2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım aktardan aldığın yağın markası ne?? o yağların bir çoğu işe yarıyor.. annem sadece badem yağı kullanmış.. kayınvalidem has zeytinyağı.. ben de eşim sağolsun has çekilmiş nar çekirdeği yağı ve e vitamini karışımı sürüyorum aklıma geldikçe. Aklıma geldikçe diyorum çünkü hem unutuyorum hem de saf olduğundan kokusu çok midemi bulandırıyor. burda reklam yapmak serbest mi?? ona göre yazacağım sizlere de yağ markası

canımmmmm EMLEB'im :103: hayırlı olsun canım,görmüşsün minnakını..
yaaaav nasıl bi hi şu meraklardayım,bende bi an önce bişeyler hissetsem yaaa...

aynen aynen çocuum napsın o da benle bir uyumaya başladı..

kızlar uyku tulumu almak lazımmı bi tane begendimde size de bir sorayım dedim :)

kızlar çok hastayım boğazım göğsüm çok kötü yanıyor gece hiç uyuyamadım hiç halim yok sabah öksürük krizine girdim arkasından sürekli kustum kış hamileliğinde böyle şeyler oluyor mutlaka aman dikkat edin arkadaşlar bizim evde herkes hasta oldu kaçamadım hastalıktan

günaydın tünaydın kızlar......doktora gidecek olan arkadaşlar inşallah güzel haberlerle dönersiniz.....ve cinsiyetini yeni öğrenen annelerede hayırlı uğurlu olsun..anket eşit gidiyor bakalım...okudum ama tektek alıntılayamadım..işler yoğun giremiyorum fazla..benimde dün izin günümdü..devletteki doktoruma gittim..meleğim gayet iyimiş...maşallah maşallah....

ben ilk aylarda böyle değildim ama şimdi acayip uykusuz geliyorum işe yetmiyor uyku..gün içinde de uyumamak için zor tutuyorum kendimi...ve gaz acayip bir gaz olayım var...işyerindede sıksık wcye gitmek zorunda kalıyorum..

devletteki doktorum gebelik eğitimi için gelmem gerektiğini söyledi mutlaka...bende ptesileri izinli olduğumu söyledim..ebenin cep tel verdi konuş dedi ayarlasın ptesi senin için dedi..ama tek izin günümdede oraya bağlanmak istemiyorum..önemli olduğunu vurguladı üstüste...sizin drlar böyle birşeyden bahsettimi?

çok geçmiş olsun canım..dün haberlerde de diyordu kötü bir gripmiş bu seneki antibiyotik falan işe yaramıyormuş tek çaresi dinlenmek..zaten biz kullanamadığımız için dinlenmekten başka şansımız yok...meyvede hastalığa yakalanmadan önce iyimiş yakalandıktan sonra fayda etmiyormuş ama sen yinede bol bol y eve çorba özellikle tarhana ve tavuksuyu çorba..dikkat et kendine göremedim seni birkaç zamandır..özletme kendini..

kızlar uyku tulumu almak lazımmı bi tane begendimde size de bir sorayım dedim :)

bilmiyorum bende acaba alınması lazım mı ..uyku tulumu faydası varmı.. bir araştırayım netten..

yarı hemşerim :) gözünaydınnnnn kızıma bir arkadaş daha :)

maşallah canım bebeğine benim içinde uykusuz geceler başladı çok rahatsız oluyorum karnım belim bir türlü rahat edemiyorum iki gecedir de buna grip boğaz ağrısı eklendi çok kötüyüm canım gaz olayı bende kış sebzelerini yediğim günlerde oluyor buna dikkat ettim plates için bana herhangi birşey söylenmedi devlete hiç gitmedim ben ama kendi doktorum yürüyüş yapabileceğimi söyledi koşu bandım var kış olduğu için band da yapmayı tercih ediyorum çok yormadan kendimi yavaş olarak 30 dakika yürüyorum

Adını verme bence isteyene özelden yaz. Ben sana özelden yazıyorum yağın adını aktar da öyle dedi içindeki yağlar baya etkiliymiş. Hepsini duydumda nar çekirdeği yağını senden ilkez duyuyorum ilgin. Aslına bakarsan pahalı markaların kremlerinin içindede özündede bu yağlardan var

özeldeki dr randevum 20sinde...benim ilk aylar sıkıntı yaşadım lekelenmelerim oldu..o yüzden hep dinlenme yatma halindeydim..harketlerimi kısıtlamamı istemişti doktorum...işyerinde merdiven in çık bile dikkat ediyorudm..bana yürüyüş önermedi son gittiğimde ama belki bu sefer der..gerçi ben yürümeye çalışıyorum ama evde bisiklet var yürüme bandım yok..eskişehirde soğuk dışarıya işe gidip gelirken çıkıyorum..bisiklete binmekte sadece bacaklarımı çalıştırıyor..oyüzden binmiyorum..haklısın kış sebzeleri yapıyor olabilir..

birde birşey soracağım düzenli süt içiyormusunuz?

ayyy cnmmm benim ne güzel kızını görmüşsünnnnn ben daha yeni gördüm ayın 18 inde çağırdı dr benii bırde hısetmeye baslasam bendeee ama daha var sanırım erkekler daha cabuk hısedılıo densede ben bazen aha hısetım dıorum sonra dıom kesın gaz

hayırlı li olsun canım kızın:)benim bebeğim de kız önceden hareketleri daha farklı hissediyodum kıpırdamam dalgalanma gibi ama bi kaç gündür tekme yiyorum:)

Canımmm seninki de hayırlı olsun. Ahhh ne güzel bi duygudur kim bilir... Çok özendim ben de yaa

Sağolasın canım.Demekki doktorlar genelde böyle yapıyor.Bugün kan vermeye gittiğimde aynı doktora giden birine sordum.Kafasına göre veriyor bazen vermiyor dedi.Bende kafaya takmamaya karar verdim.Kızım her anne gibi Rabbimin bir hediyesi bana.2 hafta önce annemi kaybettiğimden bu yana acısına dayanabilmemi sağlayan tek şey kızım.Şimdiden yoldaş oldu bana.(Onu bana veren Rabbime şükürler olsun)

ben tıtresım gıbı bazen hısedıormusum gıbı gelıo hele aksamları elımı karnıma koyunca ama emın degılım cnm

Çok nadir seğirme gibi bir şey bende de oluyor. Hatta bir keresinde uykudan uyandırdı, o kadar belirgindi. Ama herkes damardır diyor. Bence hiçte damar değil o hissedilen :26:

bende pazar gecesi sanki hissettim..gazda değildi böyle tuhaf birşeydi..hatta sağıma döndüm o zaman sanki yer değiştirdi o yüzden mi hissedebildim..yoksa tamamen başka birşey miydide ben ona yordum bilmiyorum ama ilkdefa farklı hissettim..

ne sabırsızız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…