2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin bacilar nasılsınız yavlişleriniz nasil rahat uyuyabildiniz mi ben 2 3 gecedir rahat yatamiyorum ya karnim sıkısiyor yada belim agriyor surekli donuyorum yatakta

ben de başladım uykumda bir o tarafa bir bu tarafa dönmeye. nasıl dönsem rahat edemiyorum ben de.. bi de 9'a gelmeden koltukta uyuyorum.. kocam da amma uyudun diyo oysa gece dönmekten tam uykumu alamıyorum ki :KK43::KK43::KK43:

Ya bu doktorum neden bana aşı olacaksın falan demiyor çok enteresan bi kadın :) şaka gibi ama ben aşı olunduğunu sizden öğrendim yarın sorayım bakayım ne diyecek !

doktorlar aşılarla ilgilnmiyor canım.hatta bana sağlıkocağına bildirmem gerektiğini bile söylemedi özel doktorum.develt hastanesindeki doktor söylemişti :KK34:

ben geldim şekerlerimmm:KK16: kızımı gördümm geldim doktoro cinsiyetini sordum bilmiyomuş gibi kızz dedi güldükkk:KK9: herşey yolunda :nazar:dedi oturuyodu yine boyunu ölçemedi uğraşmadıda kapıda bi ordu var çnünkü:KK9: :KK9: kilosu 247 gr olmuş:nazar: az daha olsa çeyrek kilo diyorum ben eşime:KK9: vee doktordan geldiğimden beri kasıklarımın biraz üstünde bişeyler hissediyorum balon patlar gibi :KK53: yoksa tekmemi diyorum:KK53: gaz değil çünkü o kadar aşağıda gaz olmaz ama belki benim kuruntumdur çok değişik bişey içim hopluyo böyle bi hoş oluyrum...:KK9: yoksaaa:KK53: hissetmeye mi başladımm :KK53: inşallahhhhhhhh:KK16:

canım çok sevindim rabbim haırlısıyla kucagına almayı nasip eder inşallah...rahim agzını niçin ölçyorlar ve nasıl ölçüyor bugün bende doktora gideceğim 3 lü için de merak ettim
Rahim agzi yetmezligi icin olculuyor gerekli gorulurse skleraj islemi yapiliyor. Bana da henuz yapilmadi.

ben de başladım uykumda bir o tarafa bir bu tarafa dönmeye. nasıl dönsem rahat edemiyorum ben de.. bi de 9'a gelmeden koltukta uyuyorum.. kocam da amma uyudun diyo oysa gece dönmekten tam uykumu alamıyorum ki :KK43::KK43::KK43:

aynen canım iyice tavuk oldum işten çııkıyorum eve gidiyorum saat 7 yemek hazırla ye 8 geçiyo doturuyorum 9 dan sonra uykum geliyo uyuyorum bazen kızıyo eşim zaten gündüz görüşemiyoz hep uyuyon diyo bazende hiç ellemiyo bütün akşamımı uyuyarak geçiriyorum:KK9::KK9:

Ya bu doktorum neden bana aşı olacaksın falan demiyor çok enteresan bi kadın :) şaka gibi ama ben aşı olunduğunu sizden öğrendim yarın sorayım bakayım ne diyecek !

canım doktor söylemiyor. ben de burda hamile olan bir arkadaş var ondan öğrenmiştim. ASM'ye gidip hamilelik kaydı yaptırıyorsun. orda hemşire çağırıyor takip ediyor aşı için.. Daha sonra da bebişin aşılarını kontrol ediyolar.. sen de bağlı olduğun aile hekimliğine git istersen..:KK52::KK52:

ben geldim şekerlerimmm:KK16: kızımı gördümm geldim doktoro cinsiyetini sordum bilmiyomuş gibi kızz dedi güldükkk:KK9: herşey yolunda :nazar:dedi oturuyodu yine boyunu ölçemedi uğraşmadıda kapıda bi ordu var çnünkü:KK9: :KK9: kilosu 247 gr olmuş:nazar: az daha olsa çeyrek kilo diyorum ben eşime:KK9: vee doktordan geldiğimden beri kasıklarımın biraz üstünde bişeyler hissediyorum balon patlar gibi :KK53: yoksa tekmemi diyorum:KK53: gaz değil çünkü o kadar aşağıda gaz olmaz ama belki benim kuruntumdur çok değişik bişey içim hopluyo böyle bi hoş oluyrum...:KK9: yoksaaa:KK53: hissetmeye mi başladımm :KK53: inşallahhhhhhhh:KK16:
Aynen o kizin isteee:) Gozunaydin:21:

doktor söylemez zaten sağlık ocağına gidip kayıt yaptır sağlık ocağındaki hemşireler söylüyor.

doktor söylemez zaten sağlık ocağına gidip kayıt yaptır sağlık ocağındaki hemşireler söylüyor.

canım ben iki doktora gidiyorum ya ikiside her seferinde hatırlatıyo hatta bugün devletteki tekrar söyledi bede şaşırdım.53: devlet çok kalabalık ya aklına gelmez dedim ama sordu yani

haklısın canım dikkat etmek lazım ama dün nete hamilelik çatlakları yazdım ve fotograflar çok korkuttu beni... kremide düşünmüyor değilim valla ama doktor kakao yagı dedi bende aktara gittim o fındık yagı tatlı badem ve kakao bu 3 ünü karıstır dedi onu sürüyorum arada ama yine de içime pek sinmiyor nedense ne yapacagım bende karar veremiyorum

Ben aktardan çatlaklar için üretilen bir yağ aldım içinde 10 çeşit bitkisel yağın karışımı var. Duştan duşa uyguluyorum hergün uygulamıyorum üşengeçlikten. Eczaneden Fransız ürünü bir kremde aldım çok para vererek ama ona henüz başlamadım. göğüs ucu için sanırım bir krem kullanmak lazımmış 6 .aydan sonra

Merhaba kızlar Dr a gitmiştim sonuclarımı göstermeye ve ilaç yazdırmaya Dr bana elevit yazmıştı geecen ay dedim elevit yazarmsnz bitti elevit içme decavit yazcam dedi sanırım elevit hakkında söylenenler doğru onu cıkardm yani elevit içtiğim günlere üzülyrm siz de elevit içiyorsanız Dr unuza sorun derim

ben aktardan çatlaklar için üretilen bir yağ aldım içinde 10 çeşit bitkisel yağın karışımı var. Duştan duşa uyguluyorum hergün uygulamıyorum üşengeçlikten. Eczaneden fransız ürünü bir kremde aldım çok para vererek ama ona henüz başlamadım. Göğüs ucu için sanırım bir krem kullanmak lazımmış 6 .aydan sonra

bende üşeniyorum ama benim cildim çok kuru olduğu için gerilmeler ve kaşıntılar basladı o yüzden birşeyler kullanmaya baslamam lazım acilen ve ne kullanacağımı bilemiyorum :KK50::KK50:

hihihi ne güzel yaa bende bu c.tesi oğluşumu görmeye gideceğim inşallah. Devlet hast. 3 lü taramamı yaptırdım sonuçlarımı da göstereceğim inşallah. Dediğin gibi geçen akşam benim de göbeğimin altında solda bir kıpırdanmalar baloncuk patlamalarımı diyeyim gaz gibi değil böyle telefon titreşimi gibi birşeyler oldu ama anlam veremedim :KK70:

Kızlar bende hamileliğe bağlı troid problemi çıkmıştı gebeliğimi öğrendiğimden beri ilaç kullanıyordum Dün dr. gittim tahlil sonuçlarımı aldım değerler çok normale dönmüş çok mutluyum inşallah 3'lü taramam da iyi çıkar

mustafa smini bende çok seviyorum canım.kardeşimin ismi de mustafa fevzi.ama o iknci isimden hiç memnun değil.hamile oldugumu öğrendiğinde tek isim koyunda ne koyarsanız koyun dedi :) mustafa zaten uzun bi isim.ama ben efe ismini de çok seviyorum yanına yakışırmı yaışmazmı tartışılır ama :KK34:

ayy efeler çok yaramaz oluyo kimi görsem efe koyma ismini çok yaramaz oluyo diyolar:)) mustafa eymen düşünüyorum ben ama eşim beğenmedi pek:KK49::KK49:

gözün aydın canım :KK70: ben de yeni geldim doktordan 178 gr çıktı benim paşam da eli ağzındaydı parmağını emiyodu doktor keyfi yerinde dedi pipişini de gösterdi :KK70: yüzünü tam görebildik bu sefer yanaklarını felan babasına benzettim:KK70: ama eşime gıcıklık olsun diye dayısına benziyo dedim eşim de inşallah dayısına çeker dedi dayısı çok yakışıklı felan dedi:KK70:D ben onu sinir etmek için yapıyom o sinir olmuyo ben sinir oluyom yine:pPP

bende üşeniyorum ama benim cildim çok kuru olduğu için gerilmeler ve kaşıntılar basladı o yüzden birşeyler kullanmaya baslamam lazım acilen ve ne kullanacağımı bilemiyorum :KK50::KK50:

Canım aktara git hemen veriyorlar zaten sen çatlaklar için hamilelik döneminde kullanmak istiyorum deyince onlar veriyor. Ama eczaneden almak istiyorum d,yorsan sana benim kulllandığım ilacın adını söylerim şuan aklımda yok. Benim hep bir kilo alış veriş maceralarım olduğundan vücüdumunda simit bölgemde falan çatlaklarım var bundan dolayı çok çatlayacağımı sanmıyorum

X