2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
inş canım sağlıklıdır bebişim sağol cevap verdiğin için . yurtdışındayım ve burda dertleşeceğim kimse yok doktor desen sınırlı görüşme acil olmadıkça birde ilk bebeğimi kaybettiğim için fazla endişeniyorum sanırım ha birde daha bebeğide hissetmiyorum öyle işte bir sürü şey üst üste gelince böyle meraklanıyorum canım

hiiç merak etme, ben de 18.haftanın sonlarına doğru minik minik hissetmeye başladım... o da sessiz olur ve oturursam tabi... biraz da kilo ile alakalı olabilir, zayıf olan annişler daha erken hisseder diyorlar.... bir haftaya sende hissetmeye başlarsın inşallah...

Son düzenleme:
hiiç merak etme, ben de 18.haftanın sonlarına doğru minik minik hissetmeye başladım... o da sessiz olur ve oturursam tabi... biraz da kilo ile alakalı olabilir, zayıf olan annişler daha erken hisseder diyorlar.... bir haftaya sende hissetmeye başlarsın inşallah...

inş canım yaa dua niyetine geçsin dediklerin tüm hissetmey enler için 😃

hemde ne zorlama:KK1: Hamileliğimin başından beri zaten büyükler daha ne kadar büyücekler diye korkuyorum şimdilik pek bi büyüme yok ama büyürse yandımm :KK1: Eşim gayet memnun büyüse de sorun değil onun için :KK17:

canım peki göğüslerinden çatlama oldu mu? benim karnımda yok ama göğüslerimde çatlama oldu :KK50:

oyhh ağzına sağlık. zaten kalıplı biriyim ben de 1.70 boyum 86 kilo hamile kaldım. doktorum dikkat et dedi. ilk 3 ayda canım istemiyordu ama artık file bağladım. sürekli yemek yiyesim geliyor. meyveyle badem cevizle geçiştirmeye çalışıyorum ama olmuyo. son 1 aydır ne 1 ayı son 2 haftada 2 kiloyu hop diye alıverdim. bundan sonra da böyle giderse yapcak bir şey yok bebiş doğsun sağlıkla onu gezdirme bahanesiyle yürüyüşlere başlarız.. :KK53::KK53::KK53:

kızlar doğum fotoğrafcısı hakkında ne düşünüyorsunuz :26:

aynen cnm hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz

off cnm ya yazını okurken içim cız etti çünkü aynı şeyi geçen hafta bende yaaptım mesailere kaldım kendime hiç dikkat etmedim yüreğim hiç rahat değil cumartesi günü doktorum ne dicek diye kafamda kurup duruyorum ama Rabbime emanetiz O bizi bizden daha çok düşünüyo inşallah hep iyi olucak bebişlerimiz

hmm maşallah. teşekkür ederim cevap verdiğin için :) Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin bize de inşallah.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Eeee annesi zaten bana hep diyorlardı sen ne kadar mutlu ve rahatsan o kadar çok hissedersin bebeğini. O yüzden hepimiz mutlu huzurlu ve sakin olmalıyız :) Bebişlerimiz güçlü güçlü tekmeler atsın diye :) yerim ben onların minik tekmelerini... :KK56::KK56::KK56::KK56::KK16::KK16::KK16::KK16:

İkisine de gidiyorum canım ben. tahlil vs devlette diğerlerini özelde yapıyorum.

Akşamları uzan bekle bebeğim rahat ettiğinde hissedeceksin yoruluyor kuzularımız belki de ben çalışıyorum hiç dinlemeye vaktim olmuyo malesef :KK43: ondan sanırım hareket etmiyor zavallım. Ama akşamları kımıldıyor işte.

Rabbim yardımcın olsun canımmm. İnşallah güzel haberlerle dönersin bekliyoruz :)

Ben geldim canlar çok şükür iyi haberlerle geldim :nazar::KK16:
Büyük ihtimalle bende kaynana adayıyım :) secde yapıyordu yavrum :emir_bebek: doktor secde halinde tam göremiyorum bir çıkıntı var erkek büyük ihtimalle dedi.

hani göğüs ucu yarası vs oluyo ya işte benim en büyük korkum o...
köftem emerken falan acır diye yeterli derecede ona süt veremem diye çok korkuyorum.. Acı eşiğimde düşük olduğu için bu korkum daha çok..
önceden doğum yapan bi arkadaşım bana şu kremi önerdi : LANSİNOH LANOLİN

(tabi ismini yanlış hatırlamıyorsam) doktorumada sıracağım gerçi :KK34:
Paylaşmak istedim :KK34:

Allah'ım izin verirde o günlere erersek eğer, ben kesinlikle %100 yaptıracağım.. Çok yakın bi arkadaşımınkine şahit oldum o kadar güzeldi ki öyle güzel anılar çıktı ki anlatamam insan bakmaya doyamıyo.. Allah'ım nasip eder inş o günleri, ben yaptıracağım
:nazar:

bende buna bağlıyorum kendimi..balık etliyim ondan heralde bi hareket hissetmemiş olmam :KK1:

Bu durumumuzdan memnun olanlar sadece eslerimiz gibi gorunuyor :KK52:

hehehehe kesinlikle :KK34:
ama aslına bakarsanız, bende şikayetçi değilim..
amaaaaan nolursa olsun yeterki köftemde bende sağlıklı olalım,ona sağlıklı kavuşayım modundayım..

Benim doktorum 15 haftanın sonunda muayenemde kız gibi duruyor demişti 16.haftada kontrlum vardı gittim
kız dedi kesin mi dedin kesin dedi
sizinkiler neden geç söylüyor acaba doktorlarınız yoksa benimki beni başından mı sağdı yaaa

saçmalama kız niye başından savsın? Hem öyle yapcak olsa göremiyorum der söylemez böylesi daha kolay :KK34:
bazı minikler nazlı baya,göstermiyolar..yada kordonu alıyolar bacak aralarına doktor göremiyor..
bu dönemde çok olmuyo ama ben doğuma dek öğrenemeyenler bile duydum ne garip di mi?hatta biri çok yakınımda oldu,bi arkadaşımın ablasıydı

canım ben etrafımı öyle bir gazladım ki ofiste müdürüm şefim olmak üzere 3 erkek bir de ben çalışıyorum ve bu 3 erkeğin hepsi içiyordu. 2 sine bıraktırdım (müdürüme ve şefime diğer arkadaş sürekli dışarda olduğu için eninde sonunda içip geliyor) darısı sizlere inşallah..

Ne güzel keşke benim eşimde bıraksa... benim alerjim var oda balkonda içiyor bu sogukta titriye titriye yinede içiyor...:KK43:

Gigus olculerini hic sormayin kizlar .... .
75 den 85 e gecis oldu ve buyumeyede devam ediyor.....
Bu durumdan sadece babamiz memnun dikizleyip duruyor :KK9:
[/QUOTE

:KK9: :KK9: :KK9:
Bende de durum aynı birbeden üste geçtik ama yinede rahat değil...

Kizlar yine yataktan yaziyorum size. Allah a sukur 7 saatir atesim cikmadi umarim da cikmaz. Ama su oksuruk cok kotu oksuruken cigerlerim, kaburgam, ve kasiklarim cok agriyor.oksurugumu tutmaya calisiyorum resmen.burnum da hala tikali o da agri yapiyor. 5 gunluk raporum var.surekli uyuyorum uyumayinca buralari okuyorum.dideseda arkadasimiz mıydı hatirlamiyorum cok gecmis olsun.tek tek alinti yapamiyorum ama beni dusunup gecmis olsun diyen tum can arkadaslarima bir kucak dolusu opucuk ve tesekkur yolluyorum. Son olarak temmuz annesi bir arkadas vardi eger okursa biyle olmasi cok normal canim.bazen hareketler azaliyor.ultrasonda net gozuken kizimizi da allah annesine bagislasin.takipteyim kizlar duzgun alıntı yapamasam da affola

Çok geçmiş olsun canım....

İyiki teknoloji diye bişey var... çok hoş gözüküyor kızın... :nazar:

Kızlar merhaba gripten yıkılıyorum ama aklım burda eşim telefonu alacak elimden.napayım ama yaaaaa herkesi merak ediyorum kardeş gibi olduk valla akşam acillik olduk astımım var benimde grip malum ilaçta kullanamayınca nefes gitti buhar ve oksijen verdiler uyku zaten yok bugün acayip ter atıyorum sanırım iyileşiyorum. Annemle babam geldi memleketten o yüzden ben maskeyle dolaşıyorum evde inşallah çabuk geçer.
Ya kızlar benim Perşembe detaylı usg var ama. Ben Cumartesi çok üzülmüştüm ya kocişten ötürü şimdi çok korkuyorum bebişim iyimi die 20. Hafta bitiyor daha hissetmiyorum endişeliyim.

Geçmiş olsun canım... bu aralar herkes hasta dikkat etmek lazım....

Bence çok güzel bi anı olur... şahsen niyetim de var...

kızlaaar benim çooook yakın bi arkadaşım var 1 sene oldudoğum yapalı.. Ben hep ona soruyorum bebek arabasıydı telsizdi falan.. Kendinin alıp kullandığı arabayı önerdi bana, kampanyaya giriyor devamlı dedi ve baktım şu an kampanyada :KK1: size limki veriyorum bakın isterseniz pusetle beraber :KK34:

http://www.e-bebek.com/nobler-travel-sistem-bebek-arabasi_NOB-NOB03

arkadaşım çok memnun ve kesinlikle öneriyor.. Birebir gördüm,şık bi araba :KK34:

aynı arkadaşım bebek telsizi olarakta bunu önerdi :KK34:

weewell.com/tr/wma230/

hani göğüs ucu yarası vs oluyo ya işte benim en büyük korkum o...
köftem emerken falan acır diye yeterli derecede ona süt veremem diye çok korkuyorum.. Acı eşiğimde düşük olduğu için bu korkum daha çok..
önceden doğum yapan bi arkadaşım bana şu kremi önerdi : LANSİNOH LANOLİN

(tabi ismini yanlış hatırlamıyorsam) doktorumada sıracağım gerçi :KK34:
Paylaşmak istedim :KK34:

canım aynı korku bendede var geçen bide bebek mevlütüne gittim muhabbet oydu göğüsler yara olmuş çok fena diylar iltihap akıyomuş falan bende öyle bi bakmışım ki :KK53: çok güldüler bana ve bi tavsiyde bulundular şimdiden göğüs uçlarını yağla masajyap dediler çıksn diye helede göğüs ucu içrideyse daha çok yap dediler rahat edersin bizim gibi çekmezsin dediler arada yapıyorm en bu arada benimkilerde çok büyüdü eşler memnun tabi:KK17: sürekli izlemede oda inanamıyor :KK9: bu kadar büyüdüklerine başlarda çok acıyodu inanaılmaz ama şimdi acısı geçti sadece büyücük:KK9:

veeeee yine aynı arkadaşım kendi bebek odasını burdan yaptırdı..baya ilgililer diyor ve her türlü hizmeti sunuyolarmış.. Ayrıca resimde ne görüyosan gidip bakıncada aynısı yanılma yok diyor..

bebekodamiz.com/Kategori/mdf-lake-bebek-odasi-takimlari

canım aynı korku bendede var geçen bide bebek mevlütüne gittim muhabbet oydu göğüsler yara olmuş çok fena diylar iltihap akıyomuş falan bende öyle bi bakmışım ki :KK53: çok güldüler bana ve bi tavsiyde bulundular şimdiden göğüs uçlarını yağla masajyap dediler çıksn diye helede göğüs ucu içrideyse daha çok yap dediler rahat edersin bizim gibi çekmezsin dediler arada yapıyorm en bu arada benimkilerde çok büyüdü eşler memnun tabi:KK17: sürekli izlemede oda inanamıyor :KK9: bu kadar büyüdüklerine başlarda çok acıyodu inanaılmaz ama şimdi acısı geçti sadece büyücük:KK9:

benim uçları çıkık zaten o konuda problem yok ama yara olması acıması çok korkutuyo beni, doktoruma sorucam kontrol zamanı (tabi yine unutmazsam) :KK1:

kızlar uzun zamandır yoktum umarım hepınız ıyısınızdır tabi bebişlerinizde :) pufpuf bebek kaç aya kadar o arabada kalabilio canım biraz küçük değil mi? arkadaşın bir bilgi verdimi ?

Ben geldim canlar çok şükür iyi haberlerle geldim :nazar::KK16:
Büyük ihtimalle bende kaynana adayıyım :) secde yapıyordu yavrum :emir_bebek: doktor secde halinde tam göremiyorum bir çıkıntı var erkek büyük ihtimalle dedi.

Masaallah secde halindeymis demek :KK16:
Gozun aydin canim guzel haberlerle gelmissin :nazar:
Kaynana adayi seni :KK37::KK52:

X