2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

En tembeliniz ben çıktım sanırım :26:bugün bende paketledim sırf kargoda özel kutu olmadıgı için yollamadım yarın gelecek dediler :KK4:inşallah gelirde yarın yollarım kurbanıma hediyelerini,birde bugün pakeledigim herşeyi didik didik karıştırdılar ya:KK50:ürün yolluyprdum hoş görüyordum ama hediye paketlerini açmaları canımı sıktı:KK43:
Ne olur kurbanım kusuruma bakmasın (hoş ya ben görmüyorum yada kaçırıyorum)yakın zamanda bu sayfada göremedim kendisini ;(
Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım,çalıştıgım için sabah 8 akşam 8 çok zor oldu bana,yinede hallettim birde begenirse yorgunlugum ve mutsuzlugum gidecek inşallah :KK16:
Resimleri çektim bende yarın paylaşıcam sizlerle,şimdilik sadece kendi yaptıgım çam sakızı çoban armaganı hediyemin resmini paylaşayım,hoş kendisi çoook daha güzel şeyler yapıyor maşallah:KK52:ipucuda vermiş oldum böylelikle:KK24:
Başka başka şeylerde aldım ama onlarda süpriz olsun:KK8:

canım yaa niye öyle karıştırmışlar paketleri sinir oldum :KK47: bende verirken sordular ne var içinde diye hediyelik ıvır zıvır dedim ses etmediler valla olay çıkartırdım açtırsalardı emek emek yaptığım paketleri :KK16: ama sıkma canını bi keresinde benimkini de açtırmışlardı ptt kargoda kargocunun cinsliği canım üzülme :KK34: ayrıca yaptığın kolyeler de çok güzel eline sağlık kurbanında güle güle kullansın kim acaba ben de merak ettim şindi

Son düzenleme:
canım yaa niye öyle karıştırmışlar paketleri sinir oldum :KK47: bende verirken sordular ne var içinde diye hediyelik ıvır zıvır dedim ses etmediler valla olay çıkartırdım açtırsalardı emek emek yaptığım paketleri :KK16: ama sıkma canını bi keresinde benimkini de açtırmışlardı ptt kargoda kargocunun cinsliği canım üzülme :KK34: ayrıca yaptığın kolyeler de çok güzel eline sağlık kurbanında güle güle kullansın kim acaba ben de merak ettim şindi

Canım ben ürün yolluyorum ya kargo ile o yüzden içine bakıyorlardı sorun yoktu ama bir kız var uyuz oluyorum bugün o vardı meraklı ya ne var ne var deyip durdu
yanımda paket edecek çocuk var az kalsın diyecektim kırmızı don var anacım vereyimmi diye sustum
özel koli ücretli imiş dedim alayım baktılar kalmamış yarın gelecek dediler yarın yollıcam artık :KK14:
Tek tek baktılar ya aglamaklı oldum özenle hazırlayamasamda güzel olmuştu paketlerim neyse yarın sorun çıkartıp bir daha bakacagım derse ben onun falına bakacagım:KK1: hemide el falına:KK53: çakacam suratına sonra oturup:KK37: 3 vakte kadar bir yol var deyip Ankaraya baglıcam:KK52::KK76:

benimde hediyelerim geldi hülya ablacım çok teşekkür ederim hepsi çok güzel ve cici çikolatalarda benim en sevdiğimden :KK1::KK1: kesene bereket eline koluna sağlık:KK16::KK16::KK16:
ben de pek beğendim, hele ki kızın için olan örgüler süper güle güle kullan... hülyanın eline koluna yüreğine emeğine sağlık, kesesine bereket :KK16::KK16::KK16:

Canım ben ürün yolluyorum ya kargo ile o yüzden içine bakıyorlardı sorun yoktu ama bir kız var uyuz oluyorum bugün o vardı meraklı ya ne var ne var deyip durdu
yanımda paket edecek çocuk var az kalsın diyecektim kırmızı don var anacım vereyimmi diye sustum
özel koli ücretli imiş dedim alayım baktılar kalmamış yarın gelecek dediler yarın yollıcam artık :KK14:
Tek tek baktılar ya aglamaklı oldum özenle hazırlayamasamda güzel olmuştu paketlerim neyse yarın sorun çıkartıp bir daha bakacagım derse ben onun falına bakacagım:KK1: hemide el falına:KK53: çakacam suratına sonra oturup:KK37: 3 vakte kadar bir yol var deyip Ankaraya baglıcam:KK52::KK76:

:KK9::KK9::KK9: bak falına bence de meraklı manyağın :KK1:

Son düzenleme:
ben de pek beğendim, hele ki kızın için olan örgüler süper güle güle kullan... hülyanın eline koluna yüreğine emeğine sağlık, kesesine bereket :KK16::KK16::KK16:

allah razı olsun canım amin inş. kısmet olurda rabbim o günleri gösterirse ve haal burdaki arkadaşlar dağılmazsa giydirdiğim gün resmini buraya ekleyeceğim hülya teyzesinden gelmişti diye hatırlatırım :KK34:

sevgili kurbanım senin hediyelerini hemen hemen tamamladık gibi sadece 2 3 eşyamız kaldı onlarıda haftasonu aldık mı kısmetse inşallah pazartesi kargoda :KK16::KK16:bunlarada hazır olan bi kaç paketlerimiz
$IMAG0028.jpg
$IMAG0030.jpg

Herkese günaydınnnn :KK16: aç ve donmuş bir vaziyette yazıyorum bunları :KK52: çok açım çook gidip kahvaltı etmeliyim.kargocular dün götürmemişler kurbanımın hediyelerini bu güne kalmış turşusunu mu kuracaklar acaba paketin niye bekletiyolarsa :KK47:

benimde hediyelerim geldi hülya ablacım çok teşekkür ederim hepsi çok güzel ve cici çikolatalarda benim en sevdiğimden :KK1::KK1: kesene bereket eline koluna sağlık:KK16::KK16::KK16:
Afiyet bal şeker olsun,çok sevindim ulaştı sonunda.Senin sesin çok heyecanlı şıkır şıkır geliyordu Ümran konuşmaktan çok keyif aldım, ama ben söylemesi ayıp pilaaaaatesten geliyordum eve yaklaşmıştım tam ağzım burnum büzüşmüştü soğuktan çok iyi konuşamadım:KK53:
Sağol canım, teşekkür ederim:KK19:
allah razı olsun canım amin inş. kısmet olurda rabbim o günleri gösterirse ve haal burdaki arkadaşlar dağılmazsa giydirdiğim gün resmini buraya ekleyeceğim hülya teyzesinden gelmişti diye hatırlatırım :KK34:
İnşaallah, inşaallah bekleyeceğim o günü.
günaydın bayanlar:KK3:

Günaydıınnnnnn:KK19:

gü-nay-dıııııın
Seda Sayan vari oldu ama neysse:KK35:
Bu gününüz her gününüzden güzel olsun kızlarrrr:KK16:
Adana da bir poyraz ve ayaz var anlatamam:KK53:
Bende aç kurtlar gibiyim şimdi bir gevrek alıp atıştırıcam:KK34:

gü-nay-dıııııın
Seda Sayan vari oldu ama neysse:KK35:
Bu gününüz her gününüzden güzel olsun kızlarrrr:KK16:
Adana da bir poyraz ve ayaz var anlatamam:KK53:
Bende aç kurtlar gibiyim şimdi bir gevrek alıp atıştırıcam:KK34:

Günaydın canım, afiyet olsun.

günaydınnnn yukledim fotolarıı kızlarr. :KK9::KK9:

cnm hediyelerini beğenmene çok sevindim:KK16: süs eşyası sevmem demişsin ya ve meleklere bayıldığından bahsetmişsin ikisini kombinledim inş kızmamışsındır:KK30:piyasada melekli hiç bir şey bulamadım en son ykmye girdim yılbaşı reyonunu talan ettim resmen:KK9:bu melek kızlarıda en alt reyona koymuşlar görünce inan çığlık attım işte bu diye:KK9::KK9:inş beğenmişsindir cnm:KK34:

cnm hediyelerini beğenmene çok sevindim:KK16: Süs eşyası sevmem demişsin ya ve meleklere bayıldığından bahsetmişsin ikisini kombinledim inş kızmamışsındır:KK30:piyasada melekli hiç bir şey bulamadım en son ykmye girdim yılbaşı reyonunu talan ettim resmen:KK9:bu melek kızlarıda en alt reyona koymuşlar görünce inan çığlık attım işte bu diye:KK9::KK9:inş beğenmişsindir cnm:KK34:

çok beyendımmm bende nerden bulmuş dedim ya melek olan herşeyi seviyorummm.allah'ın elçileri benimde uğurum :KK16::KK16:onlar baş ucuma koydumm...baktıkça seni ve buradakı hatunları hatırlıyorumm. 8 martı dört gözle beklıyorumm:KK52::KK52:

X