2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

tabiki canım kırmızı don ve çikolata kesin olsun diyorum :KK23::KK23:

çekilişi 10 aralıkta düşündüm 20sine kadarda hediyeleri göndermiş oluruz 10 günde teslimat vakti olur yılbaşına kadar herkesin hediyesi ulaşmış olur :KK24:
:KK30:
e tabi en çok akla gelende kaç parça ve kaç paraya kadar hediye alınacağı herkes bütçesine göre alıcak elbet
katılan arkadaşların göz önünde bulundurması gerekir ki herkesin bütçesi bir değil :KK4:
vay efendim ben ona bu kadar harcadım bana ucuz hediyeler gelmiş duymak istemiyorum :KK20:
kimisi el emeği yapar yollar kimisi içinden kopar bi sürü şey o yüzden bi sınır koymadım :KK34:

çekiliş kura ile olacak kim kime hediye alacağını kesinlikle burda dile getirmeyecek vede hediyesi gelen herkes hediyelerini buraya ekliyecek :KK51:

birde belki kısa bi not yeni yıl dileği fln güzel olur :KK31:

hediyede sınır yok :KK53:

senin fikirlerin varmı canım :nazar:

bende katılmak isterim ama hiç ayıracak bütçem yok valla

günaydın arkadaşlar
beni de aranıza alır mısnız ? bende katılmak istiyorum çekilişe :) çok da heyecanlıyım burada ilk çekilişim ,neler alacağım , bana kim çıkacak ,ben kime çıkacağım vesaire vesaire.geçmiş yıllarda çekilişlere katılanlar bize biraz tüyo verseler ne gibi hediyeler aldılar veya kendilerine neler geldi .benim aklımda bir şeyler var ama değişik fikirlere de açığım yani :)

anammm ne cabuk hedıye dusunmeye basladınız:KK53::KK53:benım daha hıcbır fıkrım yok :KK50:banada kopiş verseniz neka güzel olur kızçelerimmm:KK1:

günaydın arkadaşlar
beni de aranıza alır mısnız ? bende katılmak istiyorum çekilişe :) çok da heyecanlıyım burada ilk çekilişim ,neler alacağım , bana kim çıkacak ,ben kime çıkacağım vesaire vesaire.geçmiş yıllarda çekilişlere katılanlar bize biraz tüyo verseler ne gibi hediyeler aldılar veya kendilerine neler geldi .benim aklımda bir şeyler var ama değişik fikirlere de açığım yani :)

Hoş geldin canım

Ben ayın 4 üne kadar aranızda olamıycam yurtdışı işi çıktı eşimle gidiyoruz Msj yoluyla ulaşan ve burdan katılımını bildiren arkadaşlarımı mutlaka döndüğüm gün listeye dahil edeceğim
Hepinizi öpüyom

Beni özleyin anacımmmm byy :)

benimde mesaj sayım 70lerde o zamana kadar yüze tamamlayacağız artık başka çaremiz yok :)

2013 de yavrum öldü onsuz kaldım ilk kez doğum günüm onsuz geçicek bu yıl hemen gitsin hemen:KK43::KK43::KK43:

X