2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

benim de canım çok istiyor zaten ne yasaksa onu canım istiyor ama çiğ köfte yemiyorum hem hijyen açısından hem içindeki baharatlar yüzünden

kızlar ben artık net bir şekilde bebeğimin hareketlerini hissedebiliyorum önceleri çok belirsizdi ama birkaç gündür daha belirgin

canım Allah yardımcınız olsun bu durumlarda bildiğim kadarıyla strese sokmayacaksın kendini ve bol bol dinleneceksin..
Allah iyiliğinizi versin bi an önce iyi haberlerle dönün inşallah..

Saol canm ben de doğal şeylerin taraftarıyım

hayırlı olsun bebişin canım ben hamileliğimin ilk haftalarında olmuştum grip değilde alerjik astım var bende eylül ayı malum mevsim dönüşlerinde hep olurum içim dışıma çıkana kadar öksürüyordum durmuyordu bana pekmez iyi geldi dut pekmezi bebek için yemeye başlamıştım bi baktım öksürüğüm yavaşladı bırakmadım o günden beri içiyorum ne grip oldum ne nezle hatta eşim 2 defa ağır grip atlattı ona ben baktım bulaşmadı bile sıkı beslen c vitamini yüklü şeyler ye özellikle kivi.pekmezi dene mutlaka 1 fincan pekmezi tavaya koy içine yarım limon sık ohhh şifa kaynağı biraz erit ılınınca yut diş eti yaralarına da çok iyi gelir dut pekmezi.

çookk teşekkür ederim vallahi kaç zamandır sabah akşam hakiki üzüm pekmezi, hakiki bal yemekten alıştım o tür şeylere dut pekmezi arayayım bir de köylerden

normalde meyveyi çok az tüketirim, bal, pekmez çok nadir yerim ama bu sıralar deli gibi yememe rağmen hasta oldum.. :2::2:

Neyse geçer umarım..

Yarın benim içinde önemli bi gün. Susam'ımı göreceğim. Doktorumda artık inat etmez ve cinsiyetini söyler çok merak ediyorum. :18:

canım sıkılıyoooor :26: off offf bugün eşimle biraz atıştık sankı ıcım bom boss

canım o senin içinde üzülüp üzülüp bebişin canını da sıkma annesi
eşinle aranızdaki sıkıntı neyse elbet düzelir sen bebişinle konuş az rahatlarsın

Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

valla ayda yılda bir canım bişey istiyor geçendede çiğköfte istemişti hopp götürdüm valla aslında hijyene çok düşkünüm ama hiç düşünmedim.adıyörem iyi ayrıca adamlar porfesyonel çalışıyor temiz olacagına eminim içim rahat yani

kızlar ben artık net bir şekilde bebeğimin hareketlerini hissedebiliyorum önceleri çok belirsizdi ama birkaç gündür daha belirgin

ben senden 4 hafta geride olmama rağmen hissediyorum..
doktor bile inanmıyo hissettiğime ama orda çok farklı bişeler oluyo hatta geçenlerde bayaa bildiin benim ben dedi öyle güçlüydü ki..

Canim ben 3-4 kere yemisimdir....
Soz konusu cigkofte olunca napiim dayanamiyorum
Yedikten sonra diskida oldukca zorlama yapmiyor degil ama....
Fazla baharatli oldugu icin olacak sanirim :26:

Kizlar bende acayip cig kofte aseriyorum ama maalesef yiyemiyorum. Guvenemiyorum cunku, bol bol kisir yedim ama o da cig koftenin yerini tutmuyor ki

Canım benim işyerinin yanında komagene var canım bazen cok istiyor yiyorum. Temiz her yerden yemem baharatı falan cok kötü olabiliyor bazılarında. Dürüm yaptırıyorum bol yeşillikli:)

canım üzme kendini doktor bile tam teşhis koyamamış kist mi kanamamı net birşey söylememiş kendi doktoruna git muayene ol istersen benim de plesanta rahim ağzına yerleşmiş iki defa kanamam oldu en son geçen hafta oldu dikkat ediyorum hareketlerime ağır iş yapmıyorum ama sana söylediği plesantada kanama var aynı şeymi bilemiyorum ama sonuçta hepsi için dikkat etmek gerekiyor inşallah önemli birşey yoktur dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…