2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canımcım özeller yaptığı gibi devlette yapıyormuş onu. 190 Tl benim gittiğim hastanede. Kendi dotorum değil radyolog yapıyor eevet 45 dk falan sürüyormuş

cnm banda 126 tl fiyat verdi afiyet ümraniye hastanesi ama benim daha var. 1 şubatta falan giderim heralde

canımcım özeller yaptığı gibi devlette yapıyormuş onu. 190 Tl benim gittiğim hastanede. Kendi dotorum değil radyolog yapıyor eevet 45 dk falan sürüyormuş
memleketim de olsam devlette yaptırırdım ben de çünkü ikiliyi memleketimde yaptırdım ve aynı gün aldım sonucu ama d.bakırda ortam ve koşullar biraz elverişsiz devlet ve araştırma hastaneleri kötü o yüzden memorial da yaptırcam en hijyenik ve güvenilir orası içime siniyo en azından..

evet bence de 250 çok pahalı benim doktorumun muayene ücreti 170 ben de o kadar vereceğim

saol cnm. doğru olabilir, çünkü duşa girince rahatlıyorum.
canım önce doktoruna sor bence bizim burda doğuma kolaylık olsun die leğene oturturlar rahim açılsın die sakıncalı olabilir.daha öncede yazmıştım duş alırken bile ılık suyla almak gerekiyor doktorum bana sıcak su yok dedi
ayrıntılı önemli eğer bebekte allah korusun bi anomalilik varsa ve doğduğu gibi müdahele edilebilecek bişeyse ona göre doğuma girdiğinde ameliyathaneyi hazır tutuyorlar bebeğin herşeyini görüyorlar mesela ben daha önce duydum bunu bebeğin dudakları kapalıymış(allah esirgesin)aytıntılıda görmüş uzman doğduğu gibi hemen müdahele etmişler kadın normal doğum yapsa belki bebek nefes alamıcak cerrah ekip hazırda beklemiş ve hemen müdahele etmişler. o yüzden mutlaka girin kızlar.
benim için gün farketmiyor sen karar ver ben konuşurum ebeyle zaten yüksek ihtimal aynı grupta olucaz içime öyle doğuyo.bende p.tesiye isteyebilirim sen karar verde gidip gitmicene

huzeyfee canım nasılsın seninle çoktandır konuşamıyoruz bir kere sana yazdım buraya ama görmedin galiba ben de çoktandır giremedim hastaydın iyileştin mi bebişin nasıl

geçmiş olsun canım...çok mu acıyor..kötümü kalktın ki..incinmiştir belki...zeytinyağının zararı olmaz ama çok ovdurtma ezilmesin daha çok acır..dr gitme imkanın varsa bir göster istersen..kulunç derler bizim burda belki öyle damar damar üstüne gelmiş olabilir..geçmiş olsun canım..geçer biranönce inşallah..

benim için gün farketmiyor sen karar ver ben konuşurum ebeyle zaten yüksek ihtimal aynı grupta olucaz içime öyle doğuyo.bende p.tesiye isteyebilirim sen karar verde gidip gitmicene [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

ben kesin gelirim canım ama her hafta olamaz sanırsam..ama 15günde 1 gelmeye çalışırım...özeldede randevum ptesiye geliyor..

huzeyfee canım nasılsın seninle çoktandır konuşamıyoruz bir kere sana yazdım buraya ama görmedin galiba ben de çoktandır giremedim hastaydın iyileştin mi bebişin nasıl

sağol canım benim memleketteydim 10 günden fazla kaldım ordadanet yok telefonunda kotası yeğene pepe izletirken bitti.döndüğümde geçmişi okuyım dedim anam okunacak gibi değil.mesaj alıntılarıda gelmiyor zaten görmemişimdir canım kusura bakma.
iyileştim çok şükür,bebiş iyi 1,5 hafta önde gidiyormuş sıpa.bi yaramzlık yok çok şükür.senin bebiş nasıl.

çok sağol canım aslında dediğin gibi çok da ovdurup ezdirmemek lazım inşallah geçer

haklısın canım sayfalar çok hızlı ilerliyor okumak çok zor ay maşallah ona ya yesin onu teyzesi benim bebişim iyi Allaha şükür ben de 26 sında gittim doktora kızım geliyor teyzesi kesinleşti doktor gelişimine iyi dedi tarama yaptı herşey normal dedi

amin canım amin.. inşallah sağlıklı sıhhatli alırız bebişleri ama dediğin gibi erken teşhis de önemli o yüzden yaptıracağım ben..

oh maşallah böyle herkesin iyi olduğunu duyunca kendim kadar seviniyorum yaaaa inşallah hep böyle iyi gideer ve tombiş tombiş alırız kucağımıza.kızçende hayırlı olsun.kız annesi olmak başka birşey.ben kaynana olucam cadı kaynana

teşekkür ederim canım benim

tatlım ne azı bende son kontrol 16+4 bebiş 160 gramdı ve doktor çok iyi dedi ya az olsa ne olur canım bosver 200 gram eksık dogsun çıkınca daha hızlı buyur o :) benım geçen arkadaşım doğurdu görmeye gıttım 2600 dogmus valla çocuğun herseyi vardı :) ağzı burnu elı ayağı :) küçük bebekler daha hızlı büyüyor doğunca

hımmmm o zaman ben yarın bır asm ye gıdım bakayım ne dıyecekler cevaplar için teşekkür ederım canlarım

selamlar sımdı doktardan geldım hersey yolunda cok sukur ama cınsıyetını ogrenemedık sırtı donuktu.kalp atısları 127 dedı 16+6 tam uyumlu saglıklı bebesım cok sukur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…