2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaaaaaaar ani bi karar dahilinde doktora gittim öğle arasında...
şimdide geldimmmmmm :103:

olay şöyle gelişti..

babanem ve dedem şehir dışında oturuyorlar ve dedem hasta, hastanede.. şu an babam orda ve yarında annem kardeşim ve amcalarım gidecekler uçakla..yol 1 saat uçak,ardından 1 saat araba yolculuğu olucak ve aynı günün akşamı geri dönüş olucak aynı bu şekilde..çok kararsız kaldık gidip gitmemek arasında ve doktoruma sormaya karar verdik..msj'laştım doktorumla o gidebilirsin canım dedi..ama benim içim hala rahat değil..anlaştık eşimle,gidelim kontrol etsin bebeği bide detaylı yüzyüze konuşalım dedik,hemen karar verdik (zaten 3 hafta oldu görmeyeli,can atıyordum gitmeye) :KK1:

daha önceden gittiğim bi doktora randevu aldım, şansa yer vardı eşim geldi aldı beni gittik..
Allah'ım bende yine bi heyecan, bi telaş..bayılıcam sanki :KK1:

veeeeeeeeeeee köftemmmmmm çok iyi, acaip hareketliydi yaaa.. 2 dk durmadı, her geçen gün daha bi belirgin oluyo daha bi hayret şaşkınlıkla izliyorum.. kalp atışı dk'da 172 dalak mide kaburga el bacak kafa herşeyi baktı doktor, güzel ve yolunda dedi.. 8,56 cm olmuşuz veeeeeeeeeeeeeee cinsiyeti göremiyorum dedi :KK50: tüüühhhh.. sadece bi çıkıntı var gibi ama çok ufak bi ihtimal ancak haftaya netleşir dedi.. idrara sıkışık gel,daha iyi görünür dedi..ve bisürü yeme alışkanlığı şunu yap bunu yap ıvır zıvır..

aaaayyy sağlıklıymış gördüm duydum ya o bana yetti valla :KK69:
cinsiyet işimiz hafatay kaldı.. çok ufak bi ihtimalimiz, erkek :KK34:

pufpufçuum gözünaydın. okurken senin gibi bende mutlu oldum. hep böyle iyi olsun yumurcağın :))

kaçıncı haftadasın?

14. haftamda doktorum kız olduğunu söyledi :) ama çok güvenemiyorum erken bir tahmin olduğu için haftaya tekrar kontrole gidicem kesin birşey söylemeden kendimi alıştırmak istemiyorum. Hayırlısı olsun erkek kız farketmiyor benım için ama yine de insan merak etmiyor değil :)

evet aynen öyle. karnımı tutup kızım ya da oğlum diye sevmek istiyorum :))

evet bende öyle.. minik minik kıyafetler ayakkabılar gördükçe içim gidiyor alasım gelıyor hemen ama emin olamadığım için tutuyorum kendimi :)

evet aynısını bende yaşıyorum.
normalde çok sabırsız bir yapıya sahibim ve bir de epey bir bekledim ben minikkuşumu. şimdi sabırla cinsiyeti bekliyorum. alışveriş yapmıyorum!! çok ilginç :))
galiba annelik çöktü şimdiden :)) yani çöktü kelimesi biraz anlamca kötü gibi olmuş ama iyi anlamda söylüyorum.

gelsinler artık :))

14+6 da erkege benziyo dedi.2 ocakta tekrar gidicem ins ogreniriz.ruyamda da hep erkek gotruyorum

ben de rüyamda hep erkek bebek görüyorum. hatta geçen gün rüyamda doğum yapıyorum kız zannediyorum bebeğimi ama bi bakıyorum erkek çok mu etkileniyorum duyduklarımdan bilemiyorum neye işaret bu rüyalar :)

olay şöyle gelişti..

babanem ve dedem şehir dışında oturuyorlar ve dedem hasta, hastanede.. şu an babam orda ve yarında annem kardeşim ve amcalarım gidecekler uçakla..yol 1 saat uçak,ardından 1 saat araba yolculuğu olucak ve aynı günün akşamı geri dönüş olucak aynı bu şekilde..çok kararsız kaldık gidip gitmemek arasında ve doktoruma sormaya karar verdik..msj'laştım doktorumla o gidebilirsin canım dedi..ama benim içim hala rahat değil..anlaştık eşimle,gidelim kontrol etsin bebeği bide detaylı yüzyüze konuşalım dedik,hemen karar verdik (zaten 3 hafta oldu görmeyeli,can atıyordum gitmeye) :KK1:

daha önceden gittiğim bi doktora randevu aldım, şansa yer vardı eşim geldi aldı beni gittik..

veeeeeeeeeeee köftemmmmmm çok iyi, acaip hareketliydi yaaa.. 2 dk durmadı, her geçen gün daha bi belirgin oluyo daha bi hayret şaşkınlıkla izliyorum.. kalp atışı dk'da 172 dalak mide kaburga el bacak kafa herşeyi baktı doktor, güzel ve yolunda dedi.. 8,56 cm olmuşuz veeeeeeeeeeeeeee cinsiyeti göremiyorum dedi :KK50: tüüühhhh.. sadece bi çıkıntı var gibi ama çok ufak bi ihtimal ancak haftaya netleşir dedi.. idrara sıkışık gel,daha iyi görünür dedi..ve bisürü yeme alışkanlığı şunu yap bunu yap ıvır zıvır..

pufpuf senin adına çok sevindim.:118: Köftene iyi bak ,çok tatlı olursa yirizzz:KK56: şaka şaka kıyamammm:nazar:

olay şöyle gelişti..

ne güzel olmuş canım fırsattan istifade görmüşsün bebişini çok sevindim

evet aynısını bende yaşıyorum.
normalde çok sabırsız bir yapıya sahibim ve bir de epey bir bekledim ben minikkuşumu. şimdi sabırla cinsiyeti bekliyorum. alışveriş yapmıyorum!! çok ilginç :))
galiba annelik çöktü şimdiden :)) yani çöktü kelimesi biraz anlamca kötü gibi olmuş ama iyi anlamda söylüyorum.

gelsinler artık :))

sağlıkla dünyaya gelsin bebeklerimiz inşallah :)doktorun bir tahminde bulundu mu şimdiye kadar
ya bende hep bir şüphecilik hep bir güvenmeme duygusu var doğurana kadar şüphe ederim ben bu kafayla gidersem :KK70:

gecen hafta dr a gittigimde bebisimin bacaklari kapaliydi baya ugrasti titretti falan bi ara acar gibi yapti % 90 erkek dedi .bugun gittigim baska bi doktor goremiyorum bacaklari kapali buyuk ihtimalle kiz yoksa belli ederdi dedi anlamisdegilim bi de o kadar mavi kiyafet aldimyaaa:KK43:((

olay şöyle gelişti..

gözün aydın erkek anası:)çılgınsın ya
ya bu benim dr çok biliyo miletin ki mi bilmiyor anlamadım valla billa
12+0 dı daha 5 cm'di erkek dedi 15+4 sgk bariz erkek dedi bırak haziran
hala mayıs anneleri sitesine bakıyorum bu saate kadar öğrenemeyen var hala!
valla bişey anlamadım
çok dua ettim yanılmış olsun diye ama nafile

sağlıkla dünyaya gelsin bebeklerimiz inşallah :)doktorun bir tahminde bulundu mu şimdiye kadar
ya bende hep bir şüphecilik hep bir güvenmeme duygusu var doğurana kadar şüphe ederim ben bu kafayla gidersem :KK70:

çok erken haftalarda çıkıntı var ama belli değil dedi. 16 dan önce tahmin etmem dedi etti :)) sonra erkek dedi. ama kıza da benziyo dedi :)) aptal oldum ben.
o yüzden detaylı ultrasona kadar beklicem bende. hatta belki doktorumu bile değiştirebilirim.

Kizlaaaaaaaaaaaarrrrrr.....
Ben geldim sonuclarim temiz cikti. Muhtemelen dun yapilan testte bir yanlislik var dedi. Yaa boyle birsey olabilir mi test yanlis cikiyor hemde 3 pozitifle. Bunu goren drlar bu durumun hem bebek icin hem benim icin hayati onem tasidigini soyluyorlar ben perisan oluyorum gunumuz hastane hastane gezmekle geciyor ve bugun herseyin yolunda oldugu soyleniyor. Ben oldum oldum dirildim resmen dunden beri.
Allahima binlerce binlerce kez sukurler olsun. Butun hastalara zorda olanlara rabbim sifa versin.
Icinize sinmeyen hic bir hastaneye dra gitmeyin lutfen. hicbir zaman tek bir dr dedigiyle kalmayin.
Hepinize cooooooooookkk tesekkur ederim. Rabbim herkese bebegini saglkla kucaklarina almayi nasip etsin

Kızlar markafoni de baby corner ın ürünleri var ne tatlı ve esprili şeyler bir bakın. ooyy oyy.

https://www.markafoni.com/product/baby-corner-4/all/

Ben şunlara bayıldım

$96717568753b1_0_304x424.jpg $b45478af55a23_0.jpg

$8680618006230_0.jpg $3e57c894d4f0a_0.jpg

gecen hafta dr a gittigimde bebisimin bacaklari kapaliydi baya ugrasti titretti falan bi ara acar gibi yapti % 90 erkek dedi .bugun gittigim baska bi doktor goremiyorum bacaklari kapali buyuk ihtimalle kiz yoksa belli ederdi dedi anlamisdegilim bi de o kadar mavi kiyafet aldimyaaa:KK43:((

gerçekten bu konuda hemen güvenmemek lazım.
insan hem kendini alıştırıyor hem de senın de yaptığın gibi kıyafetler alıyor çünkü tutamıyor kendını
doktorlar bazen yanılabılıyor.
alışverış için sabredin kızlar bende zor tutuyorum kendımı ama mecbur.
6. aydan itibaren alışveriş yapmak bana daha mantıklı geliyor şu an. çünkü çok duydum önce erkek denilip sonra kız denilen ve ya tam tersi.
bir arkadaşım bana kendi yaptığı birşeyi söyledi bana mantıklı geldi açıkçası sizle de paylaşayım.
indirim yakaladıkça bez almak :) bazen yarı yarıya düşebiliyor ve sizlerde biilirsiniz ki bez fiyatları oldukça pahalı ve en cok ihtiyaç duyacağımız şey doğuma kadar birkaç paket stok yapmak bana iyi bir fikir gibi geldi. malum masraf çok olacak bir yandan böyle tasarruflarda bulunmak gerekebilir:)

Bence erkektir yuzde 90 dediyse bi bildigi vardir.bana sadece erkege benziyo dedi.ben daha bise almadim kesin olana kadar.allah gonlunuze gore hayirli evlat nasip etsin ins

Kizlaaaaaaaaaaaarrrrrr.....
Ben geldim sonuclarim temiz cikti. Muhtemelen dun yapilan testte bir yanlislik var dedi. Yaa boyle birsey olabilir mi test yanlis cikiyor hemde 3 pozitifle. Bunu goren drlar bu durumun hem bebek icin hem benim icin hayati onem tasidigini soyluyorlar ben perisan oluyorum gunumuz hastane hastane gezmekle geciyor ve bugun herseyin yolunda oldugu soyleniyor. Ben oldum oldum dirildim resmen dunden beri.
Allahima binlerce binlerce kez sukurler olsun. Butun hastalara zorda olanlara rabbim sifa versin.
Icinize sinmeyen hic bir hastaneye dra gitmeyin lutfen. hicbir zaman tek bir dr dedigiyle kalmayin.
Hepinize cooooooooookkk tesekkur ederim. Rabbim herkese bebegini saglkla kucaklarina almayi nasip etsin

canım çoook geçmiş olsun sana da bebişine de.. inşallah sağlıkla kucaklarımıza aldığımız günleri de görürüz hep birlikte.. :KK49::KK49::KK49:

X