2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bencede arkadaşlara katılıyorum canım yorma kendini 3 çeşitse öyle yap gönüller neler istiyo ama işte artık hem hamilesin hem çalışıyosun kusur bulcak değiller ya....

haklısın canım yok kusur falan bulmazlar da ne bileyim ben biraz mükemmelliyetçiyim de çok iyi agırlamak istiyorum

Sanirim bu dert cogumuzda var. Bizde oyleyiz herseyimizi kendimiz aldik neredeyse dugun masraflarini karsiladik aman bosver canimiz sag calisiyoruz. Dedigin gibi oglu 32 ben 34 yasindayiz aceleniz neydiki dedi... 3 yillikda evliyiz gelde sinir olma... daha agiri kaynana sigara iciyo bizim evde icemiyo yada ben gittigimde rahatsiz oluyorum isterseniz gelmeyin dedi.. sigaradan degil bizden ve torundan vaz gecti bu arada tek oglu ve torunu hic yokkk.. yani hic kafaya takmaya degmezz bosverin onlardan bisey beklemiyorum ogrendim artik. Oglu 4 ay issiz kaldi evimiz kira 5kurusyardimlari olmadi neyse ya bunlari konusup sinirlenmeye bebisleri uzmeye gerek yokk canlarrr.
Hepinizi opuyorummmm

yaaa ben yarında çalışıcam ama:84::84: cumartesi çalışmaktan nefret edyiyorum zateennnn :84: ama pazarlarıda uyamıyomki aynen en fazla dokuz dokuz buçuk

aynen ben de çalışıyorum cumartesi günleri ve aynen nefret ediyorum. Hiç bir gram işim de olmuyor.. boşu boşuna yatacığımdan kalkmış oluyorum. bir de 3'te salıveriyorlar sanki 3'ten sonra bir şey olabilecekmiş gibi..

o kadar çok mu oluyor işlem yaa. Ben geçen doktora gittim orada bir kadın yapmıştı bekliyordu valla nerdeyse akşam olacaktı hala bekliyordu benim ev de uzak git gel yapamam ne yapsam acaba

Benim 75 lik yuklediler normalde 50 lik yukluyolar bi sekerdenn once bide 1 saat sonra kanveriyosn 75 lik olunca sekerden sonra 1 er saat arayla iki defa 100 luk olursa sekerden sonra 3 defa hepsinde 1 saat vsr arada cok sukur verdim bitti bazi hastaneler efor sarfetmesin diye orda oturtuyolarmis

8 Ayyy canim sanki benim kaynanayi anlattin seninki gene iki bilezik takmis biz bilezigi bile kredi cekip aldik eller kaynanam takti saniyo dugun ev esyasi herseyi kendimiz yaptik hala dugun borcu oduyoruz evime ilk kez geldiginde bir ev hediyesl bile almadi hem de 1000km uzaktan geldi 3 ay kaldi benimle ama iki kurus destek olmadilar milletin kaynanasi gelini dogurdu diye bilezikler takar toruna ceyizler yapar benimki de aramis diyoki hazirliklara basliyim artik amaaaaa ben biliyorum hazirligini onun orenbayan gibi orup durur gari getirir bana eski moda iki yelek tamam bir ceyrek takarsa gozlerim yasarir calisiyorum ya banane yapsin diyodur kesin ustelik benim esim tek cocuk ve bu ilk torun olacak

Son düzenleme:

Yalnız değilmişim... Allahtan kocalarımız destek oluyor. Benimki ailesini hiç aramazdı ayda bir filan konuşur ben zorlardım nişanlıyken arasana dşye. Anlıyorum şimdi niye aramadığını hiç ısrar etmiyorum.

aynen bizdede böyle e yokmu paranız şöyle böyle düğün takılarını bozduruyoz kira vermek için kimse sormuyo ne durumdasınız diye bizede hiç bişey almadı kimse ama aldıklarımızı da beğenmediler narçiçeği koltuklarım aman başka renk yokmuydu kırmızı aldınız dedi
eşim kızıyo söyleniyo ama anlamıyolar sinemaya gidelim diyoz e bi ödeme bişey çıkıyo gidemedik e nolcak 30 lira paramı gidin diyo ama ben doktora 50 lira muayene parası veriyorum onu soran yok bize akıyo para sanki
nişanlıyken anlatıyo evlencekleri zaman kayınpederim babasına demiş ev al bana evlenmem demiş iyi diyo sen ev istemedin istesem neyle alcaktın dedim bende sinir ediyo bazen beni

eşli daha zor canım yaa evet güzel sofra kurmayı çok seviyorum

merhabalar..yaa cok merak ettim bende özele gidiyorum.fakat tahlilleri istemiyormu özelde ki doktorunuz.yani devlette cektirip özele götürünce kabul ediyorlarmı? benimde 2 hafta sonra detaylı ultrason var aslında devlette yaptırmayı düşünmüyor değilim ama cesaret edemedim.

kızlar sanırım bu konuda ben baya bi şanslıyım. Kayınvalidemler de annemler de bize çok yardım ettiler. Kendileri sıkıntıya girdiler bizi dara düşürmediler Allah razı olsun.. takı olarak da baya bonkör davrandılar.. eşim de yaptı baya daha sonrasında ev alacağımız için hepsini kenara koyduk.. Annemler de evin eşyasını yaptı komple ( ben tek çocuğum eşim de tek erkek sanırım ondan baya bi el üstüyüz..) şimdi de benden hevesliler bebişe.. örgüler cinsiyet belli olmadığı için başlamadı ama her hasta olduğumda elleri kolları yiyecek dolu kapımıza dayanıp sırasıyla baktılar bana. hala bi annem bi kayınvalidem gelip evi temizliyorlar yemek yapıveriyorlar..

Valla kızlar yazdıklarınızı okudukça içim burkuldu , keşke bizde kirada otursaydık bi şekilde öder iyi kötü geçinirdik , kaynana üst katta oturuyor! ELinde anahtar zil çalmadan evime girer , uyuyorsam korkutarak uyandırır sonra karşımda güler! Duş alırken bile korkarak çıkıyorum banyodan acaba bizde mi diye her geldiğinde Şu lafı mutlaka söyler özellikler komşular varsa '' Kirada olsaydınız bu eve 800TLden aşağı vermezdiniz'' gel de huzurla otur evinde! TORUNUNA BEŞİK ALACAKMIŞ 1.000.00 TL 'MİŞ .. gösterişe bayılır, konu komşuya hava atmakta üstüne yoktur! ardından ettiği lafıda söyliyim :) BEn bitane kız doğurayımda komşulara ''gelin doğurdu'' derim .. 4 tane erkek torunu var ve benim de oğlum olucakmış diye etmediği laf kalmadı . kızım olsaydı bilezikler alırmış neler neler alırmış.. Gece gündüz ağlıyorum kafama takıyorum, ertesi gün bakıyorum kuranı elinde dua ediyo hepimiz için , Diyorum bu kadın kötü olamaz yaa.. Dengem alt üst oldu kızLar valla artık iyiyi kötüyü göremez oldum , Kendimde arıyorum hatayı acaba ben mi çok alınganım diye ..

[SIZE=2]ayy herkes çok dertliymiş senden sonra kaç kişi yazmış kaynana sorununu. Allahtan öle bir sorunum yok. benim eşimde düğün masraflarını felan hepsini kendisi karşıladı abartılı şeyler olmadı ama yinede iyiydi. babasının sadece emekli maaşı vardı. eşim çalışıp para biriktirmiş. takıları ev eşyalarımızı kendisi ve biz yaptık,oturduk konuştuk böyle böyle herkes durumunu açıkladı kendimize göre ortaklaşa bişeyler yapıldı.. herkes durumuna göre onlarda belki iyisini almak isterlerdi ama duruma göre. bence kimse kimseden bişiy beklememeli bu devirde böyle

benim annemde,halam,teyzem felan hep örgüye başlamışlar battaniye,patik,bere vs.. işlemişler ama kaynanam başlamamış bunun için ona sitem edemem,eminim ellerinden geleni yaparlar ilerleyen zamanlarda. bebeğimi sevsinler yeter ki canlarından çok seveceklerine eminim önemli olanda bu

bence sıkma canını bebişini ve kendini üzme [/SIZE]

boşver takma kafana ama bence anahtarı al elinden ya eşine söyle ya sen söyle hiç bişey değil rahatsız olmayı geçtim korkman yeter korkuyorum aniden gelince falan de gelsin kapıyı çalsın
sağlıklı olsun bebişin beğenmesinler onlar boşver
hiç bişeyi takma kafana bebişini düşün

merhaba güzel anneler nasılsınız..doktordan geldim 3lü için kan verdim.cinsiyeti belli değil ya doktor tahminde bile bulunmuyor.develete gittim özelden çıkışta kuzenim çalışıyodu hemen doktorun odasına götürdü beni eşimle beraber tekrar baktırdım,kordonu bacak arasından geçiyor o yüzden net göremiyorm ama sanki erkek gibi dedi
cinsiyeti merak ediyorum ama sağlığının yerinde olmasına çok sevindim gelişimi 1 hafta önden gidiyo 17 hafta 4 günlük dedi,16da olamam gerekti.inşallah sonucumuz da güzel çıkar

2 ay önce amelyat oldu kaynanam , eşimde kıyamıyor o yüzden . acil bi durum olur diye alamıyoruz anahtarı :/ Annesi sonuçta ona da fazla bişey diyemiyorum . Benim annem oğlunun evine telefon etmeden çağırılmadan gitmez ya , ne bileyim biz böyle görmedik tuhaf geliyor. takmamaya gayret edicem bu saatten sonra , bu aralar zaten duygusalız bi atlatsak şu dönemleri daha rahat geçicek sanırım. Allahtan sabır diliyorum sadece.

evet alıştığın düzen dışı bişey görünce şaşırıyosun ben böyle görmedim diye napcan kocişin bebişin için idare edicen kafaya takmak gerçekten çözüm olmuyo bende anladım bunu hee hee diyorum geçiyorum bana diyo birisi vermiş beşik varmış almaya gerek yok birisi bebek arabası vermiş varmış görümcemin bişeyi varmış vermiş ben bakınca şimdi var o diyo bana bende he diyom eşime diyorum ben kullanmam onları diye ilk çocuğum bi de benimde heveslerim var sonuçta ama ben gidicem yine istediğimi alıp gelicem

Kizlar bana da dua edin sira bekliyorum
Şimdiden geçmiş olsun canlar .İnşallah çıkmayacak,gönlünüzü ferah tutun.Dualarımız sizinle.Cuma günü hayrına güzel haberler alacaksınız inşallah.

İyi ama acil durum olunca kadın hasta hasta size mi inecek de anahtarla kapıyı açacak.Sizde onların anahtarı olur anlarım ama tersi yanlış bence.Üstelik ev onların bile olsa.Herkesin özeli var eşine uygunca söyle her geldiğinde korkuyorum bir gün çocuğu pırt diye doğuruvericem de. Çok yanlış yapıyorlar.Eşine bunu uygunca anlatmak sana düşüyor.

Yaaaa bir suru yazi alintilayip yazdim yarim saatimi aldi nerde bunlar yaaaa :84::84::84:
Hayirli cumalar arkadaslar
Yazilarim ucmus sinirlendim pffffffff

Allah sabır versin. ağlayıp kendşine eza etme bebeğini kendini düşün. malesef yakında olunca bide kaynanalar böyle baskın olunca melesef sorunlu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…