2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bizim renkli ultrasona daha 4 haftamız var sabredemem o kadar bir dünya kıyafet aldım kız diye
aman kızda olsa benım bebegım erkekte olsa ama kız dedi diye kızım diyerek seviyorum

mutlaka kız da erkekde evlat ayırt edilmez ama kız deyince tabi insan o şekilde alıştırıyor kendisini.

Saol tatlım daga önceki sayfalarda kusmuyorum bulantım da yok hamileliği hiç hissetmiyorum gibi bişey yazmışsın yanlış hatırlamıyorsam. Ama böyle hamile olduğunu hissedeceksen hiç hissetme

evet aslında hâlâ da öyle hehhehehe
gariptir,göğüs hassasiyetim başladı yine geçmişti oysa..

Saol tatlım daga önceki sayfalarda kusmuyorum bulantım da yok hamileliği hiç hissetmiyorum gibi bişey yazmışsın yanlış hatırlamıyorsam. Ama böyle hamile olduğunu hissedeceksen hiç hissetme [/QUOTE]

Ben de pufpufla aynı gidiyorum. Şişmesem hamile olduğumu unutucam o derece. Ama benim ufaklık artık anne ben buradayım diyor kıpır kıpır çok net hissettiryor hareketleri. Özellikle uzanınca

ya cnm doğumdan önce 120 gun sıgorta var dıyelım ama bn ışi bırakmak zorunda kaldım bnde alabılıyormuyum

bak bunu net bilmiyorum ama artık çalımadıgına göre dogum izni diye birşeye de ayrılmış olmayacaksın dolayısıyla alamazsın sanırım

Saol tatlım daga önceki sayfalarda kusmuyorum bulantım da yok hamileliği hiç hissetmiyorum gibi bişey yazmışsın yanlış hatırlamıyorsam. Ama böyle hamile olduğunu hissedeceksen hiç hissetme [/QUOTE]

evet aslında hâlâ da öyle hehhehehe
gariptir,göğüs hassasiyetim başladı yine geçmişti oysa..

Göğüslerdeki hassasiyet son aylarda tekrar başlarmış zaten. Ve o aylarda büyümeye devam edermiş.

evet canım aynen.dogumdan hemen sona başvurabiliyorsunuz

ya cnm doğumdan önce 120 gun sıgorta var dıyelım ama bn ışi bırakmak zorunda kaldım bnde alabılıyormuyum

tatlım doğum iznine çıkanlar alabiliyor bunu. 4 aylık doğum iznindeki maaşın işte. İe gitmeden maaş alıyorsun ama bunun için o yıl içinde 120 günlük sigortalı ve 32. yada 37. haftaya kadar çalışıyor olmalısın. Sen işi bıraktığın için yararlanamazsın maalesef

hayır canım alamıyorsun diye biliyorum ben şuan çalısıyorum mesela doğum izni döneminin başlama tarihinde doktor sana rapor yazıyormus onu ıs yerıne ve baglı oldugun sıgorta sırketıne bıldırmek zorundasın bu donemde calıstıgın sırket senı raporlu olarak gosterıyor prım odemıyor ama halen oranın calısanı olarak gorunuyorsun ve bu sure ıcınde yasal olarak senı ısten cıkartamıyor

ben hamılelıkten once hesaplamıstım bu para mevzusunu cok arastırdım o yuzden
ben hep dogum ıznımı 4 aylık maas hemde issizlık sigortasını alıcam 6 ay kadar
yanı ilaç gibi gelicek

benim doktormda 16. Haftada kıza beziyor dedi kesn mi diyince %80 dedi bende kız diye ona göre alıyorum herşeyi.cuma günü tekrar gidicem bi de erkek derse yandık

anladım cnm bnde çok almak ıtedım ama cok zor geldı çalışmak evde daha rahatım

Aslinda aklima takilan bir soru var cann im ♥♥♥
Simdi goguslerimiz buyudu ya ki devamda ediyor....
Emzirme donemimiz bittiginde hala ayni boyutlarda mi kaliyor
Gercekten cok merak ediyorum...
Birde sende simdide buyume oluyor mu

Kocisi aradim bize cikolata gonder diyecegime bize sigara gonder demisim :)) hey Allahim ya..

Buna koptum simdi

Cok gecmis olsun huzeyfemmmm
Teerlemen iyiye isaret sanki.....
Carcabuk atlatirsin hastaligi ins.
Gecmis olsun

hahah Ben zaten 95 kullanıyordum artık zorlanmaya başladı süyenler

Anammmmmm seninkiler siniri zorlama asamasina gelmis

hemde ne zorlama Hamileliğimin başından beri zaten büyükler daha ne kadar büyücekler diye korkuyorum şimdilik pek bi büyüme yok ama büyürse yandımm Eşim gayet memnun büyüse de sorun değil onun için

Bu durumumuzdan memnun olanlar sadece eslerimiz gibi gorunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…