2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hiiç merak etme, ben de 18.haftanın sonlarına doğru minik minik hissetmeye başladım... o da sessiz olur ve oturursam tabi... biraz da kilo ile alakalı olabilir, zayıf olan annişler daha erken hisseder diyorlar.... bir haftaya sende hissetmeye başlarsın inşallah...

Son düzenleme:

inş canım yaa dua niyetine geçsin dediklerin tüm hissetmey enler için 😃

canım peki göğüslerinden çatlama oldu mu? benim karnımda yok ama göğüslerimde çatlama oldu

kızlar doğum fotoğrafcısı hakkında ne düşünüyorsunuz :26:

Ben geldim canlar çok şükür iyi haberlerle geldim
Büyük ihtimalle bende kaynana adayıyım :) secde yapıyordu yavrum doktor secde halinde tam göremiyorum bir çıkıntı var erkek büyük ihtimalle dedi.

hani göğüs ucu yarası vs oluyo ya işte benim en büyük korkum o...
köftem emerken falan acır diye yeterli derecede ona süt veremem diye çok korkuyorum.. Acı eşiğimde düşük olduğu için bu korkum daha çok..
önceden doğum yapan bi arkadaşım bana şu kremi önerdi : LANSİNOH LANOLİN

(tabi ismini yanlış hatırlamıyorsam) doktorumada sıracağım gerçi
Paylaşmak istedim

kızlar doğum fotoğrafcısı hakkında ne düşünüyorsunuz :26:

Allah'ım izin verirde o günlere erersek eğer, ben kesinlikle %100 yaptıracağım.. Çok yakın bi arkadaşımınkine şahit oldum o kadar güzeldi ki öyle güzel anılar çıktı ki anlatamam insan bakmaya doyamıyo.. Allah'ım nasip eder inş o günleri, ben yaptıracağım

bende buna bağlıyorum kendimi..balık etliyim ondan heralde bi hareket hissetmemiş olmam

Bu durumumuzdan memnun olanlar sadece eslerimiz gibi gorunuyor

hehehehe kesinlikle
ama aslına bakarsanız, bende şikayetçi değilim..
amaaaaan nolursa olsun yeterki köftemde bende sağlıklı olalım,ona sağlıklı kavuşayım modundayım..

saçmalama kız niye başından savsın? Hem öyle yapcak olsa göremiyorum der söylemez böylesi daha kolay
bazı minikler nazlı baya,göstermiyolar..yada kordonu alıyolar bacak aralarına doktor göremiyor..
bu dönemde çok olmuyo ama ben doğuma dek öğrenemeyenler bile duydum ne garip di mi?hatta biri çok yakınımda oldu,bi arkadaşımın ablasıydı

Ne güzel keşke benim eşimde bıraksa... benim alerjim var oda balkonda içiyor bu sogukta titriye titriye yinede içiyor...

kızlaaar benim çooook yakın bi arkadaşım var 1 sene oldudoğum yapalı.. Ben hep ona soruyorum bebek arabasıydı telsizdi falan.. Kendinin alıp kullandığı arabayı önerdi bana, kampanyaya giriyor devamlı dedi ve baktım şu an kampanyada size limki veriyorum bakın isterseniz pusetle beraber

http://www.e-bebek.com/nobler-travel-sistem-bebek-arabasi_NOB-NOB03

arkadaşım çok memnun ve kesinlikle öneriyor.. Birebir gördüm,şık bi araba

aynı arkadaşım bebek telsizi olarakta bunu önerdi

weewell.com/tr/wma230/

canım aynı korku bendede var geçen bide bebek mevlütüne gittim muhabbet oydu göğüsler yara olmuş çok fena diylar iltihap akıyomuş falan bende öyle bi bakmışım ki çok güldüler bana ve bi tavsiyde bulundular şimdiden göğüs uçlarını yağla masajyap dediler çıksn diye helede göğüs ucu içrideyse daha çok yap dediler rahat edersin bizim gibi çekmezsin dediler arada yapıyorm en bu arada benimkilerde çok büyüdü eşler memnun tabi sürekli izlemede oda inanamıyor bu kadar büyüdüklerine başlarda çok acıyodu inanaılmaz ama şimdi acısı geçti sadece büyücük

veeeee yine aynı arkadaşım kendi bebek odasını burdan yaptırdı..baya ilgililer diyor ve her türlü hizmeti sunuyolarmış.. Ayrıca resimde ne görüyosan gidip bakıncada aynısı yanılma yok diyor..

bebekodamiz.com/Kategori/mdf-lake-bebek-odasi-takimlari

benim uçları çıkık zaten o konuda problem yok ama yara olması acıması çok korkutuyo beni, doktoruma sorucam kontrol zamanı (tabi yine unutmazsam)

kızlar uzun zamandır yoktum umarım hepınız ıyısınızdır tabi bebişlerinizde :) pufpuf bebek kaç aya kadar o arabada kalabilio canım biraz küçük değil mi? arkadaşın bir bilgi verdimi ?

Ben geldim canlar çok şükür iyi haberlerle geldim
Büyük ihtimalle bende kaynana adayıyım :) secde yapıyordu yavrum doktor secde halinde tam göremiyorum bir çıkıntı var erkek büyük ihtimalle dedi.

Masaallah secde halindeymis demek
Gozun aydin canim guzel haberlerle gelmissin
Kaynana adayi seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…