2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın annişler ve bebişler nasılsınız bakalım ben dün acil olarak hamiş pantolonu almaya gittim ani bir şekilde düğmelerim kapanmamaya başladı işyerinde açıp oturdum dün elimle pantolon çekiştirdim durdum gittim aldım da kurtuldum neyseki sanırım kilolar geldi farkında değilim hele dün bi elbisemi giydim belki rahat olur diye oooooooo aynaya bakınca şok şok:KK1:hepinizi seviyorumm mutlu ve tekmeli günleeeeeeeeeeeerrrr:nazar:

ooooo sen daha yeni mi aldın kız pantolon?
ben 2.aydan sonra almaya başladım :KK1:

o değilde,şu bol tekmeli günler banada bi uğrasa hiç fena olmayacak hani :KK43: :KK14:

ooooo sen daha yeni mi aldın kız pantolon?
ben 2.aydan sonra almaya başladım :KK1:

o değilde,şu bol tekmeli günler banada bi uğrasa hiç fena olmayacak hani :KK43: :KK14:

benim de belim filan kalınlaşmaya başlayınca 3.ayın sonunda almıştım çünkü artık olmmuyor. Kız bebeğe hamilelerin o sıkıntısı var işte.

günaydın annişler ve bebişler nasılsınız bakalım ben dün acil olarak hamiş pantolonu almaya gittim ani bir şekilde düğmelerim kapanmamaya başladı işyerinde açıp oturdum dün elimle pantolon çekiştirdim durdum gittim aldım da kurtuldum neyseki sanırım kilolar geldi farkında değilim hele dün bi elbisemi giydim belki rahat olur diye oooooooo aynaya bakınca şok şok:KK1:hepinizi seviyorumm mutlu ve tekmeli günleeeeeeeeeeeerrrr:nazar:

canım bir kişi bi tane mi okuyacak yoksa 41 tane mi eğer 41 se haftasonu okuyayım tekse hemen okurum şimdi

geçmiş olsun canım

ben devlete gidicem bakalım nasıl olacak bilmiyorum 50 tl ye kendi hastanem 170 dedi haftaya gidicem inşallah memnun kalırım azerikızı gittiği için gidiyorum ben de en azından tecrübe edinmiş biri var eğer ani bi değişiklik olmaz da gidersem yazıcam burdan tabi avrupa yakası olduğunu hatırlatayım

Pantolonların yeni mi olmamaya başladı?😱 ben rahat edeyim diye büyük beden alırım bir de ama pantolonlarıma giremeyeli epey zaman oldu😢

Güzel anneler ve bebişleri günaydın hepinize, yoğun bir güne daha başladık. artık çok fazla burayı okuyamıyorum, herkes iyidir inşallah.

Hamiş arkadaşlarım ve birbirinden tatlı bebişleriii herkeslere günaydııınnn ve herkeslere kocaman öpücükleerrrrr:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün gene daha sabahtan tüm enerjimi sömürdü bu işyeri. bu gidişle işi bırakıcam hiç istemesem de. 2 gündür yaşadığım sinir harbi beni bitiriyo :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: herkes kendi görevi yerine beni göreve gözü dikti o da yetmediği gibi baştan bana söylemeyip işime el attıkları gibi sonunda batırıp yıkıp döküp yıkıntıları bi toplayıver demeleri yok mu beni deli ediyoo:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

benden haberler bunlar.. bebişimle avunmaya çalışıyorum.. ama o da bugünlerde benle birlikte baya yoruldu.. :KK31::KK31::KK31: 3 şubat gelse de görsem bi miniş yüzünü:KK31::KK31::KK31::KK31:

Hamiş arkadaşlarım ve birbirinden tatlı bebişleriii herkeslere günaydııınnn ve herkeslere kocaman öpücükleerrrrr:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bugün gene daha sabahtan tüm enerjimi sömürdü bu işyeri. bu gidişle işi bırakıcam hiç istemesem de. 2 gündür yaşadığım sinir harbi beni bitiriyo :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: herkes kendi görevi yerine beni göreve gözü dikti o da yetmediği gibi baştan bana söylemeyip işime el attıkları gibi sonunda batırıp yıkıp döküp yıkıntıları bi toplayıver demeleri yok mu beni deli ediyoo:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

benden haberler bunlar.. bebişimle avunmaya çalışıyorum.. ama o da bugünlerde benle birlikte baya yoruldu.. :KK31::KK31::KK31: 3 şubat gelse de görsem bi miniş yüzünü:KK31::KK31::KK31::KK31:

bende 3 günüm kaldı onu bekliyorum..
25'inde kontrolüm, c.tesi günü :18:

ayy ama gerçekten p.tesiden beri giriyorum tam okumaya başlıyorum toplantı var diyorlar :KK50::KK76: sayfada aktif gözüküyorumdur ama değilim.
tamam canım, eksik kaldığım yerleri hafta sonu okurum.:KK1::KK16:

heeeh iyi bakalım,aferin :KK19: hani heryeri okuyamasanda en azından gel yaz haberleri ver.. :KK34:

Kızlar yaaa moralim çok bozukk....
Dün görümcemlere oturmaya gittik. Konu konuyu açtı. Görümcem işe dönecek misin diye bir soru sordu. Döneceğim tabiki dedim. Bebeğe kim bakacak dedi. Kayınvalidem bakar dedim bende. Normalde kayın validem benimle yaşıyor kızlar ama haftada 2-3 gün yine kızlarına gider kalır eder. Odası benim evimde. Ve kayın validem 50'li yaşlarında eşinin emeklisiyle geçinen bir bayan olmuş dul kaldıktan sonra. Aslında dinç bir bayan sadece biraz evhamlı e o kadarıda normal çünkü 30 yaşında kadıncağız dul kalmış falan çok şeyler yaşamış. Biz ev kredisi ödüyoruz benim çalışmam gerekli dedim görümceme. E çalışmayı ver idare edersiniz diyor. Annem bakmaz hiç güvenme dedi. Bana bile söylene söylene yardım ediyor dedi. Onunda 4 aylık bir bebişi var. Ben kayınvalideme güvenirken bu sözleri duyunca çok üzüldüm. Yani eşim devlet memuru aldığı ücret belli kıtkıtna yetiyor krediler faturalar evin masrafları e bebek girecek şimdide araya. Tamam bende çok fazla bir maaş almıyorum ama daha refah yaşıyoruz. Üctelik onca sene çalıştım en azından emkliliği hak edecek pirim gün sayımı doldurayım emekleirme yazık değil mi? Birde yani ne bileyim bunu istemek hakkım değil mi? Tek geliniyim tek erkek evladı var kadının yaaa benim annem yaşlı ve rahatsız gerçekten yoksa hiç teklif bile etmezdim kayınvalideme. Yani bakıcı tutmayı bile düşündüm ciddi ciddi bir tanıdık akrabalardan birine teklif ederek harçlık karşılığı falan aylık cüzzi miktarlarda çalışacak. 1 yaşına gelene kadar süt iznimde olacak haftanın 4 günü işte olacağım.
Eve gelince eşime de anlattım olayı. O gün gelsin buluruz çaresini dedi. Oda anneme güvenme dedi bakmayabilir dedi. E ne yapacğız biz o zaman diyorum çalışmak zorundayım biliyorsun diyorum. Evet durumun farkında olduğunu söylüyor. Eşim vardiyalı çalışıyor bu yüzden gündüz evde olduğu günler fazla. Ben ilgilenirim diyor . En azından bebek kendini kurtarana kadar bakamaz annem diyor yani şöyle 1 yaşına falan gelmeliymiş. Offff...

Dün görümcemlere oturmaya gittik. Konu konuyu açtı. Görümcem işe dönecek misin diye bir soru sordu. Döneceğim tabiki dedim. Bebeğe kim bakacak dedi. Kayınvalidem bakar dedim bende. Normalde kayın validem benimle yaşıyor kızlar ama haftada 2-3 gün yine kızlarına gider kalır eder. Odası benim evimde. Ve kayın validem 50'li yaşlarında eşinin emeklisiyle geçinen bir bayan olmuş dul kaldıktan sonra. Aslında dinç bir bayan sadece biraz evhamlı e o kadarıda normal çünkü 30 yaşında kadıncağız dul kalmış falan çok şeyler yaşamış. Biz ev kredisi ödüyoruz benim çalışmam gerekli dedim görümceme. E çalışmayı ver idare edersiniz diyor. Annem bakmaz hiç güvenme dedi. Bana bile söylene söylene yardım ediyor dedi. Onunda 4 aylık bir bebişi var. Ben kayınvalideme güvenirken bu sözleri duyunca çok üzüldüm. Yani eşim devlet memuru aldığı ücret belli kıtkıtna yetiyor krediler faturalar evin masrafları e bebek girecek şimdide araya. Tamam bende çok fazla bir maaş almıyorum ama daha refah yaşıyoruz. Üctelik onca sene çalıştım en azından emkliliği hak edecek pirim gün sayımı doldurayım emekleirme yazık değil mi? Birde yani ne bileyim bunu istemek hakkım değil mi? Tek geliniyim tek erkek evladı var kadının yaaa benim annem yaşlı ve rahatsız gerçekten yoksa hiç teklif bile etmezdim kayınvalideme. Yani bakıcı tutmayı bile düşündüm ciddi ciddi bir tanıdık akrabalardan birine teklif ederek harçlık karşılığı falan aylık cüzzi miktarlarda çalışacak. 1 yaşına gelene kadar süt iznimde olacak haftanın 4 günü işte olacağım.
Eve gelince eşime de anlattım olayı. O gün gelsin buluruz çaresini dedi. Oda anneme güvenme dedi bakmayabilir dedi. E ne yapacğız biz o zaman diyorum çalışmak zorundayım biliyorsun diyorum. Evet durumun farkında olduğunu söylüyor. Eşim vardiyalı çalışıyor bu yüzden gündüz evde olduğu günler fazla. Ben ilgilenirim diyor . En azından bebek kendini kurtarana kadar bakamaz annem diyor yani şöyle 1 yaşına falan gelmeliymiş. Offff...

eğer tüm bu söylediklerin doğru ve ciddiyse o zaman işin zor haklısın..
ama bide şöyle bişey var ki,sen bunları sanırım tam olarak kayınvaliden ağzından duymadın sana böyle bişey söylemedi..imada etmedi.. 2.bi şahıstan duyduğun hiçbişeye inanma kim olursa olsun,bence 1.ağız en iyi ve doğrusu..

Canım Sen şimdiden üzme kendini , Allah büyüktür elbet açar bi kapı.. Görümcen halt etmiş, insan kardeşinin sıkıntı çekmesini istermi hiç ya aklım almıyor valla.. insan olsa der zaten arada bana bırakırsın üzme kendini falan diye, Hala olcak sonuçta. . El değil ya ! :KK43: Torun baldan tatlıdır diye boşa dememişler , Babannesi bi görsün torunu da bak bakalım ayrılabiliyor mu yanından.. Allah yardımcınız olsun canım dediğim gibi şimdiden strese girmene gerek yok bulunur bi çaresi Allahın izniyle :KK16:

Anne Adayımız :21:
Kaçıncı Bebiş :KK49:
Şehir En Büyük TÜRKİYE
BDT :emir_bebek:
Bebiş Cinsiyeti :KK73:
Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff
27
İlk
İstanbul
24 Haziran
ERKEK :KK55:
Ahmet Efe
oetgsl
31
İlk
İstanbul
14 Haziran
ilepetzog
26
İlk
İzmir
14 Haziran
KIZ :KK12:
Ada
seraaap
30
İlk
İzmir
17 Haziran
mihrimah24
27
2.
Bursa
23 Haziran
miss_night
25
İlk
Bursa
6 Haziran
guness14
30
İlk
İstanbul
21 Haziran
bahar3432
31
İlk
İstanbul
17 Haziran
Talha
sevgi2005
27
2.
İzmir
26 Haziran
fabor
38
2.
Bursa
18 Haziran
blackgirll
28
İlk
Konya
9 Haziran
nimet1
34
İlk
Newyork
15 Haziran
zkibar82
31
İlk
İstanbul
25 Haziran
Plebisit82
31
İlk
Kahramanmaraş
17 Haziran
Hasan Kerem
Azerikizi91
22
İlk
İstanbul
1 Haziran
Ali Yasin
wilmos
28
İlk
İstanbul
15 Haziran
deryaderya17
29
İlk
Balıkesir
29 Haziran
ttet
25
İlk
Samsun
10 Haziran
Zeynep
besebaba
27
İlk
Van
19 Haziran
CLeOpaTRa
24
2.
İstanbul
29 Haziran
mymahkamab
23
İlk
Isparta
29 Haziran
patikpat
28
İlk
Antakya
2 Haziran
yazyagmuru07
24
2.
Antalya
8 Haziran
bademcube
27
İlk
Ankara
9 Haziran
GD2104
24
İlk
Bursa
13 Haziran
Elif
ESMERSIRINE
28
İlk
Adana
20 Haziran
ciceek
27
İlk
İstanbul
6 Haziran
Muhammed Ayaz
gültuğ
31
İlk
İstanbul
25 Haziran
Erva Eflin
nagihannnn
23
İlk
Bursa
24 Haziran
lilyum0320
29
İlk
Ankara
16 Haziran
Cemre Elvin
adaarin
26
İlk
Adana
6 Haziran
Arın
ahmtkdr
22
İlk
Ankara
11 Haziran
Miraç
balmmm
21
İlk
Malatya
6 Haziran
SERPILzh
34
2.
5 Haziran
tubakara
29
İkinci
Gaziantep
9 Haziran
LoReNaaa
33
İlk
İzmir
8 Haziran
famura
30
3.
İzmir
2 Haziran
mozijiku0134
23
İlk
Kıbrıs
6 Haziran
Mina
pretty_rose
27
İlk
Kayseri
30 Haziran
Beren
cileksurat
33
İlk
Eskişehir
12 Haziran
Asya Melek
E_M_A
27
İlk
19 Haziran
umudumrabia
20
İlk
Ankara
12 Haziran
negiff
34
İlk
İzmir
14 Haziran
nokul90
23
İlk
Kütahya
9 Haziran
Zemrush
27
İlk
İstanbul
1 Haziran
Ömerhan
judith35
27
İlk
İzmir
20 Haziran
Demir
UfuruktenPrenses
29
İlk
İstanbul
26 Haziran
Rosaleda
30
İlk
Tekirdağ
23 Haziran
belinda31
25
İlk
Diyarbakır
20 Haziran
Mustafa Eymen
eseski
24
2.
Eskişehir
16 Haziran
Yiğit
SERAP54
37
2.
25 Haziran
denizkao
30
2.
Ankara
6 Haziran
zehranurum
26
2.
İstanbul
26 Haziran
RaziyErkan
21
İlk
Almanya
5 Haziran
Feyza81
22
İlk
İzmir
7 Haziran
axigirL
26
İlk
İstanbul
17 Haziran
EMLEB
26
İlk
Bilecik
7 Haziran
betul1645
25
ilk
Bursa
14 Haziran
Mustafa
10YBetul
26
İlk
Kütahya
21 Haziran
POLY74
39
2.
İstanbul
13 Haziran
ashkk
30
İlk
Bursa
18 Haziran
pembesebboy
28
İlk
İstanbul
7 Haziran
Kedim
29
İlk
Bursa
20 Haziran
sengul1
25
3.
Viyana
1 Haziran
didari
30
İlk
29 Haziran
HUZEYFEE
31
İlk
Eskişehir
6 Haziran
Ahmet Faruk
karemine
26
İlk
İngiltere
3 Haziran
Lahesis
31
İlk
Denizli
16 Haziran
ankara12
36
İlk
İstanbul
27 Haziran
bkti2
26
İlk
Manisa
3 Haziran
Alya
burchecan
26
İlk
İstanbul
14 Haziran
alangu
34
İlk
Mersin
14 Haziran
Ayaz12
25
İlk
Çanakkale
26 Haziran
Fatih
cips
23
İlk
İstanbul
15 Haziran
Zeynep
Julietta
30
İlk
İstanbul
27 Haziran
esmeraldaszone
31
İlk
İstanbul
19 Haziran
deterjan
32
İlk
Ankara
28 Haziran
Elif Ada
1melodi
28
İlk
İstanbul
26 Haziran
ist3434
27
İlk
İstanbul
23 Haziran
cedi85
28
2.
Ankara
12 Haziran
tubaceyln
28
İlk
Bursa
16 Haziran
almisim
24
2.
Ankara
13 Haziran
rapunzel_ysr
28
İlk
Antalya
27 Haziran
leylvea
34
İlk
İstanbul
15 Haziran
huzursokagi01
27
İlk
Sivas
18 Haziran
beyazzzzzz
28
İlk
İzmir
2 Haziran
Doruk
kulvan
21
2.
Bursa
2 Haziran
Ada
esmeradr
27
Ankara
16 Haziran
elpim
29
İlk
İzmir
18 Haziran
Su
neslihanbursa
24
Bursa
18 Haziran
organiksekerr
28
2.
25 Haziran
aysenazim
27
2.
Sakarya
15 Haziran
Akif
karadenizki
31
İlk
İstanbul
12 Haziran
tugbaglc
25
İlk
İstanbul
9 Haziran
GOLD_WOMEN
24
İlk
Bayburt
9 Haziran
YalnizMelek
31
2.
İstanbul
29 Haziran
Eymen Efe
pearly1905
23
2.
Bolu
27 Haziran
Ece
babygel
8 Haziran
yesso1978
35
2.
15 Haziran
juliette09
28
İlk
Kuşadası
11 Haziran
yesilerikk
28
İlk
Bartın
23 Haziran
Delilah
25
İlk
Siirt
10 Haziran
elif135
27
İlk
Manisa
7 Haziran
İKİZ :13:
akmelek
30
İlk
Manisa
2 Haziran
Derin
brcnkb
25
İlk
İstanbul
4 Haziran
Melek
bergennn
İlk
Eskişehir
21 Haziran
nurmur87
27
İlk
İstanbul
21 Haziran
ucak
Elif Hayal
azsekerli
27
İlk
Konya
1 Haziran
Ezgi Defne
mrsPhoenix
28
İlk
İstanbul
5 Haziran
Mete
babygel
35
İlk
Ankara
8 Haziran
Su
esbel
29
İlk
Ankara
24 Haziran
suncaptain
27
İlk
28 Haziran
hasretim_
27
İlk
İzmir
14 Haziran
simage
26
İlk
İstanbul
20 Haziran
lilas85
28
2.
Mersin
3 Haziran
didasesa8
28
İlk
İstanbul
21 Haziran
Liya
tubaklk
26
İlk
Denizli
21 Haziran
İkra
yesil_dostu
27
İlk
Ankara
17 Haziran
zeynelim
22
İlk
29 Haziran
İbrahim Efe
nhrkbl
29
İlk
Sinop
15 Haziran
Poyraz
minikkizim
27
İlk
Ankara
4 Haziran

DumaDumaDumM
30
İlk
Ankara
5 Haziran

nry1982
30
2.
Bursa
30 Haziran

ozelegtim
28
İlk
Bursa
22 Haziran

[/TR]

Son düzenleme:
kızlar kusura bakmayın bu aralar mazur gorun konulara cevap veremiyorum
alıntı yapamıyorum yenı eleman geldı eğitime başladım bakalım yoğunum bu aralar ama haftasonu sizdeyim çayımı demleyin ona göre

herkes kendine iyi baksın he bide unutmadan tahlillerimde b12 eksik çıkmış takviye vitamin kullanan var mı ?

eğer tüm bu söylediklerin doğru ve ciddiyse o zaman işin zor haklısın..
ama bide şöyle bişey var ki,sen bunları sanırım tam olarak kayınvaliden ağzından duymadın sana böyle bişey söylemedi..imada etmedi.. 2.bi şahıstan duyduğun hiçbişeye inanma kim olursa olsun,bence 1.ağız en iyi ve doğrusu..

Evet Pufpuf tabiki söylediklerim anlattımlarım birbir doğru görümcemde gayet cidd ciddi konuştu. Kayınvalidemden de artık şüphe eder oldum bakmam diyebilir karşı komşunun gelini bankada çalışıyordu kadın ben bakamam hastayım demiş geliniyle aynı binadalar. Kayın validem kadın hasta nasıl baksın bakamıyor demekki laflar söyleyerek onu savuunyordu. Tabiki daha konusu açılmadı ondan duymadım belki erkek evladının ilk bebeği ilk erkek torun bunun hevesiyle bakmak ister zaten ben ilk 6 ay yanında olacağım allah izin verirse.

ama eğer bakamam derse gerçekten büyük bir saygı yitirecek bende hiç değeri kalmayacak. Lafı mı de darim o zaman bakmam derse utanmayacak mı acaba ben eve bakıcı getirince.
Ben evlenmedn önce herkes ohh ohh en iyisini yapıyorsun kayın validenle kal tabi herşeyine koşar çocuğun olur bakar diyorlardı. Ki hala aynı düşüncede insanlar.
Bence bu onu ayıbı olur.

Canım Sen şimdiden üzme kendini , Allah büyüktür elbet açar bi kapı.. Görümcen halt etmiş, insan kardeşinin sıkıntı çekmesini istermi hiç ya aklım almıyor valla.. insan olsa der zaten arada bana bırakırsın üzme kendini falan diye, Hala olcak sonuçta. . El değil ya ! :KK43: Torun baldan tatlıdır diye boşa dememişler , Babannesi bi görsün torunu da bak bakalım ayrılabiliyor mu yanından.. Allah yardımcınız olsun canım dediğim gibi şimdiden strese girmene gerek yok bulunur bi çaresi Allahın izniyle :KK16:

Sağol canım yaa gerçekten morale ihtiyacım var. İçime su serptin azda olsa. haklısın dediğin gibi hiç kendini sürmüyor ortaya yok yengenler bakamaz mı yok annen bakamaz mı sanki be onları düşünemeyecek kadar salağım. Sonuçta kim ister kardeşinin sıkıntı çekmesini. Anam el oturur koca parası yiyeyim der ( Sözüm meclisten dışarı :) ) Ben çalışayım eşim dara düşmesin rahat rahat geçinelim derdindeyim. İnşallah dediğin gibi olur canım. Allah yardımcımız olsun.

X