını en başından beri biliyodum :KK53:
katiline mesaj yazdım benim kurbanımın x kişisi olduğundan şüpheleniyom diye ser verdi sır vermedi valla
efferim ona :KK9:
yine hem açık hem de üstü kapalı yazmayı başardım şuan :KK53:

bende cok fena bi kahkaha attım şuan :KK53::KK53::KK53:

:KK16::KK54:

ayrıca bende herşeyi biliyorum.. birazcık daaha önce ögrensem cok güzel olurduda zamanlaması kötü oldu ah o katilim :KK17: :KK51:

Son düzenleme:
gelsın ya butler ıyı olr bızım ıcın .))

hııı hemşeriyimiyiz canımm .)

kızlar anca okuyabıldım konustuklarınızı.okumaktan bı yazamadım masallah sıze :nazar :KK1:
AOf bütünlemeleri geri geliyormuş aldığım bir habere göre inşallah doğrudur arkadaşlar .kamu denetçiliği kurumu AOF ü haksız bulmuş 30 gün içinde sonuç istemiş... hayırlısı olsun :KK14:

:KK52::KK52::KK52::KK52:Yazık bize anca tv'de fotograflarda görüyoruz

Oy yarı hemşerilerim de var:KK76::KK1:

bende 8 marta katılırım büyük ihitimal ama umarım kucağımda bebemle yetişebilirim inş kkyaa:emir_bebek:

Son düzenleme:
Hediye paketlerimi hazirliyorum sonunda yani havada buzzz neyse paketledikten sonra burada resimlerini payalasacagim insallah begenir kurbanim :)

benimde hediyelerim geldi hülya ablacım çok teşekkür ederim hepsi çok güzel ve cici çikolatalarda benim en sevdiğimden :KK1::KK1: kesene bereket eline koluna sağlık:KK16::KK16::KK16:

Hediye paketlerimi hazirladim ama resim yuklerken hata veeiyor resimi yukleyemedim paketlerimin :) yarin kargoya verecegim

En tembeliniz ben çıktım sanırım :26:bugün bende paketledim sırf kargoda özel kutu olmadıgı için yollamadım yarın gelecek dediler :KK4:inşallah gelirde yarın yollarım kurbanıma hediyelerini,birde bugün pakeledigim herşeyi didik didik karıştırdılar ya:KK50:ürün yolluyprdum hoş görüyordum ama hediye paketlerini açmaları canımı sıktı:KK43:
Ne olur kurbanım kusuruma bakmasın (hoş ya ben görmüyorum yada kaçırıyorum)yakın zamanda bu sayfada göremedim kendisini ;(
Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım,çalıştıgım için sabah 8 akşam 8 çok zor oldu bana,yinede hallettim birde begenirse yorgunlugum ve mutsuzlugum gidecek inşallah :KK16:
Resimleri çektim bende yarın paylaşıcam sizlerle,şimdilik sadece kendi yaptıgım çam sakızı çoban armaganı hediyemin resmini paylaşayım,hoş kendisi çoook daha güzel şeyler yapıyor maşallah:KK52:ipucuda vermiş oldum böylelikle:KK24:
Başka başka şeylerde aldım ama onlarda süpriz olsun:KK8:

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $1.jpg
    $1.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 38
X