2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hoşgeldin melek,
Benim yaş 34.

Canim ben gobek deligimin cevresinde ve bazen belime dogru olan yerlerde hissediyorummm...
Sanirim uzanma pozisyonunda oluyor o zaman :26:
Canim eger haziranin ilk haftalarindaysan net hissedersin tekme oldugunu yani boyle ikilimde kalmazdin...
Yahut suphelerin basladiysa bnce emin olabilirsin ki bebisn o
Baslarda baloncuuklar geziyor gibiydi ....sonra gaz mi diye suphelendim....
Daha sonra kelebkler kanat cirpar gibi oldu.....
Ve sonuc artik bebisim diyebiliyorum cunku bir yerde durmuyor

Hosgeldiniz canimmm
Saglicakla alirsin oglunu ins. adiyla buyusun

hoşgeldiniz aramıza ben de artık 32 yim ve ilk bebeğim... ilk sayfamızda çizelgemiz var, puffpuf annişimiz sizi oraya kaydeder isterseniz....

arkadaşlar bugun doktora gittim cok moralim bozuldu . doktor kesede amniyotik bant oldugunu soyledi canım cok sıkıldı . boyle birşey başina gelen varmı?

Aramıza hoşgeldin melek :)

arkadaşlar bugun doktora gittim cok moralim bozuldu . doktor kesede amniyotik bant oldugunu soyledi canım cok sıkıldı . boyle birşey başina gelen varmı?

üzülme ve endişelenme canım, azerikızı buna benzer bir sorun yaşamıştı 1-1.5 ay önce, kendisi görürse daha net bilgi verecektir... bir uzmanla görüşmeni tavsiye ederim ve muhtemelen geçici bir şeydir...

Hosbuldukkkkk oooo iyi yalniz degilim 30+larda ))

vallahi ne yalan söyliyeyim, seviniyorum 30 üzeri anne adaylarını görünce... çünkü ister istemez psikolojik baskı oluyor geç mi kaldım acabalar, daha ikinci bebeği yapacağım nasıl büyüteceğim yaş farkımız çok olacak endişeleri... yalnız olmadığını bilmek güzel

ben 34 yaşındayım ama kısmet böyleymiş diyorum hep. 5 sene dur dur şimdi geliyor minikkuş. vardır elbet bir sebebi. biz nerden biliriz. planı biz yapmıyoruz ki :) yaradan yapıyor.
baskı hissetme kendinde

ben 34 yaşındayım ama kısmet böyleymiş diyorum hep. 5 sene dur dur şimdi geliyor minikkuş. vardır elbet bir sebebi. biz nerden biliriz. planı biz yapmıyoruz ki :) yaradan yapıyor.
baskı hissetme kendinde

Canim seni ne zaman gorsem aklima laviva adli cikolata geliyor
Reklemida var hani hayati dolu dolu yasa

Ahh bende bir emin olabilsem. Hala anlayamadım. Arada sırada kıpırtılar oluyor ama ben yok değildir falan diyorum hep.

Hoşgeldin aramıza. Seninle yaşıt olanlar da var küçük olanlar da. Bebeğin hayırlı ömürlü olsun inşallah

selam kızlar..bende aranıza girmek istiyorum..

hoşgeldin canım

o zamana nasıl ne durumda olcaz bilmiyorım ama bakalım artık doktora bağlı işte sor tabi kızzz kendi başına hareket etme

pufpufum benım beklenen dogum tarıhını yanlış girmişsin. 1 haziran olucak hatta 29 mayıs bile olabilir :)))

düzelttim canım

şu an telden giriyorum cnm ama pc den girince eklerim cnm

cevap veren arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum birkaç alıntıyı birden yapmayı bilmediğim için toplu yapayım dedim tavsiyelerinize uyucam inş :)

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyordum baya bir şey kaçırmışa benziyorum. inşallah herkesin hamileliği iyi gidiyordur ayrıntılı ultrasona giren var mı acaba aranızda?

Dogumumuz hemen hemen ayni zamanlarda tekmeler basladimi CANKATRE bide kizminerkekmi senin :))

Kıpırdanmalar halindeydi düne kadar, dün dışarıdan da hissedilir bir şekilde yedim ilk tekmemi :)
Üstelik bu defa sadece bana attı tekmeyi. Babasına hiiç yüz vermedi kızım :)

Ben de aynı endişeleri taşıyorum, bir de kız çocuğu gelen sıpam ...
Peşinde olmak gerekecek hep, acaba enerjim yetecek mi diyorum ...
Oğlumla beraber büyüdük gibi, ben daha gençken kardeşim sanıyorlardı, daha samimi büyüdük tabii onunla.
Şimdi bu sıpamla anne-kız olacağız inşallah kısmetse, çekişmeler daha çok oluyormuş anne kız arasında... Bakalım, babamız da pek memnun kızı olacak diye, şimdiden ittifak planları yapıyor, yandım ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…