2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

geçmiş olsun canım ne güzel atlatmışsın işte aşılarınıda ohh :) maşallah oğluşunada şimdiden bu kadar hareketliyse sen merak etme annesi o seni peşinden koşturarak aldırdığı kiloları verdirir hemencik :)

paylaşımın için teşekkürler canım çok güzel anlatılmış

rica ederim canım.. Yandık yandıkk

tanımlar o kadar doğru ki.. eşimi aynen anlatmış... yani kısacası büyüklükleri de aynen böyle

sen memnunsan sorun yok canım

Amann canım doğru diyosun sağlıklı olsunlarda gerisi hiçç öenmli değil.Benim bebeğimdede üçlü taramada sorun olabilir dendi ama şükür testi tekrarladık bişey çıkmadı inşallah yoktur bizimde ayrıntılı ultrasonda belli olacak.Bebeklerimizi sağlıkla dünyaya getirelim başka bişey istemiyorum bennnn [/QUOTE]

İnşallah canım ya.. Daha cinsiyetini öğrenemedik ama benim tek derdim sağlık.. Tek bağırsaklarında bir sorun çıkmasında sağlıkla sıhhatle kucağımıza gelsinler de ben başka bir şey istemiyorum..

anne kovayım ben babamızda kova çok güzel anlaşacağım bi kızım olcak sanırımmmm

Ilk defa ikizler olma ihtimaline sevindim. Benim ufaklık yengeç görünüyor ama belli olmaz tabi
Bayılıyorum ben bunlara. Daha dün baktım, kendime sipariş vermeyi düşünüyorum bile

Kizlar selam. Ben de 2014 haziran annesi olucam insallah. Bir suredir takip etmeye calisiyorum ama o kadar hizlisiniz ki:) yetisemiyorum yazdiklariniza:) benim bir oglum var karnimda da kizim...kan degerlerinizden bahsetmissiniz baktirdiniz mi yakinlarda? Ben sadece bir kere basta istedikleri genel tahlilleri yaptirmaya calistim aile hekimliginde yaptiriliyor demislerdi ama benim aile doktoru sadece hemograma ve tiroide bakti.hepatit vs bakmadi hic siz nerde yaptirdiniz ve sizin aile hekimi de benimki gibi sinir bozucumu merak ettim.isim dustu ona ama gitmek istemiyorum.sizin cevabiniza gore degistiricem doktoru.

çok iiymiş canım aktifmiş eşin ne güzel bizim bebeler doğuncada yazalım kızlar nası olduklarını

yok canım yok cadı olmazlar sadece huylarına gidilicek annesi.. benim bebişim yengeç olcak eğer zamanından önce gelmeye kalmazsa..

kucağımıza alalımda sağ salim hiç fark etmiyo hangi burç oldukları canım ama insan merak ediyo işte

öncelikle hoşgeldin canım :) ben özele gidiyorum ve bütün tahlillerimi düzenli istiyor doktorum.ilk olarak tam kan sayımı yaptırdı hepatit yaptırdı ve bizde kan uyuşmazlığı olduğundan kan uyuşmazlığı testi yaptırdı..ve her kan vermem gerektiğindede genelde tam kan sayımımı alıyor.

Haha eli değmişken araba da alsın tabi

Canım, Ali Yasin de sığar, daha küçük yazarsın sen de

canım nickin dikkatimi çekti oğluşunun ismi heralde AREL ben de çok istedim anlamı neydi?? bu arada ben tahlillerimi hastanede yaptırdım ve hepatit falan hepsine bakıldı. belki 2. hamileliğin olduğundan olabilir mi??? olmadı değiştir aile hekimini

Ben bunu beğendim;

http://www.pierrecardinbebekgerecleri.com/urunler.php?k=17&a=57&urun=75

Ana kucağı 0-13 kg ye kadar taşıyor. O zaten önemli değil çünkü 7-8 aylığa kadar, arabadan onunla indirip taşısam yeter. Ama otomobilimiz olmadığı için ben en azından 2 yaşına kadar bebek arabasını kullanabileyim istiyorum. Offf ne zormuş bu işler. Daha yatak seçimi var. Neyseki o konuda kesinim, park yatak olacak. Ama hangisi

çok güzel olmuş ellerine sağlık bende yapmak istiyorum ama isim değişirse bizim kalır elimde yüksek ihtimal değişecek gibide.:26:
offf yaa biliyordum boyle oldugunu... hepiniz burdasiniz iste ben yokuuuuumm
çabuk döööööööööööööööööööööööönnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi
cihazları yeterlidir ve radyoloji eğitimi vardır canım çok doktor var böyle kendisi yapan.endişe etme bence.
Merhaba kızlar doktordan ayrıntılı ultrasona girdim cok şükür herseyimiz normal bi oh cektim :)darısı tüm kontrolü olanların basına
maşallah
benim 20. haftada 25 cm di boyu 470 gramdı ağırlığı 1,5 hafta önden gidiyordu.ama bişey diyim bu hep değişiyor bizim babamız 1,92 doktor babaya benziyor dedi.uzun olunca haliyle kiloda ona göre oluyor.ben bunlara takılmıyorum hiç başlarda 1 hafta geriden geliyordu arayı kapattı sağlıklı olsunda minyon yada uzun farketmez.
hihihhiihihi delimiym nee
kızlar eşlerinize naz yapıomusunuzzzz sankı bu sıra esım hala hamıle oldumun farkında degılmıs gıbı gelıoor yada ben evhan yapıorum üffff
ben bazen abartıyorum sanırım akşam nerdeyse sinirden ağlıyodum baktım hemen konu değiştiriyor alttan alıyor doğumdan sonra acısı çıkacak die tırsıyorum valla sanki şimdi biriktiriyormuş gibime geliyor.:18:
bende aynı fikirdeyim ayyy diyorum doktora gidelim dio yahu diyorum yok bişey aylama o zaman diyo.geçen akşam kızdım aylama oflama hamileyim ben dedim ben oflıcam sen ayaklarımı ovacan dedim.geçecekmi o zaman dio geçmicek dedim ama psikolojik olarak rahatlıcam dedim.sanırım benim kociş ikinci bebeği yapmaz illallah dedi

hoşgeldin canım.ben hiç aile hekiminde tahlil vermedim özele gidiyorum ama devlete gidenlerde tam tahlil yaptırıyor.benim her ay kan ve idrara bakılıyor.karaciğere kadar enzimlerine yani aile hekimi ayrıntılı tahlil yaparmı bilemem aslında sorabilirsin neler istemiş tahlil olarak.:26:

Hosbuldum tesekkur ederim:)
Ben de ozele gidiyorum doktorum sadece basta istedi hemogrami ve aile hekimlerinin yaptirdigini soyledi. Bir arkadasim da saglik ocaginda ayrintili baktiklarini soylemisti. O yuzden merak etmistim saglik ocagi hem yakin hem de ucretsiz olmasiyla daha cazip geliyor tabi bana

Hahah ben de bütün bebek arabalarını dikizliyorum, insanlar yanlış anlayacak Ben sınırı aşıp arabadan memnun musunuz diye sormayı bile düşünüyorum birilerine

aksam bende gidicemm yan gelip yatıcam yemegı yapsınnn bırde belımı ovdurucam bananeeee benımkı rahat ya 3 cocuk ıstıorum dıo

aksam bende gidicemm yan gelip yatıcam yemegı yapsınnn bırde belımı ovdurucam bananeeee benımkı rahat ya 3 cocuk ıstıorum dıo

benden nazlısı yok sanırım.. eve gidince yatıyorum.. prenses gibi oh değmeyin keyfime. acısı çıkacakmış gibime geliyo ama bakalım.

benimki bıktı ne zormuş yaaa diyo bana dün dedim dettt geceleri mışıl mışıl uyuyan sensin tüm endişeli rüyaları gören benim habire tuvalete kalkan benim akşam mide yanmam geçmeden yatağa giremiyorum.çok sinirlendim ama baktım hiç sesini çıkarmıyor.

Evet ismi arel:) anlami temiz durust demek. Ben memnunum tavsiye ederim:) ama insanlar ilk soyleyiste anlamiyorlar biraz aciklama yapmak gerekiyor. Sonra onlar isme alisiyor biz de tekrarlamaya alisiyoruz:)) degistircem ilk firsatta evet. Sinirlerimi bozuyo kadin:)

Ben herkes saglik ocaginda yaptiriyor saniyordum:) benim doktor hemen oraya yonlendirdi cunku. Kosuyolu medipole gidiyorum ben. Kan sayimi sadece bir kez istedi doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…