2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Merhaba arkadaşlar...Sevgicim benide listeye eklermisin ?

Bu arada bana çıkacak arkadaşa kişiye özel yılbaşı hediyem olacak :KK66: Eeee organizasyon işiyle uğraşınca burasıda süper oldu :KK16:

Bu arada bana çıkacak arkadaşa kişiye özel yılbaşı hediyem olacak :KK66: Eeee organizasyon işiyle uğraşınca burasıda süper oldu :KK16:

benim sana çıkmam lazım ....

beni seç beniii

enerji gönder

melissa de başka bişey demeee:KK53:

Bana çıkacak arkadaş yaşadı... :KK9::nazar:
Ona şahane bir bakım paketi hazırlamayı düşünüyorum ve ayrıca hepsi kendime uyguladığım, kullandığım şeylerden oluşacak...:KK12:
İçine detaylarıyla yazacağım neyi nasıl kullanacağını.
Hadi heyecanı yükselteyim, 2 tane topiğim var oraya bir göz atarsanız az çok fikir edinebilirsiniz.:KK76:

Ona şahane bir bakım paketi hazırlamayı düşünüyorum ve ayrıca hepsi kendime uyguladığım, kullandığım şeylerden oluşacak...:KK12:
Hadi heyecanı yükselteyim, 2 tane topiğim var oraya bir göz atarsanız az çok fikir edinebilirsiniz.:KK76:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ayyy bana çıkarsın inşallahhhh:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çatlak kreminde var mı bacım hamileyimde ben sonum malumm :KK37::KK37:
eger bu krem yoksa gelmem:21::21::KK1:

bende beğendim şimdi sayfanızı harika şeyer yapmışsınız ama bebekler içinmiş :KK43:

Teşekkür ederim hayır cnm sadece bebekler için değil diğer çalışmalarımı paylaşamadım daha...Yetişkin organizasyon ve tasarımlarımda var :KK66:Nişan kına düğün doğum günü vs vs

Hatta kişiye özel sürprizler sevgililer eş dost vs evlilik teklifi fikirlerimiz tasarımımızda mevcut :)

öyle miiiiiiii:KK52:nişan , düğün , söz için hazırlıklarınızın resimlerini pylaşmanızı merakla beklirum :KK1:

X