2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim cok sevindim allah anneye de bebise de uzun saglikli ömürler versin inşallah

Kızlarrr bugün kontrolumuz vardıı bebişimizi gördük büyümüş kocaman olmuş bugün 17+4 16 cm ve 230 gr olmuş biraz önden gıdıyoruz herşeyimiz güzelmiş kalbimiz midemiz beynimiz böbreklermiz bıde oğluşum o kadar rahat ki her seferinde pipisini gösteriyo bize

Iyi aksamlar kizlar 15.haftaya girdim gobisim cikti bu hafta. Toplamda 2 kilo aldim. Saglikli besleniyorum aburcubur tatli yemiyorum spor yapıyorum ama yinede kilo aliyorum.bende anlamadim bu isi :).bu haftaya kadar gelip kilo almamis olanlara cok ozeniyorum:))

Benide eklersen sevinirim yaş:21 il: Bursa ve ikinci çocuğum

Beni de eklermisin yaş 28 izmir ilk bebek erkek

Nasılsınız haziran anneleri

Çok gelemiyorum malum temmuz annesiyim artık 2 haftalık geç döllenme sonucu

Bakıyorum cinsiyetlerin çoğu belli olmuş, pipiler vajiler görülmüş İsimler de belli mi benim aklımda hiç isim yok ne kararsız hatunumdur, çocuk doğacak isimsiz kalacak sanırım

Çarşamba günü 4 tüp kan verdim, ilk sonuçlara göre doktor talasemi taşıyıcılığımın büyük ihtimal var olduğundan bahsetti, kesin sonuç 10 gün sonra çıkacak, eğer eşimde de çıkarsa nasıl bir süreç bizi bekleyecek bilmiyorum Ama umudum eşimde çıkmaması, iyi düşünüyorum iyi olsun

Sizlere de hayırlı mutlu huzurlu günler

Canım benim mide bulantılarım yok bende sağlıklı beslenmeye çalışıyorum çıkta yemiyorum ama 2 kilo kadarda ben aldım

Kusura bakma canım ama cahillik etmişler.. Ne güzel kızın olacak burada kız çocuk için can atan o kadar çok arkadaş var ki bide bizimkiler mesela... Bence sağlıklı sıhhatli olsun da kız erkek ne fark eder...

Hayırlı olsun canım...

Ne güzel bende görsem daha çok var görüş günümüze... Köfteciğine sevindim bi hafta daha beklersin artık sonra cinsiyeti de öğrendin mi tamam dır...

Hayirli olsun canim
Izmir yas 29 tahmini dogum tarihi 18/06/2014
Cinsiyet kiz

Hayirli olsun :)
Ankara yas 27 tahmini dogum tarihi 16-06-2014
Cinsiyet kiz

Bu tarz alt acmadan bende alacagim ins.
Cok guzeller canim guzel gunlerde kullansin bebisin
6 aydan sonra baslayacagim ins. Almaya simdiden baslarsam durduramam kendimi :26:

Masaallah diyelim canim
Erkek cocuklari genelde ileriden gidiyor sanirim.....
Yigidin mali meydanda olur dercesine gostermis kendini

kızlar bişi sorcam ayrıntılı ultrason hakkında bi bilginiz var mı?? yapılması zorunlu bi ultrason mu,her yerde yapılabiliyor mu ,ne zaman yaptırılmalı??
Canım onu sana doktorun sölicek genelde 20. Haftadan sonra istiyorlar gittiğin hastanede varsa orda yaparlar yoksa sana kalmış araştırıp iyi bir doktor bulursun beşlide kendi doktorun yönlendirir
Bu arada sol kalcama agri giriyo dr magnez
yum ve kalsiyum verdi ama icemiyorum.kullanan varmi.kayin validem yel giriyo diyo duyan varmi?????
Kramplar için magnezyum çok iyi geliyor içemiyorsan doktoruna sor ve doğal yollarla almaya çalış ama ben denedim yeterli olmadı
Canım maşallah bende bi gaza gelip gidecem haftaya dayanamam 3 hafta var daha randevuya.senide tebrik ederim sayfa sana emanet
Gözün Aydın canım
kızlar bu arada ben şiddetli bel ağrıları çekiyorum özellikle geçe yatarken dönemiyorum ağrıdan ve her doktora gittiğimde bunu söylemeyi unutuyorumm. Var mı bel ağrısı olan
Bendede var olacak dedi ama magnezyum verdi kramplar için o iyi geldi belime biraz.

Azeri kızı merhaba birsey soracagim sen Karslı yada Iğdır limisin.

herkese günaydınlar
bu cumartesi günleri yarım gün niye hafta içi tam günden daha uzun geliyor yıllardır anlamadım gitti!
herkes iyidir umarım

bu arada hayırlı olsun eti pufum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…