2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Şimdiden bana çıkacak arkadaş için ön bilgi vereyim.
Bekarım, :nazar:30 yaşıma girdim hala 23-24'ten büyük gösteremiyorum:KK53: yengeç burcuyum, süslüyüm, bakımlıyım, İzmir'liyim, kullanıcı adımdan da anlaşılacağı gibi subaru (araba markası kendileri) severim, mavi aşığıyım:KK1::nazar:
Ve bana çıkacak arkadaşım, sana kocaman, şahane bir bakım paketi hazırladım bile:KK54:

aha hemşooo :KK53:

şimdiden bana çıkacak arkadaş için ön bilgi vereyim.
Bekarım, :nazar:30 yaşıma girdim hala 23-24'ten büyük gösteremiyorum:KK53: Yengeç burcuyum, süslüyüm, bakımlıyım, izmir'liyim, kullanıcı adımdan da anlaşılacağı gibi subaru (araba markası kendileri) severim, mavi aşığıyım:KK1::nazar:
Ve bana çıkacak arkadaşım, sana kocaman, şahane bir bakım paketi hazırladım bile:KK54:

izmirrrrrrli çokmu burda acep bende izmirdenn:KK9::KK9::KK49:

Bir izmirlide benimmmm :) Merhabalar çekilişe benide eklermisiniz :KK16:

süper o zaman izmirliler toplanınnn bakimmmm. :KK9::KK9::KK4::KK4:

Bir izmirlide benimmmm :) Merhabalar çekilişe benide eklermisiniz :KK16:

Selam hatunlarr çekiliş ne zaman ayyyy çatladım meraktan...:KK52:

30 ve 32 sanırım aynı kişi tatlım, bi bak istersen

Şimdiden bana çıkacak arkadaş için ön bilgi vereyim.
Bekarım, :nazar:30 yaşıma girdim hala 23-24'ten büyük gösteremiyorum:KK53: yengeç burcuyum, süslüyüm, bakımlıyım, İzmir'liyim, kullanıcı adımdan da anlaşılacağı gibi subaru (araba markası kendileri) severim, mavi aşığıyım:KK1::nazar:

:KK52:Selam kızlarrrrr sürekli takip edemesemde sizi seviyorummmm,vede çekiliş falan yapılırsa sap gibi kalmıyım arada bakıyorum sizde beni haberdar edin:KK16:
Acaba bana hangi güzel insan çıkacak bende ne alsam ne yapsam diye düşünmeye başladımmmmm:KK24::KK25:

Selam kızlar ben daha önce yapılan çekilişlerden kopya çekicem biraz.alınan hediyelerin fotolarını yüklemiş arkadaşlar.onları inceledim.şimdiden bi kaç parça bişi hazırladım.geri kalanını da bana çıkan kişinin özelliğine göre hediyeler alacağım.örneğin nişanlıysa çeyizlik,hamileyse veya bebeği varsa bebeğine birr şeyler gibi :)

takip edemiyorum sık sık:KK30: umarım unutulmam bu çekiliş gününü merakla bekliyorum şimdiden aldım bişeyler:KK52:

bakalım kime gdicek hediyelrm:KK16:

Benim hediye olayım çok kolay olacak :))))

bende katılmak istiyorum kızlar beni de ekleyiin :))

heytttt nerelerdesiniz ulennnn :KK19::KK19:

ama benim msj sayım 100 den çok düsük :KK43: bir de gecen yılın hediye fotolarını nerden görebiliriz ?

Canım benim iki haftadır mide bulantılarım başladı :KK52: hele dünden önce bi baş dönmesi bi baş dönmesi , dünya ters dönüyordu yürüyemiyordum.tansiyonum düşmüşşş :KK53: yaa sanki midemde bi öğütücü var her yarım saatte bir bulantı ve açlıkla baş etmem gerekiyor birşeyler yemessem dünya ters dönüyor Allahımmmm :KK53: ne zamana kadar sürecek bilmiyorum.bu yüzden ders bile çalışamıyorum buraları boşladım kusura bakmayın :KK50: ama kendimi iyi hisseder hissetmez hep burada olacağım :21:

ama benim msj sayım 100 den çok düsük :KK43: bir de gecen yılın hediye fotolarını nerden görebiliriz ?
daha zaman var msj sayını yükseltebilrsin listeye ekliyorum canım hoşgeldin
bende izmirliyim:KK9::KK9:benide eklerseniz sevinirim hediye alıp vermeye bayılırım :KK16::KK16:sevgi paylaştıkça çoğalırEn Büyük KKEn Büyük KK
aha bitane daha
:KK53:
yazıyorum canım hoşgeldinn :KK23:

Canım benim iki haftadır mide bulantılarım başladı :KK52: hele dünden önce bi baş dönmesi bi baş dönmesi , dünya ters dönüyordu yürüyemiyordum.tansiyonum düşmüşşş :KK53: yaa sanki midemde bi öğütücü var her yarım saatte bir bulantı ve açlıkla baş etmem gerekiyor birşeyler yemessem dünya ters dönüyor Allahımmmm :KK53: ne zamana kadar sürecek bilmiyorum.bu yüzden ders bile çalışamıyorum buraları boşladım kusura bakmayın :KK50: ama kendimi iyi hisseder hissetmez hep burada olacağım :21:
geçmiş olsun canım tam bulantı zamanların inşallah fazla uzun sürmez ben 5.aya kadar çektim daha ilerlerse doktoruna danış bi ilaç versin çünkü çekilmez oluyor bi süre sonra :KK25:

kolay gelsin canım bende grip olmuşum ne yesem ne yapsam diye düşünüyorum evdede çok sıkıldım bugün gidip dolaba giymediklerimi ayırasım var bi türlü kalkamadım :KK1:

kolay gelsin canım bende grip olmuşum ne yesem ne yapsam diye düşünüyorum evdede çok sıkıldım bugün gidip dolaba giymediklerimi ayırasım var bi türlü kalkamadım :KK1:

Geçmiş olsun hemen tavuk suyu çorba yap çok iyi geliyor...

Aha aha sevgi sayfamda :KK66:Sevindim cnm....

X