2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
amaaann nerden nerelere geldik bırakın boşverin canımızı sıkmaya değmez

bebişler napıyo bebişler

bencede kaynana mevzusu derin ve can sıkısı bi mevzu.iyi olanlarıda vardır tabiiiiiii.benim bebişi ben bugün hiç hissetmedim dün cok hareketliydi.şimdilik sakin.bugün ona esmaül-hüsnayı dinlettim.

aruuuu neler varmış kızzz. Allaha bin şükür benim kv sizinkilere göre baya iyi bile kalır. Hiç gelmez aramaz ben kızarım niye aramıyorsun filan diye rahatsız olmayın yeni evlisiniz diye aramıyorm diyo. Arayınca da yüz kere rahatsız etmedim demi diye özür diler
Benim tek derdim de ilgili olmamasıydı aman böylesi daha iyi demekki. Canıma susamayım ben

Aha da ard arda tekmeler geldi Aslan oğlum nasıl da annesine tekme savuruyor

ben onu 9 ay karnımda taşıyayım o bana tekme atsın olacak şeymi eh oğlummm

bende tekme bekliyom maşallah diyelim senin tosunacanım evet bende beğenemedim oyüzden yazıyorum.

Aha da ard arda tekmeler geldi Aslan oğlum nasıl da annesine tekme savuruyor

ben onu 9 ay karnımda taşıyayım o bana tekme atsın olacak şeymi eh oğlummm

bende tekme bekliyom maşallah diyelim senin tosunacanım evet bende beğenemedim oyüzden yazıyorum.

Cok sagol canim ....
Tatlim mecburum dirayetli olmaya bebegim beni duyuyor bile o nedenle AGzima alip kistten bahsatmiyorum bile.....
Amniyonik bant denildi sukur atlattik o durumu ....
Simdi gecici kistlerden varmis ki %80 cogu gebeliklerde gorulen bir durummus....
Cogu doktor teshis edemiyormus....
Aman gecsin kalici hicbirseyi olmasinda canim....
Sag salim kucagimiza almayi nasip etsin Rabb'im

can2014
canım aşağıda görünüyosun geldin mi? merak ettim...

Geldim geldim tatlim yaa bi yandan okuyup bitirip oyle cvp yazim diyorum bi yandan teyzelerima laf yetistiriyorum :) canim sonuclar ogleden sonra dedi ben gitmeyecegim kociste gitmedi daha. Ogrenir ogrenmezz yazacagim kusura bakma olur mu

Geldim geldim tatlim yaa bi yandan okuyup bitirip oyle cvp yazim diyorum bi yandan teyzelerima laf yetistiriyorum :) canim sonuclar ogleden sonra dedi ben gitmeyecegim kociste gitmedi daha. Ogrenir ogrenmezz yazacagim kusura bakma olur mu

yoook canım benim ne kusuru aaa deli merak ettim sadece sınuç noldu diye..tamam yaz mutlaka

ben pes ettim siteyi kendi haline bırakıyorum.biraz ders calısayım 25inde sınavım var,birazda yemek yapıyım obur bi kızım birde kocişim var..

amannn kızlar siz ne çekmişsiniz kaynanalarınızdan..
ben de evlenmeden önce çok korkuyodum çok ilgisizlerdi falan ama şimdi o kadar iyiler ki demek ki diyorum imkan olmadığından bazı şeyleri yapamadılar nişanlılık döneminde de çok fazla üstlerine gittim belki ama o günler geride kaldı şimdi çooook mutluyuz çok şükür..
dün gece 11 de gittik canım poğaca istemişti yapmış aldık geldik mesela evimize

biz inatla yazmaya devam ettiğimiz için daha çok sapıtıyo
bozduk siteyi

yaşasınnnnnn

slmm kıslarrrrrr biz geldikkkk

hoş geldin canımmmm napıyosunn? Nasılsın görüşmeyeli?

aman daha yenisiniz siz sanırım Allah sonunuzu da güzel eylesin inşallah ama dip dibe olunca böyle katlanma eşiği düşüyor neyse kapattık kaynanaların konusunu , Bebeklerimiz yine bebeklerimiz olsun mevzu hep

aman daha yenisiniz siz sanırım Allah sonunuzu da güzel eylesin inşallah ama dip dibe olunca böyle katlanma eşiği düşüyor neyse kapattık kaynanaların konusunu , Bebeklerimiz yine bebeklerimiz olsun mevzu hep

benim kontrol taa 31 ocakta o yüzden burdan sizi takip ediyorum bebişimi hayal ediyorum sizin anlattıklarınızdan..

evet evet kaynana konusunu kapatalım Allah herkesin yuvasını huzurla doldursun İnşallah.. bebişlerimiz kocişlerimiz ve biz ön planda.. Diğerler kendi annemiz babamız dahi 2 planda artık..

aman bosverelim kızlar anlatsam roman olur rabbım kocalarımızı yavrumuzu ve büyük aşkımızı sevgimizi eksik etmesin her neolursa olsun eşimle sarılıp kokladımdan aklıma hiç bişwey gelmior ya en güzeli o

canım takılma öyle şeylere boşver belki çekindiğinden aramıyodur nebilim benimki de beni pek aramaz ama bilirim düşünür beni..
ben de dün canımın istedğini kendim sölemedim eşim kendi istiyomuş gibi söyledi, ben söylesem gene yapar da nebilim çekindim işte..
bence sen de koliyi alınca bi ara buzlar erir belki

her zaman böyle yapar oğlum zeytin yağınız var mı salçanız var mı sanki ev hanımı oğlu ben de buna sinir oluyorum her şeyin bir yolu yordamı olmalı.. bazen uzağız diye üzülüyorum ailemden bazen de oh diyorum iyi ki uzağız..amaann boşuna gerildim yaa neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…