2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ayyyy hoşuma gitti bu benim

Ben herkes saglik ocaginda yaptiriyor saniyordum:) benim doktor hemen oraya yonlendirdi cunku. Kosuyolu medipole gidiyorum ben. Kan sayimi sadece bir kez istedi doktorum.

her doktor farklı oluyor neden seni sağlık ocağına yollamış anlamadım hastanede ayrıntılı bakılmak varken benim doktorum devlette yaptırdığım tahlili bile kabul etmedi kendim yapıcam dedi.biri birini tutmuyor hepsi farklı içine sinmiyorsa değiştir canım.

arabanız büyükse iyi arkadaşımda var benim ama arabalrı küçük bagajı yani her defasında teker çıkarıp takıyoruz fenalık geldi artık diyor pişman oldu aldığına benim arabanın bagajı normal çok küçük değil bebek arabamızın tekerleride büyük değil sığıyor allahtan.

ismiyle yaşasın oğluşun inşallah. bizim cinsiyetimiz belli değil. oğluş olursa benim de Arel aklımda..

o zaman düşünemiyor belki..
ya da kendi işinden de yorgun geliyorsa seninde öyle olabileceğin idrak edemiyor..
hatırlat.. söyle.. ilgilenmesini istediğini,yardım beklediğini anlat..
bence anlayacaktır o zaman..

benden nazlısı yok sanırım.. eve gidince yatıyorum.. prenses gibi oh değmeyin keyfime. acısı çıkacakmış gibime geliyo ama bakalım.

bende artık hep yatıcam hastayım dicem yogunum dicem bakalım ne dio

evet canım öyle olsa zorlanırdık ama bi sorun yok şuan yeterince büyük bi bagajımız var.inşallah sorunsuz kullanmak da nasip olur

yarın 21 hafta bitiyor kızlar. benim bebeğim hep uyuyoooorrrr arkası dönük yatıyor ölee tekmede atmıyorr.acaba bendenmi kaynaklanıyor bu .çok korkuyorum ben hala bişey olacak die sanırım benimseyemedim emanet taşıyomuşum gibi geliyo bazen hani bişey olursa allah korusun yıkılmamak için sanki uzak duruyomuşum gibi .dile getirmiyorum hiç ama hissediyor olabilirmi hep arkası dönük ve yüzünü kollarıyla kapatıyor bakmıyor bize çok üzülüyorummm

buda güzelmiş..ama ben 3 tekerlekli istiyorum o yüzden bunu alşmam

bende artık hep yatıcam hastayım dicem yogunum dicem bakalım ne dio

heehhh cnm aynen öyleeee

Aslinda direkt yollamadi. Opsiyon sundu. Saglik ocagi da yapiyor dedi. Her tahlilinde istedigin yerde yaptirabilirsin diyor bu da benim hosuma gidiyo. Bazilari sirf hastane kazansin diye de fazla tahlil isteyebiliyor cunku. İste canim her doktor farkli dedigin gibi. Bebislerimiz saglikli olsun da tahlili yapariz her yerde:)

ismiyle yaşasın oğluşun inşallah. bizim cinsiyetimiz belli değil. oğluş olursa benim de Arel aklımda..

Amin canim sagol. Ben de kiz ismi arastirmasi yapiyorum simdi:) ama bu sefer daha bilindik bi isim olsun ama cok yaygin olmasin istiyorum bakalim hayirlisi:)

canım sana kendi ismimi önerebilirim. ama çooooookk az bulunan bir isim ve başka bir isme çok benziyor.. Yeşer benim adım bildiğimiz yeşermek büyümek o anlamda..

Bebişime de eğer kız olursa mina, alkım, ve alya arasında gidip geliyorum. bakalım kim galip gelecek.. senin de aklında bulunsun

Onerilerin icin sagol canim. Gercekten ilgincmis adin daha once hic duymamistim. ben de arya dusunuyodum eskiden ama iste simdi daha bilindik biseyler istiyorum. Mesela erkek olsa deniz koyardim. Kiz icin dusunmuyorum ama. Pelin geldi aklima. Hani onun gibi daha standart bi isim..dusunmeye devam:) mina guzel ama cok var etrafimda. Alkim da erkek ismi gibi geldi bana..

alkım hem kız hem erkek ismi olarak görünüyor. ama benim bi kız arkadaşım vardı üniversitede yurtta. ordan aklımda.. çok hoşuma gidiyordu..

buda güzelmiş..ama ben 3 tekerlekli istiyorum o yüzden bunu alşmam

heehhh cnm aynen öyleeee

Biz de 3 tekerlekli düşünüyorduk ama bir sürü bebek arabası dükkanını gezip bizzat denedikten sonra vazgeçtik 3 tekerlekliden Satıcıların da hepsi 3 tekerlekli önermeyiz dedi Bakalım son kararımız ne olacak

Canım sen bebek şekerlerini kendin yapacaksın değil mi? Ben de kendim yapmayı düşünüyorum( nikah şekerlerimi de kendim yapmıştım). Ama Çorlu'da malzeme bulmak zor, yani var da çok pahalı satıldığı için hazır almak daha mantıklı geliyor. O yüzden sanırım netten alıcam yine malzemeleri Daha önce alışveriş ettiğim bi dükkan var nette Eminönünden. Umarım aradığımı bulabilirim. Hoş, haziranda sınavlarım da olacak. Ders çalışmaktan buna vakit ayırabilecek miyim bilmiyorum. Bir de kız çocuk erkek doğar diyorlar hep, beklenen tarihten 10 gün önceye denk gelirse yandım

aaaa beğenmedin mi 3 tekerlekliyi? :26: bende bu e-bebekte beğendiğim travel sistemi gittim birebir denedim beğendim oysa.. gerçi çok bakmadım o an almıyoruz diye,sağa sola sürmedim ama..

evet canım,bebek şekeri süslemeyi hatta kapı süsü fln hepsini biz yapıcaz annemle kısmetse..
bitek kapı süsünü belkiiiiiiiiiiiiii yaptırabilirim,özel istediğim şekilde isimli istiyorum çünkü..

haziranın ilk haftası sınavlar bide,ben gidebilirim gibi duruyor aslında ama bilmiyorum..doktorum izin verir mi?

kızlar selam,

şu doğum fotoğrafçılarının hazırladığı mini doğum belgeselleriniz izleyip izleyip ağlıyorum ben yahu kendiminkine nasıl dayanıcam acaba? koptum ağlamaktan gözlerim şişti valla :)

Ne bileyim canım yaa, öyle sağa sola sürünce, üstüne ağırlık koyunca falan çok hantallaşıyor 3 tekerlekliler. O kadar denedim, bana mı denk geldi bilmiyorum ama 3 tekerlekli isterken 4 tekerlekliye karar verdik artık Bi de yakın arkadaşımda kraftın 3 tekerleklisi var, kimse alsın istemem. Resmen işkence o arabayı kullanmak

Ben sadece şekerleri yapıcam, diğer süslemelere vakit ayıramamkiii Ayy yaaa doktorum izin verir mi ki dedin, ben böyle hiç düşünmedim. Sancım olmadığı sürece giderim sınava diyordum Bi de ben ilçede oturuyorum, sınav yeri 35-40 dk uzaklıkta 4 hafta sonraki kontrolde doktoruma sorayım bari de ona göre kayıt yenileyeyim sahi, iyi ki söyledin canım bunu. Bi de boşa o kadar para yatırmayalım Ben deli gibi üstten ders alıp başıma iş açtım zaten. Eğer haziran sınavına da üstten ders almazsam, şimdi bu üstten ders işkencesini çekiyor olmamın bi anlamı olmaz

Benim im minikimin adı da Alya teyzesi:)taa öncelerden karar vermiştik babasıyla:)

Canım yaa hiç öyle moralini bozma.. Onlar elbette ki bizim emanetimiz. Rabb'imiz hayırlı ömürler versin inşallah onlara. Ama Allah korusun bişey olursa diye de korkma öyle. Rabbim ona ömür vermişse zaten bizimle olacaklar inşallah. Hani derler ya bu dünyada yiyecek ekmeği varsa sen ne desen ne yapsan boş zaten. Benim gebeliğim biraz riskli gidiyor ama kendimi daha pozitif hissediyorum. Hayırlısı diyorum hep. Yüzü de öyle denk gelmiştir annesi kapatmamıştır yoksa. Günde onlar kaç bin çeşit pozisyona giriyorlar.. Tekmeleri ben de gündüz hiç hissetmiyorum aksam uzanıp pür dikkat kesiliyorum eğer Nazlı kızımın gönlü olursa yapıyor bir pıt pıt senin de öyledir mutlaka. Hıııı bak aklıma geldi geçenlerde bi arkadaş da bebişinin fotosunu paylaşmıştı onunki de elleriyle yüzünü kapatmıştı. Yapıyorlar demek ki böyle şeyler hınzırlar😉

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…