2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

o kadar çok takıyosun ki !ister istemez rüyalarına giriyor,öncelikle bebişin çok sağlıklıdır inşallah ,yarabbim herkesin meleğini korusun ve sevdiklerine bağışlasın,cinsiyetide allah gönlüne göre versin inşallah
hangisini istersen:)

Canım değerlerin gayet iyi endişe edeceğin bir durum yok.Büyük ihtimal doktorun 3 lü yada 4 lü teste gerek duymayacak.

maşallah canım bebişine sonuçlarının iyi çıkmasına da ayrıca çok sevindim

Aynen canm beni anlatmışsın benm de cars günü ama sanki önemli bir sınava gircm bebeğim bir hafta önden gidiyordu gelişimi şimdi nasıl iyi mi cinsiyeti ne hersey merak konusu zaman yaklaştıkça heyecanım artıyor:)

sağol canım beta benimde cinsiyet zaten erkek o doğru ama şu papp-a yı çok merak ettim öyle olasılıkta vermemiş sinir oldum şehir dışındayımda merak ediyorum..

Papp-a gebeliğe özgü plazma protein A'nın diğer adıdır.Bu protein sadece gebelik durumunda vücutta bulunur.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

teşekkür ederim canım benim inşallah senin de allah gönlüne göre verir

inşallah güzel haberlerle geliriz canım

Gözün aydın olsun canım.Allah mutluluğunu daim etsin,eşinle kızınla sağlıklı ömür versin.

Bende bebişimi okadar çok özledimki iyimi sağlığı yerindemi 2 li test sonucumuz nasıl tüm bunların cevabını 30.12 de öğrenecektik ama dayamadım randevumu yarına Aldırdım heyecan dorukta.inşallah güzel sonuçlarla döneriz

Stres yapma canım bebeği gayet iyidir,sağlıklıdır annesi.Rüyalarının tuhaf olmasıda normal akşama kadar bilinçaltına bir sürü şey sıkştırıyosun.Elbet gecede bunlar harmanlanıp rüyalarda karşına çıkacak.

Kızlar bişey sorcam, MedicalPark Ayşegül Sofuoğlu'na giden varmı aranızda?

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

Canım kızının ismi çok güzelmişş medicalpark ayşegül hanımla ilgili bişey duymadım ama bı yakınım doğum yapmıştı hıç memnun kalmadı özellikle aneztezi ve amaliyathane ekibinden kötü davranmışlar hatta doğumdan sonra kontrole gıttıgınde şikayet ettı hepsini

Herkese iyi akşamlar... Yazılar yine almış başını gitmiş...

Aslında bende merak ediyordum ama doktorum yapmamıza gerek yok dedi... Pimpiriklilik yapmasam tamam sorun yok diyeceğim ama merak işte... :44:

Tebrikederim canım... Allah tamamına erdirsin sende kızlar kervanına katıldın yani...

meraba arkadaşım acaba sizde decaviti uyumadan öncemi içiyosunuz bana doktor öyle dedi de?:44:

Sabah tok karnına alıyorum ben...

Tebrikederim canım Azmin sonu zaferdir yani... Güzelmiş ama hastanede çalışmanın avantajı gerçekten...:)

Başlarda yakın çevremden destek görürüm muhakkak ama yalnız bakacağım... Ben sorun olacağını düşünmüyorum...

12. haftada bana da çok net kız dedi doktor sonra kendi doktoruma gittim erkek dedi defalarca baktı emin olmak için 16. haftanın avantajı bebeğin cinsel organ gelişimi tamamlanmış oluyor daha net karar veriliyor dedi doktorum... O yüzden belli de olmaz canım...:)

Güzel haber canım...:) sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim bebişini de tebrikederim netleşince haber verirsin...

Gözün aydın canım...:) cinsiyetini de öğrenmişsin süslü püslü bi bıcırığın olacak yani...:))

Son düzenleme:
slm hazirn anneleri bende hazranda 3.bebegimi dünyyaya getirecegm allahın iznyle iki oğlum var inş buda kız olur hayırlısı tabide 15 haftalıkken gttimde göstermedi 15 haftadan önce cnsiyet ögrenen varmı???

cAnım prensesin hayırlı olsun RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah:)

merhaba arkadaşlar bursada olanlar nerde doğum yapacak hangi hastanede kime gidiyorsunuz:) doğum fiyatları ne kadar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…