2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba cnm ben bursa yıldırım doruk hastanesi Nuray Boyar'a gidiyorum. Ama doğum ücretlerini bilmiyorum sen nereye gidiyorsun?

ben şimdilik jimere gidiyorum aslında çok araştırdım ama doğum ücretleri biraz fazla geldi cenk aşkalliye gidiyorum dr çok övdüklerinden gittim

Gunaydinnn....:KK16:
Uzun bir aradan sonra bulantilarimizla gune merhaba dedik :KK31:
Babamiz giderken yalvardim resmen ilac bul diye :KK60:

Canım ben 2 kutu almıştım. İçinde kaç tane var bilmiyorum, bir bakim, eğer istersen kargoyla sana yollayım. Benim bulantılar çok şükür yatıştı. İlaçlarda elimde kaldı. Allah yardımcın olsun canım, bu ilaç da çok pahalı gerçekten.

Canım değerlerin gayet iyi endişe edeceğin bir durum yok.Büyük ihtimal doktorun 3 lü yada 4 lü teste gerek duymayacak.

Papp-a gebeliğe özgü plazma protein A'nın diğer adıdır.Bu protein sadece gebelik durumunda vücutta bulunur.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Canim Allah razı olsun valla o kadar cok rahatlattin ki beni cok sagol ya bol bol duai aldin :KK66:

Canım ben 2 kutu almıştım. İçinde kaç tane var bilmiyorum, bir bakim, eğer istersen kargoyla sana yollayım. Benim bulantılar çok şükür yatıştı. İlaçlarda elimde kaldı. Allah yardımcın olsun canım, bu ilaç da çok pahalı gerçekten.

Ayyy Allah (c.c.) razi olsun canim :KK16:
Babamiz uzun arayislar sonucunda buldu sukur eve gelir gelmez ictim :21:
Sabah pek yiyemedim meger hayatimda amma onemli yere sahipmis bu ilac :KK9:

Kızlar sağlık ocagına kayıt yaptıranınız varmı

canım 17. haftaya kadr muhakkak saglık ocağına bildirmen lazım.çünkü aşı yapıyorlar.hamilelik boyunca çağırıp belli dönemlerde kontrol yapılıyor.bebeğin ve senin sağlığınla alakalı.hatta dgumdan sonra bütün bebek aşılarını sağlıkocakları takip ediyor.ihmal etme derim bende geçen hafta kayıt yaptırdım kan ve idrar tahlili aldılar b 12 vitaminim düşükmüş mesela onu öğrendim...

biz geldikk :) çok şükür güzel haberlerle geldim 15+4 olmuşuz biz teyzeleri..123 grda ağırlığımız olmuş..bana el saallıyordu :) hatta alkış yapıyordu doktor hemen bir poz yakalamaya çalıştı göndericem onuda size..ve %99 kızım olacak :) başta %80dedi sonra %99a çıktı..heryerini gördük meleğimin...başını elleri ayakları :) çok sağolun iyiki varsınız çok mutluyum..Allah hepinize güzel haberler versin..
alıntı yapamadım bugün müfettişler geziyormuş o yüzden hemen işimin başına dönmem lazım :) ve ben bebeğime bakmaktan akıntımı ve arkadaşın vitamin hapını sormayı unuttum....:KK43:(

Eki Görüntüle 905381

tebrik ederim canım yaşasın kızıma arkadaş çoğalıyor forumda:KK1:

Bende bugün Saglik ocagina ferrum bitmişti onu yazdirmaya gittim. Cuma günü 17+1 olucam inş. Onlarda cuma gününe gelmem için beni ariyacaklarmis. Tetanoz asisi ve kan idrar tahlili için. Bugün asini yapalim dediler. Bugun 16+4 de ilk doz asim yapildi benim. Cuma günüde rutin tahliller için gidcem. 2. Doz asim 1 ay sonra olcakmis. Bu arada isimler konusuluyor. Masaallah bizlere. allahin izniyle bizim oğlusun ismi de arın olacak:KK66:

19.haftalara dogru ilerliyorum bulanti hapimi sadece bu aksam atmadim....
Kizlar cok kotuyum bulanti kusma hepsi toplu cikiyor sanki.....
Zehir gibi offfffff.....
9 ay cekmem ins. :KK43:
6 tabletlik ilac 20 kusur lira 6 gun kullaniyorum...
Babamiz sagolsun nadir bulunmasina ragmen arayip buluyor...
1 milyara yakin hamileligim boyunca bu ilaca yatirim yapmak istemiyorum .....:KK19:

benimde hala devam ediyor canım hele akşam üzeri tam işten çıkıyorum eve zor geliyorum her an çıkaracak gibi oluyorum kullandığın ilacın ismini yazabilirmisin acaba doktor bana dramamine vermişti hiç içmedim çünkü işe yaramadı

kızlar allah kısmet ederde bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız.
bebeğine tek başına bakacak olan var mı aranızda? yani ne anne ne kv olmayacak. yardımsız çocuğuna bakmayo düşünen?
ben tek bakmak zorundayım o yüzden zorluklarını öğrenmek istiyorum. ve tabii bu konuda yalnız mıyım aranızda merak ettim?

canım bu konuda senin yoldaşın olmaya hazırım annem doğuma gelecek inşallah ama çok kalamaz malum herkesin kendine göre düzeni var kayınvalideye gelince panik ataktır kendisi hem kendi panik olur hem de evdekileri panik haline sıkıntıya sokar aman duymasın:KK1:onun derdi bebekten çok üstelik ben öğretmenim tatlı cadımın haziranda doğmasıyla bütün doğum iznim yazın yanacak en geç ekimde hooopp işe ayy çok konuştum ne kadar dertlenmişim bu konuya :18:istanbulda yaşamakta cabası burda güvenilir bakıcılar karaborsa maalesef

merhaba arkadaşlar bursada olanlar nerde doğum yapacak hangi hastanede kime gidiyorsunuz:) doğum fiyatları ne kadar:)
ben doruk yıldırımda gizem hanıma gidiyorum bi dahaki gidişimde fiyatları görüşücem ama bir ay önce arkadaşım sezeryanı 2bin tlye yaptı

Son düzenleme:
canım bu konuda senin yoldaşın olmaya hazırım annem doğuma gelecek inşallah ama çok kalamaz malum herkesin kendine göre düzeni var kayınvalideye gelince panik ataktır kendisi hem kendi panik olur hem de evdekileri panik haline sıkıntıya sokar aman duymasın:KK1:onun derdi bebekten çok üstelik ben öğretmenim tatlı cadımın haziranda doğmasıyla bütün doğum iznim yazın yanacak en geç ekimde hooopp işe ayy çok konuştum ne kadar dertlenmişim bu konuya :18:istanbulda yaşamakta cabası burda güvenilir bakıcılar karaborsa maalesef

allah yardımcımız olsun o zaman. aslında korkmuyorum sadece çocuğumu yanlış tutmaktan ya da ağlayınca susturamamaktan korkuyorum sadece.
ben şöyle düşündüm: ilk 1 ay sadece gündüzleri (09:00-18:00) saatleri arasında ve haftasonu hariç birini bulmak.
zaten 1 ay içinde alışırız.
ben çalışmadığım için bebeğimi bırakma sorunum yok. senin okul açılınca ne yapacaksın peki?

benimde hala devam ediyor canım hele akşam üzeri tam işten çıkıyorum eve zor geliyorum her an çıkaracak gibi oluyorum kullandığın ilacın ismini yazabilirmisin acaba doktor bana dramamine vermişti hiç içmedim çünkü işe yaramadı

Canim birgun atmadim zehir oldu hayat :KK47:
Cok sukur basladim zofran 4 mg hergun bir tane aliyorsun ac karnina....
Oldukca zor bulunuyor 4mg bulunmazsa 8 mg olanlari var yariya bolerek kullaniyorum ....

ben şimdilik jimere gidiyorum aslında çok araştırdım ama doğum ücretleri biraz fazla geldi cenk aşkalliye gidiyorum dr çok övdüklerinden gittim

Ben de Osmangazi tıp ta Adnan beye gidiyorum. Doğumu medicabil ve rentıp ta yaptırıyo büyük ihtimalle Rentıp olacak benimde ama fiyat hiç sormadım

X