2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

sabredip beklemek en doğrusu :) gönlüne göre versin rabbim

kızlar bu arada ben şiddetli bel ağrıları çekiyorum özellikle geçe yatarken dönemiyorum ağrıdan ve her doktora gittiğimde bunu söylemeyi unutuyorumm. Var mı bel ağrısı olan

pufpufçuum gözünaydın. okurken senin gibi bende mutlu oldum. hep böyle iyi olsun yumurcağın :))

kaçıncı haftadasın?

14+5 civarı bişey sanırım canım.. bugün doktor öyle bişey dedi ama o an heyecandan rahatlama hissinden o kısmı net anlamadım,tekrarda sormadım..

en son 13 aralıkta 12+2'ydi..

olsun kızzz yinede öyle deme..sağlıklı olsun inş..

canımmmm çok şükür atlatmış oldun
hep diyorum,sanada dedim o gün..tek doktorla kalınmamalı bu tarz durumlarda..

hoşgeldiniz cnm bebişleriniz hayırlı olsun

pufpufçumm çok sevindim cnm senden haber almayalı epey zaman olmuştu bi atak bekliodum senden..köftende iyimiş maşallahhh hep böyle iyi haberlerle gelelim Rabbim

Merhaba. Hoşgeldin aramıza bende 15+2 günlük hamişim oğlum olacka allah kısmet ederse. Nasıl gidiyor gebelik.

çokk şükür güzel haberler geliyoo...okadar üzüldün mahvoldun yazık yaaa...bide istersen iki rekat şükür namazı kıl cnm..Rabbim bi daha böyl şeyler göstermesin kimseye

Slm kızlar bayadır girememiştim siteye bugün Dr daydık nihayet ufak da olsa tahmin geldi %60 kıza benziyor dedi kıpır kıpırdı kesin bişey söyleyemedi vajinal bakmak istedi ama ben istemedim, genel olarak sağlıklı 150 gr gibi olmuşuz iki hafta sonra detaylı ultrasona giricez sonrasında ayda bir görüşürüz diyor.Detaylı ultrasonu perinatolog yapıyormuş ona yönlendirdi bizi bir de 2 li yapmıştık sonucumuz 1/11000 cıkmıştı ama biz prosedür 2 li ve 4 lü test yapıyoruz diyor dr, bunun dışında herşey yolunda bol bol ekşiler turşular :) tatlı yiyememeler aynen devam bende bhcg 31 çıkmıştı bu durumda cinsiyet değişmezse ben de tutmadı ismini Ayşe Naz düşünüyorum prensesin:)

çokk şükür güzel haberler geliyoo...okadar üzüldün mahvoldun yazık yaaa...bide istersen iki rekat şükür namazı kıl cnm..Rabbim bi daha böyl şeyler göstermesin kimseye
Amin insallah. Cok uzuldum evet cok agladim basima agrilar girdi. Baygin gibiydim resmen. Insallah bebegime zarar vermemisimdir. Iyi haberi alinca ufaktan kipirdadagini hissettim. Bebisim de iyi insallah
Uuuuu yerim ben onu. Hepinize cok tesekkur ederim

güzel haberlerle gelmişsin,tebrikler
sağlıklı olsun hep ki böyle sevinelim ne güzel..
bende kızım olursa eğer, ECE NAZ istiyorum..binevi adaşlar tabi şimdiki düşünce bu,değişir belki netleşince..

masaalah birde cinsiyeti ogrenseydin canim ohhhh super olurdu
Neyse bir dahaki sefere yaramazlik yapmazda gosterir ins. Ufaklik

Cok sukur canim ne guzel haberlerle gelmissin
Karisiklik olmus demek ki...
Gozun aydin
Rabb'im bir daha bu sekilde sinamasin ....

kızlar bu arada ben şiddetli bel ağrıları çekiyorum özellikle geçe yatarken dönemiyorum ağrıdan ve her doktora gittiğimde bunu söylemeyi unutuyorumm. Var mı bel ağrısı olan

canim asiri agrilari olan bircok arkadasim var....
Bircogumuz magnezyuma basladik agrilar gecti sukur.....
Doktoruna soyle mutlaka buyuk ihtimal magnezyum yazacaktir....
Gecmis olsun

Adiyla yasasin canim....
Sen yinede kendini pek kaptirma cinsiyete tam netlesmeden...
Ozel hastane ise tabi ki o testleri isterler.....
O testler icinde doktorlar prim aliyorlarmis.....
Istemezsen yaptirmayabilirsin.....
Aslinda ayrintili usg ye gireceksin o yeterli ama sen bilirsin yinede....

arkadaşlar... güzel anneler... sayfa yöneticiliğini devraldım...
bundan sonra listeye yeni eklenmek isteyenler, cinsiyet ve koyacağınız isimler belli oldukça bana belirtin..
sitede bildirimlerde,alıntılarda sorun olduğu için yorum olarak yazarsanız gözden kaçırmam olası..
özel mesaj hakkı olanlar mesaj atarsa daha kolay olur..
atamayacak olanlarda mecbur yorum olarak yazsın artık..

beni ekleyiver pufpuffcum yaa o zaman da atmıştım ama olmamıştı.

rapunzel_ysr yaş 28 ilk bebek antalya tahmini doğum 27.06.2014

Hayırlı olsun canım :)

Artık anket eklemenin de zamanı geldi bence

pufpufcuğum beni de ekler misin.

yaş 34
ilk bebeğim
istanbul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…