2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

pufpufcum benım kzımın imide ece ekleyebılırsen sevınırım

tüm hastanelerde ücretsiz sigara bıraktırma birimi var doktorlar yardımcı oluyor canım. Bırakın şu illeti inan yeniden doğmuş gibi olacaksın. Dünya o kadar temiz ve yaşanılır ki.. Baharda o çiçek kokularıyediin her şeyin en ince ayrıntısına kadar tadı genzinde olacak. Balgam olmayacak burnn sabahları tıkanmayacak ağzın kurumayacak. içtiğin günlere pişman olacaksın

Kızlar sigara konusundan bayağı bahsedilmiş ben de kesinlikle içmiyorum ve içilen yerlerden uzak duruyorum daha önce arkadaş ortamıydı şu bu derken içiyordum ama bebeğim olacağını öğrendiğim anda tamamen bıraktım ve arkadaşlarıma da söyledim kesinlikle yanımda içmiyorlar. Evime bile gelseler balkonda içip hızlıca içeri giriyorlar. eşim zaten nefret eder sigaradan. Hatta bi arkadaşım balkonda içip içeri gelmişti bizde kız gittikten sonra yanında mı içti o sigarayı diye köpürdü. Bebeğimize zarar veremez kimse diye deli oluyo :) Bazen kızdırmak için canım çok sigara çekti azcık içeyim mi diyorum gözlerini pörtletiyor :) şaka şaka diyorum bebeğime yapmam bunu. O savunmasız cana nasıl zarar vereyim ki bu kadar severken. Rabbim tüm içen annelerimize yardım etsin inşallah tez zamanda kurtulursunuz. Dualarım sizinle...

ben de hissetmiyorum pufpufum. Dur kız azıcık kaldı bikaç hafta sonra bizde hissedicez
Bu arada benim kusmalar hala tam gaz devam ediyor

bnde sadece 2 kılo aldım ya kızlar bn yemeden içmeden kesıldım ya iştahım yok yemek yıyemıyorum ne olacak k boyle hamıle kalmadan once daha cok yemek yıyordum bn

kızlar ben de yavrumu hissedemiyordum hele şu son bir haftadır hasta olduğum için korkuyordum niye hissetmiyorum diye dün gece hissettim çok şükür öyle aman aman bi tekme falan değil kıpırtı sadece ama nasıl sevindim anlatamam öksürükten yavrum etkilendi demekki bi kenarda sessiz sessiz duruyordu naapsın yavrucak.

bi de iki gündür bulantılarım geri geldi ve kusma da var acaba hastalıktan mı yoksa gebelik kusmalarım mı geri geldi kusan var mı hala aranızda acabaa

Kusura bakma canım seni üzdüysek ama ne yapalım işte allahtan senin boy uzun tıfıl değilsin benim gibi ÇD

aynı seyı dusunuorum bende de oyle oluoor 2 gundur ama tam ıdrak edemedım :44:

ben de hissetmiyorum pufpufum. Dur kız azıcık kaldı bikaç hafta sonra bizde hissedicez

böyle herkes ne güzel bahsedince bende iyice hevesleniyorum işte püüüüffff...
aaaaay canım kusma olayı fena olsa gerek,hiç yaşamadım ama
:26:

canım ya demek senin de devam kusmaların ben de kusunca endişelenmiştim ...senin miniğinin de cinsiyeti kız mı

oyhh ağzına sağlık. zaten kalıplı biriyim ben de 1.70 boyum 86 kilo hamile kaldım. doktorum dikkat et dedi. ilk 3 ayda canım istemiyordu ama artık file bağladım. sürekli yemek yiyesim geliyor. meyveyle badem cevizle geçiştirmeye çalışıyorum ama olmuyo. son 1 aydır ne 1 ayı son 2 haftada 2 kiloyu hop diye alıverdim. bundan sonra da böyle giderse yapcak bir şey yok bebiş doğsun sağlıkla onu gezdirme bahanesiyle yürüyüşlere başlarız..

böyle herkes ne güzel bahsedince bende iyice hevesleniyorum işte püüüüffff...
aaaaay canım kusma olayı fena olsa gerek,hiç yaşamadım ama
:26:

pufpufum sen kendini şanslı say kusmadığın için. İnan dünyadan soğudum ya berbat bişey. Evden çıkmadan önce kusarsam ne ala, yoksa yollarda kusuyorum. Geçen otobüste geldi poşet bil çıkartamadım atkım vardı ona kustum çok rezil bi durum:2:

canım ya demek senin de devam kusmaların ben de kusunca endişelenmiştim ...senin miniğinin de cinsiyeti kız mı

Benim cinsiyet daha belli değil bu cuma öğrenicez inşallah 6.haftadan beri hergün kusuyorum. 4. aya girince bi hafta filan kusmadım oh geçti dedim yine başladı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…