2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

çok güzelmiş ismiyle yaşasın minik oğluuun :)

ben doruk yıldırımda gizem hanıma gidiyorum bi dahaki gidişimde fiyatları görüşücem ama bir ay önce arkadaşım sezeryanı 2bin tlye yaptı

çokk teşekkür ederim canım peki memnun musun dr undan ilgili mi doğumlara hemen geliyor muymuş benim en büyük korkum o bazı dr lar gamsız olup doğuma gelmiyorlarmış yada geç geliyorlarmış

şu an öyle gözüküyor ama iyi bir dr bulursam değiştrmek isytyrm bakalım nasip sen nuray hanımdan memnun msn

şimdilik memnunum ama yani öle çok da değilim. kendisi hamilelik süreci ile ilgili bilgi pek vermiyor. yani bu dönemde bunları yaşayabilirsin yada bu dönemde bebeğinde bu gelişmeler oluyor demiyor. ama benim hamileliğimde çok şükür problemsiz gittiği için benim açımdan çok büyük problem teşkil etmiyor. Birde en çok evime yakın olduğu için orayı tercih ettim. Evime 5dk. mesafede araçla. Aslında aklımdan da geçiyor aynı hastanede Gizem Hnm. var ona mı gitseydim birde diye ama şuanda devam ediyorum. Çünkü hamilelikten önce rutin kontrol için Gizem Hnm.A gitmiştim bana pek bi suratsız gelmişti. Ama hamile olan hastalarına karşı tavrı nasıldır bilmiyorum cnm.

Arkadaşlar merhaba bi konu kafamı çok kurcalıyor yardım ederseniz sevinirim. Malum doktorlar 12.haftadan sonra vitamin veriyorlar. Gazetelerde okumuşsunuzdur elevit adlı vitaminde domuz jelatini kullanılıyor diye bir haber. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

günaydın kızlarsaat 10,30 da bizimde kontrolümüz var bakalım bebişimle çok heyecanlıyım:18:
bakalım neler diyecek dr!umuz!inşallah güzel haberlerle dönerim çok merak ediyorum malum ben 2 li filanda yaptırmadım!

Benim dr gormezse soylemezmis eger soylediyse dogru cikar diyor herkes zaten yanindaki hemsire bile ben gordum dedi.
Ayni seyi bende dusundum ama esim ikna olmuyor seninki gibi pufpuffum kismet artik

evet canım aynen öyle,kısmet artık..

Kızlar sağlık ocagına kayıt yaptıranınız varmı

iviiiittttt canım,bende yaptırdım,11-12.haftaya girmeden önceydi sanırım..

çok az kaldı öyleyse bebişinle buluşmana.. aaayyyy ne heyecan oluyo ama sıra beklerken,içeri ilk girerken.. iyi haberlerle gelirsin umarım :13:

herkese kocamann günaydınlar... biz 1 ay izinden sonra geçen perşembe işe başladık malum işler birikmiş bizi beklemişler :) neyseki hallettik bugün rahatladık artık forumu takip etmeye kaldığımız yerden devam edebiliriz :) herkese güzel haberler alacağı bir hafta diliyoruz...

yarı hemşerim benimm ne güzel haberler bunlar kızları çiftledik ayyy aret yaparız kııızzz hayırlı olsun canım hakikaten el sallıyo gibi çok ilginç tam bi mucize Allah'ın lutfu işte çok şükür benimde yine unuttuklarım oldu şoka girdim çünkü hiç kız beklemiyodum ama çok sevindim ...Allah'ım hepimizin meleklerin uzun ömürler versinnnn

hadi hayırlısı canım güzel haberlerle dönersin inşallah bakalım cinsiyetide belli olur ayy çok heyecan vericei

günaydın güzel anneler nasılsınz...

ya bakıorum herkez cinsiyetleir öğrenmiş benim eltimde hamile onunda %90 erkek demişler benden 3 hafta büyük bebeği ama ben artık 3 hafta sonraki muanemde öğrenirim o zaman tam 16 haftalık oluruz üff karını çıkan varmı benim sanki hala kilo göbeği gibi duruor :26:

bu arada herkese günaydın güzellerimm ve onların melekleri dünkü şaşkınlığım çoğu gitti ama heyecanım devam ediyor hakikaten kız haberi çok olmuş dün çoğalıyo prensesler burdan erkek anneciklerine sesleniyorumm oğullarınıza kız bulamıcanız diye üzülüyodunuz baaak bissürü oldu kızlarımızda eşitlenicek galiba bu gidişle ben üç kilo almmışım bi ayda doktor çok dedi ekmeği kıs dedi bende çorbayı bile ekmekle içerim ne yapıcaz çok acıkıyorum zaten karnım çok çıkmadı ama kalçalar zaten genişti hızla ilerliyooo
börek çörek çok yememem lazım ama çok seviyorum canımda isteyo ne yapıcaz bilmem .......:18::18::18:

canım benim artık hamile göbeği olduğu belli ama yinede 17 haftalık gibi değil ben geriye doğru ve yana doğru genişliyorum

off sorma bende ekmek yiyorum malesef kesemedim ama cok acıkıorum neyapayım yaaaa
canım benim artık hamile göbeği olduğu belli ama yinede 17 haftalık gibi değil ben geriye doğru ve yana doğru genişliyorum

ben zaten tombul hamile oldugumdan gobekım varrdı ama hala yayık duruo uff sıvrılese mıllet hamıs oldumu anlasa

merak etme canım birebir aynınım, bende sendenim..
zaten normalde de yemeyi seven bi yapım var şimdi dahada iştahlıyım yiyorum valla..
sabahları nerdeyse her gün yok poğaça yok börek yiyip duruyorum..bi h.sonları normal kahvaltım oluyo yumurta falan, düşün işte

canım benim doktorum bana vitamin vermedi onun yerine osteocare diye bişey verdi onun içeriğindede magnezyum,kalsiyum,vitamin d ve çinko var..o söylentilerden dolayı mıdır yoksa benim kan değerlerime bakarak mı elevit vermedi orasını tam bilemiyorum tabi :)

Kızlaaar günaydıın :)

Engin tecrübelerinize ihtiyacım var

İkili test için yaptırdığım kan tahlilinin sonuçlarını aldım. Doktorum 1 ay sonra gösterirsin sonucunu demişti. Ben az çok bir tahminde bulundum ama sizinde yorumlarınızı bekliyorum sonuçlar hakkında :)

Beta-hcg 57 (27.8-210.6)
PAPP-A 1490.8 (362-2768 )

DOWN SYNDROME SCREEN NEGATIVE

TRISOMY 18 SCREEN NEGATIVE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…