2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar benim arkadaşım da 16 haftalık hamile doktoru onu alttan muayene etmiş erken doğum riski var mı diye bir de plasentayla rahim arasındaki boşluğu ölçmüş 4 cm çıkmış doktor çok iyi demiş yani bebek büyüdükçe aşağı doğru geliyomuş ya o yüzden bu oran çok iyiymiş.. var mı bu şekilde muayene olan acaba?

Bende kaynana kayinbaba yonunden sansli olanlardanim galiba. Ama bi gorumcem var gorumce degil gorumcek :) neyseki coooook uzaklara gelin gitti. Ordan beni sinir etmeye kalkisti ama diger gorumceme soyledim yillardir susuyorum yuz goz olmayalim diye nasil olsa evlenecek aramiza sogukluk girmesin diye ama senede bir geliyo ondada canimi sikip gitmesin artik dedim. Mesaj yerine gitmis olmali ki duruldu gorumcek. Bu arada benim kv de anahtarimiz var ama asla biz evdeyken anahtarla girmez iceri. Onlarin anahtarida bizde var.

:KK28:
kızlar benim arkadaşım da 16 haftalık hamile doktoru onu alttan muayene etmiş erken doğum riski var mı diye bir de plasentayla rahim arasındaki boşluğu ölçmüş 4 cm çıkmış doktor çok iyi demiş yani bebek büyüdükçe aşağı doğru geliyomuş ya o yüzden bu oran çok iyiymiş.. var mı bu şekilde muayene olan acaba?

Hiç duymamstm canm böyle oldgunu ya ultrason ile bakıyor benm Dr o mesafelere inş hep De öyle olr alttan muayene istenyrm

Ayyyyy.....kiiiiizzzzzllllaaaaaaarrrrr yuregim sizlaaaaarrrr :)))))

Askim gitmis sonuclari almaya ultrason sonuclari idrar kan hepsi temiz cikmis. Hersey olmasi gerektigi gibiymis yuuuuupppppiiii. Guzel haberlerin darisi size olsun canlarim. Desteginiz icinde hepiiiiinizeee coookkk tesekkur ederim

:KK28:

Hiç duymamstm canm böyle oldgunu ya ultrason ile bakıyor benm Dr o mesafelere inş hep De öyle olr alttan muayene istenyrm

benim doktorum hiç bakmıyor o mesafelere ama kontrolde söyliycem baksın diye ben de korkarım alttan muayene olmaktan ultrasondan bakılıyosa ordan baksın.. ileriki aylarda çünkü bu durum problem olabiliyormuş erken doğuma sebepmiş. ilişkiye girmek de problem olurmuş aradaki cm az olursa..

Askim gitmis sonuclari almaya ultrason sonuclari idrar kan hepsi temiz cikmis. Hersey olmasi gerektigi gibiymis yuuuuupppppiiii. Guzel haberlerin darisi size olsun canlarim. Desteginiz icinde hepiiiiinizeee coookkk tesekkur ederim

haydi gözün aydın canım benim bak temiz çıkmış her şey.. hayırlısıyla sağlıklıca kucaklarımıza da alırız inşallahh...:nazar::nazar::nazar::nazar:

hadi gözün aydın canım demek ki bi karışıklık olmuş..
boşuna üzmüşsün o kadar kendini..

Geçmiş olsun canım .Zaten temiz çıkacağına inanmıştık.Neyseki öyle oldu

yaşasınnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hoş geldin canımmmm napıyosunn? Nasılsın görüşmeyeli?:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

aman daha yenisiniz siz sanırım Allah sonunuzu da güzel eylesin inşallah ama dip dibe olunca böyle katlanma eşiği düşüyor neyse kapattık kaynanaların konusunu , Bebeklerimiz yine bebeklerimiz olsun mevzu hep :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ne olsun çiçeğim ugrasıyoruz hc istahım yok ona üzülüyorum :KK50::KK50:

Sorna ya yok yere moralimizi bozdular strese soktular sukur ki temiz hersey. Yine de bana tecrube oldu bundan sonra suyumu eksik etmeyecegim

cnm gözün aydınnnn bız demiştik sana rabbım evlatlarımızı bıze bagıslasın AMİİİİİİİİİİİİİİN :KK54:

benim doktorum hiç bakmıyor o mesafelere ama kontrolde söyliycem baksın diye ben de korkarım alttan muayene olmaktan ultrasondan bakılıyosa ordan baksın.. ileriki aylarda çünkü bu durum problem olabiliyormuş erken doğuma sebepmiş. ilişkiye girmek de problem olurmuş aradaki cm az olursa..

Evet bebek için cok önemli arkadaşımın eşinde vardı bu durm ilk plesanta aşağıda dedi Dr sonra rahim ağzı dar dedi amniyon sıvısı rahime baskı yapmış kız 2ay yattı gecen gün doğum yaptı 28.haftada.. bebeğin ciğerleri gelişmedigi için kğvezde ve 2ay kalacakmış Allah korusun sağ salim zamanında doğsunlar inş bzmkiler

Evet bebek için cok önemli arkadaşımın eşinde vardı bu durm ilk plesanta aşağıda dedi Dr sonra rahim ağzı dar dedi amniyon sıvısı rahime baskı yapmış kız 2ay yattı gecen gün doğum yaptı 28.haftada.. bebeğin ciğerleri gelişmedigi için kğvezde ve 2ay kalacakmış Allah korusun sağ salim zamanında doğsunlar inş bzmkiler

amin en korktugum seyy :KK5::KK5:erken dogum bebeğini kuvezde bırakmak hergun aklın kalır

Kizlar bana cann diyiverin atin su 2014u birakin resmiyeti dermisim :) uye olurken tekrar deneyin diye uyari cikinca eklemistim :KK52:

amannn kızlar siz ne çekmişsiniz kaynanalarınızdan..:KK53::KK53:
ben de evlenmeden önce çok korkuyodum çok ilgisizlerdi falan ama şimdi o kadar iyiler ki demek ki diyorum imkan olmadığından bazı şeyleri yapamadılar nişanlılık döneminde de çok fazla üstlerine gittim belki ama o günler geride kaldı şimdi çooook mutluyuz çok şükür..:KK76:
dün gece 11 de gittik canım poğaca istemişti yapmış aldık geldik mesela evimize :KK19:[/Q

benim de şuan sinirim bozuk aynen böyle bi konu yüzünden eşim aramış sevinçli sevinçli diyo ki annem koli gönderiyo ee dedim ne var bunda bananee sana gönderiyo bana mı bana gönderse arar beni sorar kızım canın bişey istiyo mu diye ben hiç aranmıyorum nedense oğlunu arıyo soruyo bişey lazım mı diye çoookk sinirliyim şu an:KK47::KK47::KK47:

Aynısı bende de var. Kadın beni hiç aramaz oğlunu arar hep. Başka şehirde oturuyor bize kalmaya gelecekmiş oğlunu arayıp söylemiş ben kocamdan duydum geleceğini. T başka şehirden geliyorsun ve orası daha çokkadının evidir çünkü hizmet yapacak yemek yapacak o. Erkek zaten kendi çocuğun gelme demezki...
Fırsatını bulup söyleyecektim ama fırsat bulamadım

Ohhhh beeee cannim cok sevindim :KK16:
Topigimiz hep boyle guzel haberlerle gelsin doktordan ins. :KK16:
Icim rahatladi inan ki :KK19:

Kizlar yazmaya cekiniyorum bugun cunku baya yazi alintilayip cevaplamistim yazilar uctu gitti.....
Birkac defa yine oldu o nedenle uzun yazmaktan kaciniyorum :KK50:

pretty_rose .!.:
benim de şuan sinirim bozuk aynen böyle bi konu yüzünden eşim aramış sevinçli sevinçli diyo ki annem koli gönderiyo ee dedim ne var bunda bananee sana gönderiyo bana mı bana gönderse arar beni sorar kızım canın bişey istiyo mu diye ben hiç aranmıyorum nedense oğlunu arıyo soruyo bişey lazım mı diye çoookk sinirliyim şu an:KK47::KK47::KK47:

Aman canım bırak aramasın daha iyi işte bişey söyleyecekse de oğluyla muhatab olsun istiyorum ben ama iyiyse oğluna kötüyse bana geliyor uyuz oluyorum. Laf sokmaya gelince bana sokuyor. Eşim izin vermiyor çünkü anne mantıklı ol karışma diyo susturuyor ama ben öyle demiyorum ya bana carlıyo işte. Amaaan salla boşver eşinle mutlu musun gerisi yalan...O ordan konuşsun dursun :) :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aman bosverelim kızlar anlatsam roman olur rabbım kocalarımızı yavrumuzu ve büyük aşkımızı sevgimizi eksik etmesin her neolursa olsun eşimle sarılıp kokladımdan aklıma hiç bişwey gelmior ya en güzeli o :KK19::KK17:

aynı fikirdeyim bebeğim eşime sarıldığımda tüm dünya geride kalıyor. İş yerindeki stresmiş kaynanaymış para vs vs vs tek aklımızda olan oğlumuz ve biz yani küçük tatlı mı tatlı çekirdek ailemiz :) Eşimi seviyorum aşığım onlar boş ben taktığım sürece canımı sıkabilirler ama takmazsam ordan konuşup dururlar :) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

oooh bak gördün mü güzel olacak herşey kuşum sen merak etme :) :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ne olsun çiçeğim ugrasıyoruz hc istahım yok ona üzülüyorum :KK50::KK50:

ayyy kıyamammmm keşke benim de iştahım olmasa ben 4 kilo aldım doktor neredeyse ıslak meşe sopasıyla dövecekti beni :) zor kaçtım elinden bidaha böyle kilo alıp gelme dedi ama napim yaa hep açım heeeeepppp küçük bir fil kaçmış içime hep yemek istiyorrrr :) :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Son düzenleme:

allah korusun canım o zaman mutlaka baktırmak lazım ben hiç duymamıştım böyle bişeyi arkadaşım prof.a muayene oluyo hastanede çalışıyo doktoru süper bi insan her şeyiyle tek tek ilgileniyo sağolsun o bana bilgi veriyo yoksa hiç bilmiycem böyle şeyleri.. allah esirgesin yavrularımızı canım yaa

Aman canım bırak aramasın daha iyi işte bişey söyleyecekse de oğluyla muhatab olsun istiyorum ben ama iyiyse oğluna kötüyse bana geliyor uyuz oluyorum. Laf sokmaya gelince bana sokuyor. Eşim izin vermiyor çünkü anne mantıklı ol karışma diyo susturuyor ama ben öyle demiyorum ya bana carlıyo işte. Amaaan salla boşver eşinle mutlu musun gerisi yalan...O ordan konuşsun dursun :) :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım çok şükür mutluyuz eşimle o yetiyo napalım katlanacaz işte buna da şükür..

X