2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

1 dakika sabretsem anlayacakmışım ama:KK53:
12 saat uyuyunca sersemleştim tabii..Bünyeye ters bu kadar uyku:KK37:
Dün akşam Ümran'la konuştuk, yemek yiyeyim resimleri atayım abla dedi,tamam dedim zaten bizim de yemek faslından sonra girerim ancak buraya diye düşündüm ama nasıl heyecanlıyım bir yandan da.Sabırsızlıkla bekliyorum.Tam sofrayı kaldırıyordum ki küt elektrikler gitti.Oğlum korku şeyine babasına sarıldı uyuyakaldı yavrum.Ben de uzandım artık ne yapayım..Gitti-geldi, gitti-geldi derken onun paşa gönlünü beklerken uyuyakalmışım.:KK53:Bir ara baktım 12:30 elektrik gelmiş ama ben uykuyu açamadım su içtim tekrar yattım.Aklım hep burda olunca da kahvaltıyı yapar-yapmaz burda aldım soluğu...Huuu ne anlattım be.Kendimi dinlerken yoruldum:KK52:

günaydın arkadaşlarrrr :KK16:
dün katilimle uzun uzun yazıştık çok sevdim onu, faceten de ekleştik :KK53:
bugün yine buz gibi buralar.. ve malesef dışarda işim var :KK14: miskin miskin büroda oturmak istiyodum halbuki :KK31:

çok beyendımmm bende nerden bulmuş dedim ya melek olan herşeyi seviyorummm.allah'ın elçileri benimde uğurum :KK16::KK16:onlar baş ucuma koydumm...baktıkça seni ve buradakı hatunları hatırlıyorumm. 8 martı dört gözle beklıyorumm:KK52::KK52:

cnm melek kardeşler bizi temsil etsin ozaman ve burdaki güzel yürekli bayanlar hepimiz sana tüm iyi dileklerimizi ve pozitif enerjilerimizi gönderiyoruz cnm bu sene senin için işte bu dediğin bir sene olur inş çok çok mutluluk getirir inş:KK16:

bugün hedlyelerimi kurbanıma vericeğim benim hediyelerimde bugün elime ulaşıcak yani bugün 2 hediyeli resimlerde yüklenicek hem ben yüklicem kendi hediyelerimi hem kurbanım:KK49:

ama benim kargom teslim edilmiş hiç ses yok kurbanımdan offf ya şu topikte sıkıntı çeken bitek benim galiba :KK5:

Yok, yok aynı sıkıntıyı dün ben de yaşadım.Canım 1-2 gün sürer bu karmaşa ama işin bu yanı bile keyifli inan.10 gün sonra belki hiç girmeyeceğiz topiğe.Benim de kargo yok ortalarda ama olsun beklemek heyecanı da güzel.:KK24:

hee bi de dün eşim elinde bi hediye paketiyle geldi bana kıskandırıkçılık yapıyo :KK9:
hep senin mi hediyen olcak bak işte benim de var diye :KK9:
işyerinden ayrılan müdür herkese ufak tefek hediye almış da :KK9:

cnm melek kardeşler bizi temsil etsin ozaman ve burdaki güzel yürekli bayanlar hepimiz sana tüm iyi dileklerimizi ve pozitif enerjilerimizi gönderiyoruz cnm bu sene senin için işte bu dediğin bir sene olur inş çok çok mutluluk getirir inş:KK16:

amin canım çok şey beklıyorum yeni yıldan .:KK16::KK16:
Dünkü sayıların uğuru varmı yokmu bilmiyorum ama sevgilimden ayrıldım çokda huzurluyum olmayacak dua ya amin demek hataymışşş..

günaydın arkadaşlarrrr :KK16:
dün katilimle uzun uzun yazıştık çok sevdim onu, faceten de ekleştik :KK53:
bugün yine buz gibi buralar.. ve malesef dışarda işim var :KK14: miskin miskin büroda oturmak istiyodum halbuki :KK31:

Günaydın canım..:KK16:
Ne güzel ya, benimkinden ses-seda yok:KK14:

Yok, yok aynı sıkıntıyı dün ben de yaşadım.Canım 1-2 gün sürer bu karmaşa ama işin bu yanı bile keyifli inan.10 gün sonra belki hiç girmeyeceğiz topiğe.Benim de kargo yok ortalarda ama olsun beklemek heyecanı da güzel.:KK24:

Hülyacım bana da gelen bi kargo yok :KK9: neyse bekliyorum heycanla işte ya bırakmayalım bu topiği ben acayip sevdim :KK16:

Son düzenleme:
hee bi de dün eşim elinde bi hediye paketiyle geldi bana kıskandırıkçılık yapıyo :KK9:
hep senin mi hediyen olcak bak işte benim de var diye :KK9:
işyerinden ayrılan müdür herkese ufak tefek hediye almış da :KK9:
:KK53::KK53::KK53:
Dünkü sayıların uğuru varmı yokmu bilmiyorum ama sevgilimden ayrıldım çokda huzurluyum olmayacak dua ya amin demek hataymışşş..
Ne güzel umutla bakıyorsun hayata..Umarım 2014 sana da, bana da, ona da, şuna da hayırlı, sağlıklı ,mutlu gelir:KK19:
günaydınn kızlarrr :KK16::KK16:
ben katilimle hanüz tanışamadımm :KK53::KK53::KK53:

Ben de.Çok gizemli kendisi:18:

senin için hayırlısı olsun cnm... malesef kendi ilişkilerimizde objektif olamıyoruz sevdiğimizden ya da sevdiğimizi sandığımızdan hayal dünyasında yaşıyoruz uyanıncada gerçekleri görüyoruz:KK34: ben eski erkek arkadaşımdan ayrıldıktan 3 ay sonra eşimle tanıştım ve hayatımda yaptığım en iyi şey onunla evlenmek oldu ilk defa 1,5 senelik bir ilişki yaşamıştım ve bitirmiştim bende olmayacak duaya amin diyordum... inş bu sene sende işte bu diyeceğin biriyle tanışırsın:KK34:

Hülyacım bana da gelen bi kargo yok :KK9: neyse bekliyorum heycanla işte ya bırakmayalım bu topiği ben acayip sevdim :KK16:

Bırakmayalım canım, uzun yıllar sonra ilk defa burda takip ettiğim bir konu var.Ki çok katılmam ben topiclere, konulara.Ama burayı ben de çok sevdim.:KK19:Hatta çenemin düşüp yemeği unuttuğum da olmuyor değil.:KK53:

Günaydın şekerleeeeeer :KK16:

Hadi artık herkes alsın hediyelerini, paylaşsın burada, merakları da gitsin herkesin. Hadiii :21:

Herkese günaydınnnn :KK16: aç ve donmuş bir vaziyette yazıyorum bunları :KK52: çok açım çook gidip kahvaltı etmeliyim.kargocular dün götürmemişler kurbanımın hediyelerini bu güne kalmış turşusunu mu kuracaklar acaba paketin niye bekletiyolarsa :KK47:

Dün araba bozulup yolda kalmasaydık şimdi fotografları yüklemiş olacaktım:2:
Beyefendiler 8 de dağıtıma çıkıyorlarmış, günde 1 defa dağıtımları varmış dağıtım merkezine 10'da ulaştığı için dağıtıma çıkmamış:KK47: Gidemesem de fenalık geçirttim zırt pırt arayıp:KK9:

ama benim kargom teslim edilmiş hiç ses yok kurbanımdan offf ya şu topikte sıkıntı çeken bitek benim galiba :KK5:

Hava şartları hepimizi perişan etti tatlım, üzme kendini çıkar ortaya:KK54:

Beyefendiler 8 de dağıtıma çıkıyorlarmış, günde 1 defa dağıtımları varmış dağıtım merkezine 10'da ulaştığı için dağıtıma çıkmamış:KK47: Gidemesem de fenalık geçirttim zırt pırt arayıp:KK9:

Olsun ya bozmayalım moralimizi, evrene pozitif enerji yollayalım(aklıma bir türki geldi bana bana bana bana kar yollaaa kar yollaaaa kar yollaaa kar bulamazsan yar yollaaaa:KK24: kargolarımız gelsin biz de mutlu olalım:KK31:

sanırım öle canım heyecan tavan yaptı hepimizde :KK9:

X