2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

hülya bacım ben kuşburnumu yapıyorum canımı çektirdin :KK53: sana da vereyim miii :nazar:
ay yok bu bira oldu :nazar: :KK9:

Süper olur benim su kaynamadı daha.Sobanın üstünde de su:KK9:Ev sobalı dışarda da kar olunca totoyu kaldırmak için 47576869 kere düşünüyorsun:KK53:

artıkın yola cıkmaya hazır bi paketim var.. koli bulamadım dışarıda cıkamıyorum sardım sarmaladım cok estetik olmadı dışı ama içi güzl şimdi :KK53:

sevgili kurbanımm !! dışına bakip mutsuzluga kapıllma bende isterdim tüllü fiyonklu bir paket yollayayım ama kış şartları :119:

Benim hediyelerin de dışı çok güzel olmadı ama içleri güzel benim gibi:KK53: Hehe mal sahibine çekmezse mundar olur hesabı:KK53:Olsun sevgimizi kattık içine, elimizin emeğini.Daha ne olsun:KK9:

Eeee hanımlar biz bu grupla Kadınlar Günü Çekilişi de yaparız ha? Var mı düşünen?

Bak şimdi, ruh halimi yazıyorum sana.
17 yaşında lise öğrencisi bir kızım.Çocuğun biri fena yakışıklı arada bakışıyoruz falan bu böyle 1 ay sürüyor.
Sonra tüm cesaretimi toplayıp çocuğun karşısına çıkıyorum.
'Senden hoşlanıyorum MurtazaCan.' diyorum.
Uzunca bir bakıştan sonra şöyle diyor.
'İki kaşının ortasındaki sivilce kadar alakasızım sana.'
..
Hah, aynen bu duyguları yaşadım şu an.
Heveslendirme beni,heyecanlandırma Rose..Yapma bunu acıyor bak bedenim.:KK5:

bende varımmmm :KK16: pek sevdim bende grubu.

hülyacım sende bu kelime zenginliği ve hayal gücü varken benc monotonlaşamaz hayatın..... :KK76::KK76::21::21::21::KK76::KK76: bayılıyom ki ben senin yazılarınaaaaaa

bende varımmmm :KK16: pek sevdim bende grubu.

hülyacım sende bu kelime zenginliği ve hayal gücü varken benc monotonlaşamaz hayatın..... :KK76::KK76::21::21::21::KK76::KK76: bayılıyom ki ben senin yazılarınaaaaaa

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Gerçekten mi? Çok teşekkür ederim:KK42:
Su kaynadı, eşim yanımda olsaydı şimdi 'Senin suyun zaten ısındı.' derdi.Bekarken ne zaman 'Anne sırtımı kaşı.' deyip, annemin ' Senin sırtın kaşınıyo zaten bu aralar.' demesi gibi.Kısır döngüye bak:KK53:
Kuşburnu isteyenler bardak kaldırsın:nazar:

artıkın yola cıkmaya hazır bi paketim var.. koli bulamadım dışarıda cıkamıyorum sardım sarmaladım cok estetik olmadı dışı ama içi güzl şimdi :KK53:

sevgili kurbanımm !! dışına bakip mutsuzluga kapıllma bende isterdim tüllü fiyonklu bir paket yollayayım ama kış şartları :119:

hihihihihi bana geliyo o paket di miiii :KK52:

Benim hediyelerin de dışı çok güzel olmadı ama içleri güzel benim gibi:KK53: Hehe mal sahibine çekmezse mundar olur hesabı:KK53:Olsun sevgimizi kattık içine, elimizin emeğini.Daha ne olsun:KK9:

aynen öyylee.. tam teferruatlı hazırladıgımı düşünmüyorum ama bugun dışarı cıkamadım son bişeyler bakmak için .. cok soguk ankara .. kargoyuda kapıya cagırdım aama 2 saati geçti gelmedi.. :KK31:
hihihihihi bana geliyo o paket di miiii :KK52:

sööylememmm artıkın onuda :KK51: :KK9:

paketlerin son halini göstersem mi acaba resmini cekmiştim :KK23:

ben de çektimm fotolarını ama üzerinde bişeler yazdığından koyamıyorum burayaa :KK53::KK53::KK53:
sevgili kurbanım umarım beğenirsin :KK17::KK17:

:KK53:

yazı demişken ben mektubu unuttum :KK53::KK53:

şimdi paketi açsam dert açmasm içime dert :KK14:

yarım saat daha gelmesse gelemyecek demektir .. ozaman yarına kalıcak :KK5:

ama ozamnda mektubu hallederim..

dışımdan düşündüm evet :KK53:

:KK53:

yazı demişken ben mektubu unuttum :KK53::KK53:

şimdi paketi açsam dert açmasm içime dert :KK14:

yarım saat daha gelmesse gelemyecek demektir .. ozaman yarına kalıcak :KK5:

ama ozamnda mektubu hallederim..

dışımdan düşündüm evet :KK53:

ben de aynısını yaptım unuttum mektubu ama sonradan içine koydumm napemm :KK9::KK9::KK9:

:KK30::KK30:

alınmadım kii :KK53:
sevindim sadece böyle herşeyden mutlu olabiliyorum ki ben ondan ondaan :KK24::KK12::KK8::KK6:

ahh bu sennn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK16:

kızlar cok konuşuyo hissediyorum kendimi.. sizde yazın ya alla allaa :99::99::101:

Araya girmedim dedim de.:KK17:Bir de kendimi çok kaptırmışım dibim sandalyeye yapışınca fasulyenin de dibi tencereye yapışmış:KK53: Şimdi o utancı yaşamak için kendimi 5 dakika inzivaya çektim cezamı ödedim geldim.Baktım utanmış mıyım? Yooo hiç utanmamaışım yüzüm de kızarmamış arsız mıyım neyim?:26:

Araya girmedim dedim de.:KK17:Bir de kendimi çok kaptırmışım dibim sandalyeye yapışınca fasulyenin de dibi tencereye yapışmış:KK53: Şimdi o utancı yaşamak için kendimi 5 dakika inzivaya çektim cezamı ödedim geldim.Baktım utanmış mıyım? Yooo hiç utanmamaışım yüzüm de kızarmamış arsız mıyım neyim?:26:

:KK23:

nie utancakmışssn aaaa. fasulye utansın :KK53::KK9:

şu topikte mutlu hissediyorum kendimi bdv 'ye girince başka bi insan oluyorum nasıl oluyor bu :KK53:

nasıl çeşitli bi ruh halim var şaştım :86:

X