2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Çok güzel bir aktivite olmuşş :81: evimi değiştirdikten sonra bende katılcam çünkü yeni ev adresini bilmiyorum hala :KK1:

resim eklemeyi bilmiyom ama bi ara anlatırsınız artık :KK54:

öğrenirsin canım kolay o anlatırız yanlız msj sayın düşükse yükleyeiyorsun 100den fazla olması gerekli:KK53:

ben de çekilişte olmak istiyorum ama gelip sizlerle sohbet edemiyorum canım

sıkma canını canım hergün giremeyebilirsin yanlız bi ricam olacak sık giremiyorsan lütfen arada bakarak oki adres istediğimde yada sana ulaşmam gerektiğinde sıkıntı çekmeyelim olurmu:KK23:

Çok güzel bir aktivite olmuşş :81: evimi değiştirdikten sonra bende katılcam çünkü yeni ev adresini bilmiyorum hala :KK1:

ne zaman taşınıyorsun canım adresleri kasımın 10unda başlayacağım almaya eğer istersen yazayım ismini:KK51:

sıkma canını canım hergün giremeyebilirsin yanlız bi ricam olacak sık giremiyorsan lütfen arada bakarak oki adres istediğimde yada sana ulaşmam gerektiğinde sıkıntı çekmeyelim olurmu:KK23:

Canım benim çok mersi,siteye sık degil günlük hem dua hem kendi topigimi ve siteye günlük takip amaçlı giriyorum ama buraya abone oldugumu unutmuşum:44::KK43: canımcım,yoksa ne zaman yazarsanız mutlaka ulaşırsınız bana kaza bela olmadıktan sonra Allahın izni ile

kızlar tekrar hatırlatayım

resim yüklemek için msj sayısı az olanlar lütfen msj sayılarını yükseltsinler :KK53:

ysmntcm , :KK17:

X