2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ay ben geenlerde koca bir günümü ayırdım bunlar anetten araştırıyom ona soruym buna soruyom falan 4 model de karar 1 inden en fazla yaptırdıcma mevlidinde dağırmka için diğer 3 ünden eşit oranda olacak inş.

İstanbul'da olanlar Eminönü'de Havuzlu Han diye bir yer var oraya da bakabilirler. Hem bebek giysileri,arabaları hem de şeker, kapı süsü, mevlüd için giysiler neler neler var :KK1:

Ben daha 3-3,5 aylıkken gidip bir gezinmiş fikir edinmiştim. Arkadaşımın kız kardeşi de ikizlere hamile, çalışıyor diye hadta içi beraber biz arkadaşımla gitmiştik. Keyifli oluyor, hem gezme hem fikir edinme adına öneririm :emir_bebek:

Evet ismi arel:) anlami temiz durust demek. Ben memnunum tavsiye ederim:) ama insanlar ilk soyleyiste anlamiyorlar biraz aciklama yapmak gerekiyor. Sonra onlar isme alisiyor biz de tekrarlamaya alisiyoruz:)) degistircem ilk firsatta evet. Sinirlerimi bozuyo kadin:)

Ben herkes saglik ocaginda yaptiriyor saniyordum:) benim doktor hemen oraya yonlendirdi cunku. Kosuyolu medipole gidiyorum ben. Kan sayimi sadece bir kez istedi doktorum.

Arel güzel bir isimmiş, adıyla yaşasın :KK3:

Ben bir çok tahlilimi aile hekimliğinde yaptırdım, sadece kanda hormon testlerine ve idrar tahlillerine bakamıyorlar. Ama çok az şeye bakamadılar, gerisine bakıp verdiler ertesi gün sonuçları...
Hormon içerikli olanlara da özelde baktırdım...

Maşallahhhh kızlar sayfalar uçmuş geçmişi okumamın imkanı yok :)
Hepiniz iyisinizdir inşallah

Bu arada merak edenlere; ben dr a da gittim bronşit başlangıcı dedi ve antibiyotik verdi. Mecburen veriyorum ama bu bebeğe zarar vermez dedi. Daha önce de aynı antibiyotiği verdiler zaten. Bu 1 ay arayla ikinci antibiyotik kullanışım :2:
İçim sıkılıyor ama mecburen alıyorum ...

Canım yaa hiç öyle moralini bozma.. Onlar elbette ki bizim emanetimiz. Rabb'imiz hayırlı ömürler versin inşallah onlara. Ama Allah korusun bişey olursa diye de korkma öyle. Rabbim ona ömür vermişse zaten bizimle olacaklar inşallah. Hani derler ya bu dünyada yiyecek ekmeği varsa sen ne desen ne yapsan boş zaten. Benim gebeliğim biraz riskli gidiyor ama kendimi daha pozitif hissediyorum. Hayırlısı diyorum hep. Yüzü de öyle denk gelmiştir annesi kapatmamıştır yoksa. Günde onlar kaç bin çeşit pozisyona giriyorlar.. Tekmeleri ben de gündüz hiç hissetmiyorum aksam uzanıp pür dikkat kesiliyorum eğer Nazlı kızımın gönlü olursa yapıyor bir pıt pıt senin de öyledir mutlaka. Hıııı bak aklıma geldi geçenlerde bi arkadaş da bebişinin fotosunu paylaşmıştı onunki de elleriyle yüzünü kapatmıştı. Yapıyorlar demek ki böyle şeyler hınzırlar😉

Benim kız yüzünü göstermediği için 2 hafta sonra tekrar ayrıntılı usg ye gideceğim :) yüz görümlüğü istiyorlar bence :)
Ben de çok tedirginim ama boş kaldığım her an konuşup seviyorum kızımı ki benimle bağını koparmasın, ona da bana da moral oluyor.
Ama bu eşşek sıpası babası elini koyunca karnıma hemen hareketleniyor, bana tısss :emir_bebek::nazar:

Benim kız yüzünü göstermediği için 2 hafta sonra tekrar ayrıntılı usg ye gideceğim :) yüz görümlüğü istiyorlar bence :)
Ben de çok tedirginim ama boş kaldığım her an konuşup seviyorum kızımı ki benimle bağını koparmasın, ona da bana da moral oluyor.
Ama bu eşşek sıpası babası elini koyunca karnıma hemen hareketleniyor, bana tısss :emir_bebek::nazar:

Canim bizde de tam tersi ben elimi koydugumda basliyor tekmelere...
Babasi koyunca ses seda yok :KK9:
Arada bir denk geliyor tabi babasina :KK52:

Canim bizde de tam tersi ben elimi koydugumda basliyor tekmelere...
Babasi koyunca ses seda yok :KK9:
Arada bir denk geliyor tabi babasina :KK52:

kızlar ya tekmecikler kasıklarınızda mı yoksa göbek deliğinizin orda mı ...bide bu tekmecikleri eliniz koydugunuzda hissediyomusunuz sanki bişey içten ittiriyo gibi mi....çok saçma sordum biliyorum ama emin olamıyorummmm...bizim tepiklerden

yarın 21 hafta bitiyor kızlar. benim bebeğim hep uyuyoooorrrr arkası dönük yatıyor ölee tekmede atmıyorr.acaba bendenmi kaynaklanıyor bu .çok korkuyorum ben hala bişey olacak die sanırım benimseyemedim emanet taşıyomuşum gibi geliyo bazen hani bişey olursa allah korusun yıkılmamak için sanki uzak duruyomuşum gibi .dile getirmiyorum hiç ama hissediyor olabilirmi hep arkası dönük ve yüzünü kollarıyla kapatıyor bakmıyor bize çok üzülüyorummm:KK14:

Ondan değildir canım ama sen ilgilen, konuş, okşa göbeğini, ve hep gülümse, annenin mimikleri geçermiş çocuğa. Özellikle 20. Haftadan sonra duyup hissediyor, o yüzden en ufak yaptığımız sıkıntı ve endişe etkiliyor ufaklıkları. Artık kötü şeyleri at kafandan, allahın izniyle sağlıkla gelecek miniklerimiz.

kızlar ya tekmecikler kasıklarınızda mı yoksa göbek deliğinizin orda mı ...bide bu tekmecikleri eliniz koydugunuzda hissediyomusunuz sanki bişey içten ittiriyo gibi mi....çok saçma sordum biliyorum ama emin olamıyorummmm...bizim tepiklerden

canım benim :)
ben de emin olmaya çalışıyorum senin gibi :) bilmişlik gibi olmasın çünkü ilk bebeğim ama göbek deliğimin alt kısmında ve benimki genelde soldan vuruyor. birşey vuruyor resmen tarif edemiyorum ama ritim hep aynı olunca bebeğimin vurduğunu anladım ben.
hatta dün değil ondan önceki gün evde biraz iş yaptım. yorulunca biraz uzattım ayağımı koltuğa uzanayım dedim. birden bir vurdu benim minikkuşum. o an ayyyy diye bağırdım. sonra kahkahalarla güldüm kendi kendime. resmen iş yaptım diye huysuzlandı :))

bir de belki bu saçma gelir ama ben içerde hareketlerini hissediyorum sanki. yani vurmasa bile hareket ettiğinde anlıyorum. kımıl kımıl oluyor içim :))
19+4 üm bu arada. cumartesi kontrolüm var.

BEBEK>Bebeğin Burcu
Anne ile ikizler bebeği arasındaki uyum

ANNE: ASLAN

İkizler bir çocuk, Aslan bir anneye sahipse, farklı hayat görüşleri olsa da birbiriyle çok iyi anlaşan bir anne-çocuk ilişkisi söz konusudur. Oyuncu ve enerjik bir yapıdan bahsedebiliriz. İyimser bir dinamizm hâkimdir ilişkiye. Aslan birçok şeyi derhal deneyimlemek ve sonucunu almak istese de, İkizler'in bunları kabul etmesi için önce incelemesi, tartması gerekmektedir. Yine de beraber birçok yeni şey keşfedebilir ve ikisinin de çok yüksek enerjisi vardır.

Hadi bakalım hayırlısı
:KK34:

ooooo sen daha yeni mi aldın kız pantolon?
ben 2.aydan sonra almaya başladım :KK1:

o değilde,şu bol tekmeli günler banada bi uğrasa hiç fena olmayacak hani :KK43: :KK14:

Pantolonların yeni mi olmamaya başladı?�� ben rahat edeyim diye büyük beden alırım bir de ama pantolonlarıma giremeyeli epey zaman oldu��
aslında kotları bayadır giyemiyorum da kadifelrim oluyodu artık onlarda olmuyo ben 3 kilo aldım şimdiye kadar belim kalınlaştı bide çok çirkinim yaaaaaa:KK53:

bir kişi 41 tane okucak cnm sağol..
canım haftasonu okuyacağım inşallah kabul olur
kızlar merhaba,
bende dün ayrıntılı ultrasona girdim. doktorun dediğine göre bebişim biraz küçükmüş. 21. hafta bitti, 380 gr imiş. büyüklüğü de, 20+3 görünüyormuş.
sizin bebişleriniz kaç gr ve tam kaç haftalıklar?
canım ben daha iki gün önce gittim 20+3 te 280 grdı bana da küçük geldi kızım dr haftasıyla uyumlu dedi ama içimi kemirip duruyo bebişim az mı büyüyo acaba diyorum :44:hani yorum yaptığımızda altta çıkıyo ya yaklaşık boy kilo orda 400gr diyo

Son düzenleme:
Kizlar merhaba psikolog anne adayinizda geldi. Pufpufcum rica etsem benide listeye yazabilirmisin. 1 haziran dogumum. Oglum olck kismetse. Adi omer aras. 21. Haftada 430 grdi. Hala hareketlerini cok net hissetmiyorum. Bazi gunler daha cok. Bazen hic yok. Psikolojik anlamda anneciklere destek olabilirim. 30 yasindayim . Benden buyuk veya yasit anne adayimiz varmi acaba ..........:KK49::KK49:

Kizlar merhaba psikolog anne adayinizda geldi. Pufpufcum rica etsem benide listeye yazabilirmisin. 1 haziran dogumum. Oglum olck kismetse. Adi omer aras. 21. Haftada 430 grdi. Hala hareketlerini cok net hissetmiyorum. Bazi gunler daha cok. Bazen hic yok. Psikolojik anlamda anneciklere destek olabilirim. 30 yasindayim . Benden buyuk veya yasit anne adayimiz varmi acaba ..........:KK49::KK49:

Merhaba Hoşgeldin :)
Ben 37 yaşındayım :)

Hoşgeldin canım ilk sayfada listemiz var.Orada anne adaylarının yaşları yazıyor 30 ve üstü annelerimiz de var.

X