2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin bacilar nasılsınız yavlişleriniz nasil rahat uyuyabildiniz mi ben 2 3 gecedir rahat yatamiyorum ya karnim sıkısiyor yada belim agriyor surekli donuyorum yatakta
Canim birkac hafta oncede dediklerini birebir yasadim....
Ona yakin kalkar yonumu degistirirdim uyurken.....
Ama simdi oldukca rahat uyumaya basladim....
Ayrica magnezyum kullaniyor musun agrilarin icin ???

Canim hayirli olsun oglun
Sagligida yerindeymis yakisiklinin masaallah

Masaallah canim gormussun kizini
Ayrica ilk baslarda gazla karistiriyor insan haklisin sende birkac gune kalmaz tekmelerini yemeye baslarsin
Bak o zamanda elin karninda tekmelerini bekleyeceksin

Dogru secim koy suru yerine icilmesi gerekiyor. Biz esimle uzun bir arastirma yaptik sonuca gore su an biz hamileler icin inanmiycaksiniz ama uht sut gunluk sutten daha saglikli cikti sebebi gunluk sut uht sutten daha dusuk sicaklikta islem goruyor bu da bazi bakterilerin jalmasina sebep oluyor yararlisi da var zararlisi da uht daha yüksek sicaklikta islem goruyor bakteri kalmiyor bu sebeple ben sanaini uht sutten yana kullandım. Ama tercih sizin tabi

kedidir o kedi
aynen canım ben de hissediyorum ama bana inanmıyolar..inanmasınlar kızım ben burdayım diyo ya bana işte..hıhhh

Hapim var ama cok yogun degil diye baslamadim bu kas agrisindan çok sanki rahat yatamama gibi hamile destek yastigi da aldim hersekle giriyoruz yakinda kocayi uataktan aticaz zaten ona isim takti cakma koca diye

herkesin bebişinin gramları benimkinden fazla 17 haftanın içindeyim cumartesi günü 160 gram çıktı :18: az mı ya hepinizinki yüksek geldi bana..bide ben cumartesi kendi doktoruma değil başka doktora gittim çok ilgisizdi iyi veya kötü bşey demedi

bebek gece uyurken sağa sola dönüp üstünü açmaya başıyor belli bir aydan sonra ve üşütmesin diye uyku tulumu çok iyi bir şemiş ama kararsızı bizim evimiz mekezi sistem zaten sıcak.gerçi bebekler çok üşüyor ama bilemedim bende...

Allahım kızını yoldaşını sana bağışlasın hepimizin yavrularını korusun Allahım...Sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin...

Amin canım Allah razı olsun.Allah hepimizin bebeklerini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

canım benim köfte c.tesi 15+3 iken 129 gr'dı..
doktorun az yada çok demesine bak, bence başkalarını kıyaslama
hem belki seninki fit olcak

canım bebişlerimiz yazın doğacağı için uyku tulumu ilk aşamada lazım olmaz bence kışın gerekebilir o yüzden onu sonra da alabilirsin

mothercare in bi tulumunu begendim hepsiburadada 30a düşüyor.zaten 9 aylık olanını alıcaktım ama şimdilik vazgeçti.onu da sonradan alırım nolcak :)

Hapim var ama cok yogun degil diye baslamadim bu kas agrisindan çok sanki rahat yatamama gibi hamile destek yastigi da aldim hersekle giriyoruz yakinda kocayi uataktan aticaz zaten ona isim takti cakma koca diye

Canim bende sadece agrilarim oldugunda kullaniyorum hemen geciyor.....
Ayrica bende yastikla yatiyorum yatakta esime yer kalmadi gibi birsey atmama az kaldi

saol canım senin de kızın hayırlı olsun. ben kuyruk sokumum, belim çok ağrıyor acıyor dedim. ondan da bakmış olabilir. yoksa zaten bakacak mıydı bilmiyorum.

size bu bebekelrin boyunu kilosunu doktor mu söylüyor nasıl anlıyor unu. bnm doktor hiç boy kilo söylemedi. sadece gelişimi iyi dedi

saol canım senin de kızın hayırlı olsun. ben kuyruk sokumum, belim çok ağrıyor acıyor dedim. ondan da bakmış olabilir. yoksa zaten bakacak mıydı bilmiyorum.

Canım senin kuyuk sokumun her zaman ağrıyormu yoksa ara ara mı?Bir de kuyruk sokumu ağrıyınca rahim ağzı yetmezliğinimi düşündürüyormuş.Ben 4 kilo aldım zayıftım başlangıçta.Belki kuyruk sokumum ondan ağrıyordur diye düşnüyodum.Doktoruma bu ağrılardan bahsettim dün fakat decavit yazayım dedi.Hiç rahim ağzını ölçelim demedi.

size bu bebekelrin boyunu kilosunu doktor mu söylüyor nasıl anlıyor unu. bnm doktor hiç boy kilo söylemedi. sadece gelişimi iyi dedi
Evet bir ekrani var orda o tusa basinca tum agirik gercwk hafta gorunen hafta yaziyor bir auru detay var ama bana onu 16+4 ken yapti daha önce sadece boy söylüyordu

Aklima gelmisken doktor ben hastayken bemiks c vermişti. Hasta ilanlar onu da gunde bir kez icebilir mis ama bir gun kendi vitamini bir gun bemiks c isterseniz kendi doktorunuza sorun bana pek fayda etmedi ama size edebilir

Gecmis olsun canim iliktan sicaga dogru bir suda legene oturmak kuyruk sokumuna iyi geliyor bildigum kadariyla.

yorulunca kötü oluyor çok. genelde de tüm gün işteyim. akşam eve gidince koltuğa bi uzanıyorum, kalkmak çok zor oluyor. geçen cts bi evi süpürdüm yine aynı şey oldu. her gün var yani acı. ama en son dedi ki doktor, büyük ihtimalle hamilelikten dolayıdır dedi. sanırım rutin bir kontrol içindi rahim ağzını ölçmesi.

benim sütle aram pek yok canım ama hergün olmasa da arada içmeye çalışıyorum ama ben peyniri çok seviyorum yoğurt yiyiyorum

Ben de her defasında süt alıyorum içeceğim diye unutuyorum. ama gün içinde 2 kase yoğurdumu yerim e sabahlarıda peynir yiyorum. ama yumurta yiyemiyorum işe geç kalıyorum onu beklerken ancak hafta sonları yumurta yiyebiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…