2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

İstanbul'da olanlar Eminönü'de Havuzlu Han diye bir yer var oraya da bakabilirler. Hem bebek giysileri,arabaları hem de şeker, kapı süsü, mevlüd için giysiler neler neler var

Ben daha 3-3,5 aylıkken gidip bir gezinmiş fikir edinmiştim. Arkadaşımın kız kardeşi de ikizlere hamile, çalışıyor diye hadta içi beraber biz arkadaşımla gitmiştik. Keyifli oluyor, hem gezme hem fikir edinme adına öneririm

Arel güzel bir isimmiş, adıyla yaşasın

Ben bir çok tahlilimi aile hekimliğinde yaptırdım, sadece kanda hormon testlerine ve idrar tahlillerine bakamıyorlar. Ama çok az şeye bakamadılar, gerisine bakıp verdiler ertesi gün sonuçları...
Hormon içerikli olanlara da özelde baktırdım...

Maşallahhhh kızlar sayfalar uçmuş geçmişi okumamın imkanı yok :)
Hepiniz iyisinizdir inşallah

Bu arada merak edenlere; ben dr a da gittim bronşit başlangıcı dedi ve antibiyotik verdi. Mecburen veriyorum ama bu bebeğe zarar vermez dedi. Daha önce de aynı antibiyotiği verdiler zaten. Bu 1 ay arayla ikinci antibiyotik kullanışım :2:
İçim sıkılıyor ama mecburen alıyorum ...

Benim kız yüzünü göstermediği için 2 hafta sonra tekrar ayrıntılı usg ye gideceğim :) yüz görümlüğü istiyorlar bence :)
Ben de çok tedirginim ama boş kaldığım her an konuşup seviyorum kızımı ki benimle bağını koparmasın, ona da bana da moral oluyor.
Ama bu eşşek sıpası babası elini koyunca karnıma hemen hareketleniyor, bana tısss

Canim bizde de tam tersi ben elimi koydugumda basliyor tekmelere...
Babasi koyunca ses seda yok
Arada bir denk geliyor tabi babasina

Canim bizde de tam tersi ben elimi koydugumda basliyor tekmelere...
Babasi koyunca ses seda yok
Arada bir denk geliyor tabi babasina

kızlar ya tekmecikler kasıklarınızda mı yoksa göbek deliğinizin orda mı ...bide bu tekmecikleri eliniz koydugunuzda hissediyomusunuz sanki bişey içten ittiriyo gibi mi....çok saçma sordum biliyorum ama emin olamıyorummmm...bizim tepiklerden

Ondan değildir canım ama sen ilgilen, konuş, okşa göbeğini, ve hep gülümse, annenin mimikleri geçermiş çocuğa. Özellikle 20. Haftadan sonra duyup hissediyor, o yüzden en ufak yaptığımız sıkıntı ve endişe etkiliyor ufaklıkları. Artık kötü şeyleri at kafandan, allahın izniyle sağlıkla gelecek miniklerimiz.

canım benim :)
ben de emin olmaya çalışıyorum senin gibi :) bilmişlik gibi olmasın çünkü ilk bebeğim ama göbek deliğimin alt kısmında ve benimki genelde soldan vuruyor. birşey vuruyor resmen tarif edemiyorum ama ritim hep aynı olunca bebeğimin vurduğunu anladım ben.
hatta dün değil ondan önceki gün evde biraz iş yaptım. yorulunca biraz uzattım ayağımı koltuğa uzanayım dedim. birden bir vurdu benim minikkuşum. o an ayyyy diye bağırdım. sonra kahkahalarla güldüm kendi kendime. resmen iş yaptım diye huysuzlandı :))

bir de belki bu saçma gelir ama ben içerde hareketlerini hissediyorum sanki. yani vurmasa bile hareket ettiğinde anlıyorum. kımıl kımıl oluyor içim :))
19+4 üm bu arada. cumartesi kontrolüm var.

Hadi bakalım hayırlısı

ooooo sen daha yeni mi aldın kız pantolon?
ben 2.aydan sonra almaya başladım

o değilde,şu bol tekmeli günler banada bi uğrasa hiç fena olmayacak hani

Pantolonların yeni mi olmamaya başladı?�� ben rahat edeyim diye büyük beden alırım bir de ama pantolonlarıma giremeyeli epey zaman oldu��
aslında kotları bayadır giyemiyorum da kadifelrim oluyodu artık onlarda olmuyo ben 3 kilo aldım şimdiye kadar belim kalınlaştı bide çok çirkinim yaaaaaa

bir kişi 41 tane okucak cnm sağol..
canım haftasonu okuyacağım inşallah kabul olur
canım ben daha iki gün önce gittim 20+3 te 280 grdı bana da küçük geldi kızım dr haftasıyla uyumlu dedi ama içimi kemirip duruyo bebişim az mı büyüyo acaba diyorum :44:hani yorum yaptığımızda altta çıkıyo ya yaklaşık boy kilo orda 400gr diyo

Son düzenleme:
Kizlar merhaba psikolog anne adayinizda geldi. Pufpufcum rica etsem benide listeye yazabilirmisin. 1 haziran dogumum. Oglum olck kismetse. Adi omer aras. 21. Haftada 430 grdi. Hala hareketlerini cok net hissetmiyorum. Bazi gunler daha cok. Bazen hic yok. Psikolojik anlamda anneciklere destek olabilirim. 30 yasindayim . Benden buyuk veya yasit anne adayimiz varmi acaba ..........

Merhaba Hoşgeldin :)
Ben 37 yaşındayım :)

Hoşgeldin canım ilk sayfada listemiz var.Orada anne adaylarının yaşları yazıyor 30 ve üstü annelerimiz de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…