2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım geçmiş olsun. Öksürük iyi bişey değil.. Ilaç da inemiyorsun büyük ihtimalle.. Ben tur pile bal yapıyordum.. Faydasını gördüm istersen sen de dene..
Akşam onuda deneyim bari ; (
Geçmiş olsun canım... Çalışıyormusun bilmiyorum canım ama evdeysen bol bol dinlen hava kötü zaten yat uyu sırtını göğsünü sıcak tut... Annem öncen hep öyle söylerdi de anlamazdım ama doğru söylüyormuş... :44: Kendimi birden annem gibi hissettim... :KK9: :KK9: :KK9:
Çalışıyorum canım ve izin alma durumumda yok ; ( fırsat buldukça odamin kapisini kapatip uzanıyorum ; (
kızlar dualarınıza ihtiyacım var. doktora gttim ama kendi doktorum eğildi plasentada kanama var dedi bi de kist dedi bi kist dedi bi kanama bu konuda bilgisi olan var mı öğleden sonra 3 buçukta yıne randevum var. Allah rızası için dua edin ilk bebeğimi spina bifida yüzünden kaybettım bunu sağlıcakla kucağıma almak istyrm
Allah yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah
Ikiz mi canim seninki bebislerim demissin

Ewet canım ikizz :KK66:

Şekerim konuyla alakası yok ama senin şu avatar resmin gece rüyama girdi çok korkunç ya :KK1:
Böyle şeylere inanmam ama hamileyken duyular açık mı oluyor nedir her şeyden ürküyorum filan
Değiştirsen olmaz mı:44:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: Allah da seni güldürsün emi...:KK9:
Yatmadan önce forumda mı takıldın canım yada ilgini çektiyse bilinç altında kalmıştır...
Değiştiririm sorun değil benim için...:)

Ben iki doktora gidiyorum .Hangisinde devam edecegime henuz karar vermedim.İkili testim yapildi, sonuclarini aldim allaha sukur iyi.Persembe uykusiz kalinca hic ortada yokken bir hasta oldum sormayin bogaz agrisiyla basladi, hapsirma nezleyle top yapti su an biraz iyilestim ancak bogazimda surekli minik bir oksuruk var aynen benim de kasiklarim ağrıyor hafiften. Tum hafta sonu hapsirik simdide oksurukten bebegim iki ters bir duz oldu minigim. Surekli c vitamini ılık içecekler daha bol vitamin. Kan değerlerime bakilsa kanli canli cikarim ama su oksuruk de ihi ihi sinir sey gideydi iyi olurdu.

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: Allah da seni güldürsün emi...:KK9:
Yatmadan önce forumda mı takıldın canım yada ilgini çektiyse bilinç altında kalmıştır...
Değiştiririm sorun değil benim için...:)

Aslında böyle şeyler hiç önemli değil benim için ama geçenlere o fotonun ne olduğunu anlayamadım bu neymiş diye dikkatlice bakmıştım aklımda kalmış demekki peruklu kedi filan :KK1:

sağol zahmet oldu :KK42:

Günaydın kızlar Dr a 3 hafta önce gittiğinde gyno ferrro sanol vermişti ve ben bi kere içtim bulantı yaptı elevit içiyrm kan değerlerim de normal şimdilik ama benm gibi içmeyen var mı o ilacı ve cok önemli mi acaba siz ne yapıyosnz içiyormsnz

kan ve vitamin hapları banada vermişlerdi canım üç hafta önce içemiyorum geri çıkıo ve fenalaşıyorum dedim bıraktırdı doğal gıdalarla pekmez filan al dedi şuan sadece bulantı hapı içiyorum gerekirse yeniden baslatacak sonra

kızlar dualarınıza ihtiyacım var. doktora gttim ama kendi doktorum eğildi plasentada kanama var dedi bi de kist dedi bi kist dedi bi kanama bu konuda bilgisi olan var mı öğleden sonra 3 buçukta yıne randevum var. Allah rızası için dua edin ilk bebeğimi spina bifida yüzünden kaybettım bunu sağlıcakla kucağıma almak istyrm

Allah (c.c.) yardimcin olsun canim...
Ins. Onemli birseyin yoktur...
Guzel haberlerle gelirsin ins.
Dualarimiz seninle :KK16:

merhabalar..

ben de bir haziran annesi olacağım. beni de katın aranıza.. özel bir şirkette çalıştığım için çok fazla girip takip edemiyorum ama bu paylaşım alanları bizler için çok iyi oluyor..

bu hafta perşembe günü bizim de ikili testlerimiz var, inşallah iyi bir sonuç alırız. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: çok merak ediyorum bir an önce bebişim hareketlensin o miniş hareketlerini hissedeyim istiyorum..:KK49::KK49:

bu arada benim gibi grip olan arkadaşları gördüm. Feci bir öksürük kaldı bana, pekmez ve bal denedim ama hala bir gelişme yok :KK43::KK43: öksürürken kasıklarım da ağrı yapmaya başladı, korkmaya başladım iyice bebişime birşey olacak diye. Sizlerin de önereceği birşey var mı??

Hosgeldin canim...
Sag salim kucagina alirsin mucizeni ins :nazar:
Test icin dualarimiz seninle :KK16:
Ayrica o agrilardan bende cok cektim canim....
Oksurmek hapsurmak kabustu resmen ....
Magnorm adli magnezyuma baslar baslamaz agrilarim gecti sukur....
Doktoruna danis uygun bir ilac yazar sanada :KK34:

Benden bi tane daha... :KK9: keşke hop diye geçse de böcüğümü alsam kucağıma :emir_bebek: zaten 3 haftadır görmüyorum meraktan da çatlıyorum iyimidir acaba diye... :18: perşembe gideceğim doktora İnşaallah herşey yolundadır...

Bende öyleyim canım haftası benden önce olanlara bakıp keşke ben de o haftada olsam diyorum
9 ay böyle geçicek heralde

sorma güzelim yaaaa biz deliliklere tam gaz devam edicez bu gidişle :KK1:

merhabalar..

ben de bir haziran annesi olacağım. beni de katın aranıza.. özel bir şirkette çalıştığım için çok fazla girip takip edemiyorum ama bu paylaşım alanları bizler için çok iyi oluyor..

bu hafta perşembe günü bizim de ikili testlerimiz var, inşallah iyi bir sonuç alırız. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: çok merak ediyorum bir an önce bebişim hareketlensin o miniş hareketlerini hissedeyim istiyorum..:KK49::KK49:

hoşgeldin canım :KK3:

canım kist hakkında bi bilgim yok ama plesanta etrafı kanama genelde dinlenme ve ilaç sayesinde geçiyo yokoluyo diye biliyorum..burdada yaşayan arklar oldu çünkü,hatta face grubumuzda hala kanaması olanlar bile var..

Selam kizlar bizde yarin 15+0 olacaz insallah vee bulantilardan eser kalmadi çok şükür rabbime...sadece yemek saatimi geçirirsem midem kazınıyor boş boş bulanıyor yemek yeyince geçiyor.23 une randevu var bakalım ne olacak...

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Allah (c.c.) yardimcin olsun canim...
Ins. Onemli birseyin yoktur...
Guzel haberlerle gelirsin ins.
Dualarimiz seninle :KK16:

Hosgeldin canim...
Sag salim kucagina alirsin mucizeni ins :nazar:
Test icin dualarimiz seninle :KK16:
Ayrica o agrilardan bende cok cektim canim....
Oksurmek hapsurmak kabustu resmen ....
Magnorm adli magnezyuma baslar baslamaz agrilarim gecti sukur....
Doktoruna danis uygun bir ilac yazar sanada :KK34:

Çok sağol canım aklımda bulunsun.. Perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum.. :KK49::KK49: inşallah hepimizi hayırlısı ile alırız bebişlerimizi kucaklarımıza..:emir_bebek::emir_bebek:

Kabızlık sorunu olanlar var mı
Ben normalde de kronik kabızdım 3 günde filan tuvalete çıkardım şimdi hamilelik dolayısıyla bozulan metabolizma yüzünden 5 günde filan çıkıyorum :KK5:

En avantajlı yanı ıkınma egzersizleri yapmış oluyorum malum kabız insan rahat çıkartamıyor içindekini. Sanırım bu alıştırmalar sayesinde kolay doğurcam :KK1::KK1:
[/QUOT]
çok güldüm inşallah dediğin gibi kolay doğurursun canım cümlemiz tabi.ben hamile kalmadan önce günde 2-3 kez çıkardım şimdi günde 1 kez çıkıyorum gerçekten etkiliyor alışık olmadığım için çok rahatsız bi durum:KK15:
Günaydın kızlar Dr a 3 hafta önce gittiğinde gyno ferrro sanol vermişti ve ben bi kere içtim bulantı yaptı elevit içiyrm kan değerlerim de normal şimdilik ama benm gibi içmeyen var mı o ilacı ve cok önemli mi acaba siz ne yapıyosnz içiyormsnz
ben hiç bir ilaç içmiyorum evdeyim bir beslenme programı oluşturdum süper gidiyor doktorumada anlattım gerek yok o zaman ilaca dedi demir ve kan için dut pekmezi yiyiyorumenerji patlaması yaşatıyo valla elevitin içinde domuz katkısı var diğerlerinde neler var bilmiyorum içmeyede niiyetim yok :KK49:
:KK30:

Valla bende 4-5 kilo aldim canimm
Bulantilardan ekmek cok fazla tukettim ben
Harekette kisitli haliyle simdi biraz dikkat edeyim diyorum
Geceleri yatmadan once falan midem kaziniyor
Biseyler yiyip yatiyordum artik sadece meyve yiyicem
Yoksa vayy halime :KK1:
bebişini aç yatırma bende sen gibiyim ama beni meyve daha çok acıktırıyor o yuzden ben fındık badem yer fıstığı bazende bi kase nesfit yiyip yatıyorum sabaha tok kalkıyorum bebişte rahat rahat uyuyo:KK16:
ooooyyy kuzummmm maşallah :nazar:

yaaaa 7.haftamdaydım size özendim keşke 10-11'ler gelse dedim..
o geldi,sonra 13-14 dedim..şimdi onlar geldi..
bu kezde 16-17 diyorum..
ahahahahah :86:
9 ayı böyle mi geçiricem ne :124::119:
sen yanlış açıdan bakıyorsun pufpufum aramızda herşeyi bilinçli yaşayacak sensin ve seninle aynı haftada olanlar mesela ben azerikızını takip ediyorum benden bir hafta önde çünkü onun yaşadıklarını hemen hemen 1 hafta sonra bende yaşıcam.hazırlıklı oluyorum yani sende yaşananları takip ediyorsun aaa bu normal diyebileceksin yani ben gibi :KK34:
tatlım inşallah önemli bişey değildir ve iyi haberlerle dönersin dualrım seninle.:KK16:
merhabalar..

bu arada benim gibi grip olan arkadaşları gördüm. Feci bir öksürük kaldı bana, pekmez ve bal denedim ama hala bir gelişme yok :KK43::KK43: öksürürken kasıklarım da ağrı yapmaya başladı, korkmaya başladım iyice bebişime birşey olacak diye. Sizlerin de önereceği birşey var mı??
hayırlı olsun bebişin canım ben hamileliğimin ilk haftalarında olmuştum grip değilde alerjik astım var bende eylül ayı malum mevsim dönüşlerinde hep olurum içim dışıma çıkana kadar öksürüyordum durmuyordu bana pekmez iyi geldi dut pekmezi bebek için yemeye başlamıştım bi baktım öksürüğüm yavaşladı bırakmadım o günden beri içiyorum ne grip oldum ne nezle hatta eşim 2 defa ağır grip atlattı ona ben baktım bulaşmadı bile sıkı beslen c vitamini yüklü şeyler ye özellikle kivi.pekmezi dene mutlaka 1 fincan pekmezi tavaya koy içine yarım limon sık ohhh şifa kaynağı biraz erit ılınınca yut diş eti yaralarına da çok iyi gelir dut pekmezi.:KK34:
Ben iki doktora gidiyorum .Hangisinde devam edecegime henuz karar vermedim.İkili testim yapildi, sonuclarini aldim allaha sukur iyi.Persembe uykusiz kalinca hic ortada yokken bir hasta oldum sormayin bogaz agrisiyla basladi, hapsirma nezleyle top yapti su an biraz iyilestim ancak bogazimda surekli minik bir oksuruk var aynen benim de kasiklarim ağrıyor hafiften. Tum hafta sonu hapsirik simdide oksurukten bebegim iki ters bir duz oldu minigim. Surekli c vitamini ılık içecekler daha bol vitamin. Kan değerlerime bakilsa kanli canli cikarim ama su oksuruk de ihi ihi sinir sey gideydi iyi olurdu.

aynı şeyi sana tavsiye ederim arkadaşım yukarıda yazdım dut pekmezi bol kan bol demir bol şifa bol enerji :KK52::KK52::KK52:

sen yanlış açıdan bakıyorsun pufpufum aramızda herşeyi bilinçli yaşayacak sensin ve seninle aynı haftada olanlar mesela ben azerikızını takip ediyorum benden bir hafta önde çünkü onun yaşadıklarını hemen hemen 1 hafta sonra bende yaşıcam.hazırlıklı oluyorum yani sende yaşananları takip ediyorsun aaa bu normal diyebileceksin yani ben gibi :KK34:

Hııımmmmm bak bu açıyı çok sevdim :KK52: :KK52: :KK52:

Aslında böyle şeyler hiç önemli değil benim için ama geçenlere o fotonun ne olduğunu anlayamadım bu neymiş diye dikkatlice bakmıştım aklımda kalmış demekki peruklu kedi filan :KK1:

sağol zahmet oldu :KK42:

Aynen valla yazsammi yazmasammi deyip vazgecmistim. O avatari gorunce ekranin ust tarafina kaydiriyordum. Oetsgl bu cok daha guzel:))

Akşam onuda deneyim bari ; (

Çalışıyorum canım ve izin alma durumumda yok ; ( fırsat buldukça odamin kapisini kapatip uzanıyorum ; (

Allah yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah

Ewet canım ikizz :KK66:

Ooo ne guzel masallah canim size Rabbim korusun sizi

Anammmm takip altindaymisimda haberim yokmus....:KK9:
Ben cogu seyi yazmiyorum canim...
Artik yazarim....
Burada belirti kim ne yazarsada mutlaka bende yasadim diyorum zaten....
Guzel bir yontem :KK34:
Misal bu aralar sende deride kuruluk olabilir....
Kollarda ozellikle de ellerde.....
Ayrica burun kanamasi yasadim gece....:KK50:

Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

ben yiyorum şahsen..
canım istediği zaman yiyorum ama tabi bu haftada 1 hatta genelde 2 haftada bir falan oluyo..
komagene number 1 bence,güvenle yiyorum :KK34: neye güveniyosun deme bi bilgim yok ama çok lezzetli oranınki..

Anammmm takip altindaymisimda haberim yokmus....:KK9:
Ben cogu seyi yazmiyorum canim...
Artik yazarim....
Burada belirti kim ne yazarsada mutlaka bende yasadim diyorum zaten....
Guzel bir yontem :KK34:
Misal bu aralar sende deride kuruluk olabilir....
Kollarda ozellikle de ellerde.....
Ayrica burun kanamasi yasadim gece....:KK50:

ben kimi takip etsem acaba?
söyleyin bakiyim 13+6 olan varmı aranızda?ya da 13+ 'lı haftalarda olan?

X