2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
MRB KIZLAR ÇOKTANDIR GİREMİYORUM YOĞUNLUKTAN KIZLAR DÜN AŞIMI YAPTIM VE BUGÜN FECİİYİM AĞRIM VAR ÖLECE YATIYORUM MORALİM DE ÇOK BOZUK DAHA BU HAFTADA 9 KİLO ALMIŞIM ÇOK KIZIYORUM KENDİME DOKTORADA GİTTİM AMA AYRINTILI TARİHİNİ TAA 24 ŞUBATA VERDİLER BEBİŞİM İYİY GÖRÜNÜYODU 328 GRAMDI AMA NE BİLİM ŞU KİLO OLAYINDAN AŞI OLAYINDAN ÖTÜRÜ MORALİM ÇOK BOZUK

20. Haftayı bitiren arkadaşlarım siz ne alemdesiniz ya kilolar aşılaar nası gidiyooooo

[B

sende mi brütüs
ama bak gördün mü, sen işin gerçeklik payını biliyosun aferin arkadaşım dikişin nerde olacağı önemli..onu düşün,öyle karar ver..şu an doğru yoldasın

büyük konuşmamak lazım ikizler mi, aman aman derken, aşık olduğum adam ikizler burcu (kocam oluyür kendileri) ve bebeğim erken doğarsa o da ikizler olacak.. Hoş kocam tam boğa ikizler dönüm gününde ben de akreple yay burcunun dönümündeyim dönüm günü olduğundan heralde ikimizde tam özelliklerini taşımıyoruz ve (şeytan kulağına kurşun) kavga etsek dahi 2 dk sonra anlaşıp barışıyoruz. o da ben de inatçı değiliz küsmüyoruz birbirimize hemen sırnaşıyoruz... çocuk ta tam dönüm gününe denk gelirse pek değişik bir aile olacağız

Gunaydin annelerrrr
Yeni gelen arksdasimiza hosgeldin diyorummmmm.....
Rabb'im saglicakla kucagina almayi nasip etsin
Kontrole gidecek olan arkadaslarimmmmm....
Mutluluktan ucarak gelin emi
Beni soracak olursaniz....
Tetanoz ignesini agir gecirenlerdenim....
Tek elle telden 20 dakikaya yakin bunu yaziyorum....
Fazla yazamayacagim bu aralar
Kendinize iyi bakin ama buralardayim

kızlar yaa bu isim olayı delirtiyor artık beni.. eşimle her gün bunun kavgasını ediyoruz. inada bindirdi şuan işteyiz hala msj atıyor bana baskı yapıyor. çok mu yanlış bişi istiyorum ben ya, ikimizin ortak kararı olsun diyorum. birimizin beğenmedi bişi koymayalım ve sadece çocuğu düşünerek verelim bu kararı istiyorum. o ise annesinin ismini koymaya çalışıyor, alış diyor bide bana!

Son düzenleme:
Dualarim senle canim.Bebeginin keyfini cikar.Guzel haberlerini bekliyoruz

bebişini gör, güzel haberlerle gel inşallah canım.. bizim daha 2 haftamız var

Dualarimiz seninle canim hayirli haberlerle bekliyoruz.....
sağolun kızlarrrr inşallah iyi haberlerle gelicemmm
amaniin ben çok korkmaya başladım bu aşıdan bende önümüzdeki hafta içi olucam

Offfff off şu büyüklerin ismini koyma muhabbeti varya beni delirtiyor yemin ederim Çok haklısın canım..Benim eski çalıştığım yerde bir ablam vardı kızının ismi kayınvalidesinin ismiydi iki ismi vardı ikinci ismi Ece'ydi.Çokcuk okula başlayınca arkadaşları hep dalga geçmişler diğer ismiyle,çocuk her gün ağlıyormuş bu yüzden psikoloğa falan gitti çocuk.En sonunda annesi gitti adliyeye ilk ismini sildirdi şuan sadece Ece yazıyor kimliğinde..Bunu eşine anlat bence olmadı sende ikinci bir isim bul sonra sildirirsin

aynı şeyleri sormuşuz senle benim 20. Haftayı bitirdim 9 kiloooooooo

canlar ben de 17. haftayı bitirdim 165. haftaya kadar kilo almadım almadım diye sevinirken son 2 haftada birden 2 kilo aldım ebe de yavaş git yediklerine dikkat et dedi ( 86 kilo ile hamile kaldım da az kilo almamı istiyolar)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…