2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hangi ileti?
nerde?
nasıl?
ne zaman?
hangi alıntı?
kim yapmış?
yanlış ne?

ben azerikızı'nı alıntılamadım ki.. "kadraj" alıntıladı, ben azerikızı'nı takip ediyorum hafta olarak dedi
işler karıştı

Sagol canim eksik olma. Afiyet olsun sana sen hangi sehirdesin
eskişehir

onu diyen kadraj değildiki bendim sana yazdım yanlış açıdan bakıyosun die sen kadrajı nasıl koydun alıntının başına onu bilmiyom :26:sen kadrajı alıntının başına koyunca azerikızıda onu takip edenin kadraj olduğunu düşündü ona yazdı ortalık karıştıııııııı

aneeeey hadi yaaaa.. :26:
ben nasıl yapmışım onu öyle? hahahaha çok ilginçç..
tamam asayiş berkemal,olay anlaşıldı (tamamdır)

heeehhh tamam..
bundan sonra idolümsün
"ttet"

tamam pufpufcum :13:bugün kan testi yaptırdım genel kapsamlı.bütün degerlerim normal güzel fakat b12 eksikliği çıktı bende ya :44: daha önce yoktu gebelikte oldu çok enteresan ama :) eşim aldı sağlıkocağından sonuçları doktor ilaç yazmış ama içmicem yarın doktoruma gidicem ona sorup içicem.inşaallah cinsiyetini de öğrenirim yaa

evet sevgili haziran anneleri benim haylaz bebişim dün cinsiyetini göstermedi yüz üstü yattığı için anlayamadı dr.bende ultrason resmini ters olarak koydum bilerek.bi tahminde bulunacak olan var mı acaba cinsiyeti hakkında

ulen ne kan testi yine.. bitmek bilmedi mubarek kan vere vere..
yine ne için ki acep? bazı doktorlar gerek görmüyo istemiyo onla mı alakalı acaba..

hadi hadiii anlat bana başka neler olcak 1 hafta sonra

(başının etini yicem)

resim çok ufak, ben anlayamadım :26:
büyütünce de bulanıklaşıyo..

resim çok ufak ama yatışı erkek gibi genelde erkekler daha kıpırdak yatıyo kızlar resmen keseye yayılıyo ohhh burası benim der gibi

pufpuf mesaj yazarken her defasında yazı karakterini ve rengini seçip öylemi yazıyorsun yoksa bi kilit tuşu varmı:26:

ben sağlıkocağına hamileliğimi bugün bidirdim dolayısıyla o kan testlerini idrar testlerini ilk kez yaptırdım yeni bişey değil yani canım.vu arada söylim ben ikili üçlü dörtlü taramaları falan yaptırmıyorum :) onları takip edemiceksin benden bir hafta sonra baş agrıların başlıcak büyük ihtimalle bir de burnumda tıkanmalar oluyo yavaştan temizlerkende kan pıhtıları görüyorum ufak ufak.bunlarda olası şeyler

Kizlar bende acayip cig kofte aseriyorum ama maalesef yiyemiyorum. Guvenemiyorum cunku, bol bol kisir yedim ama o da cig koftenin yerini tutmuyor ki

bende yiyorum canım haftada en az bi kere bu ikide oluyo normalldede yiyodumda eşim çok sever etsiz olunca sorun yok zaten herzaman aldığımız yerden alıyoruz bide çok dikkat etmekte ii değil sakınan göze çöp batar şimdi hangimiz kim yaparsa yapsın çiğ köfte yapanın yanında dursak ne kadrada temiz olsa bi düşünürüz yerken ben çok takıyodum artık o an düşünmüyorum bebeğim istiyo bende istediğini veriyorum onaaa afiyet olsun benim kuzuma

Peki canim ...
Gecen haftalarda kuruluk olmustu bende cidden bire bir yasiyorsun sanki
Ben Istanbul dayim canim....
Ayrica baslarda pihti seklinde bende de oluyordu cok hafif kanama oldu gece...

pufpuf mesaj yazarken her defasında yazı karakterini ve rengini seçip öylemi yazıyorsun yoksa bi kilit tuşu varmı:26:

malesef her defasında seçiyorum özellikle canım..
seçmemek için pro üye olmak lazım,o zaman sabitliyosun her seferinde seçmiyosun..

heeeee anladım canımcım.. bende yapıldı o idrar,kan testleri falan..
ikiliyi atlattım zaten şükür..
3'lüyü 4'lüyü de kısmet bakalım..
hayırlısı..

Peki canim ...
Gecen haftalarda kuruluk olmustu bende cidden bire bir yasiyorsun sanki
Ben Istanbul dayim canim....
Ayrica baslarda pihti seklinde bende de oluyordu cok hafif kanama oldu gece...
gerçekten enteresan ciddi ciddi aynı şeyler oluyor yanii
malesef her defasında seçiyorum özellikle canım..
seçmemek için pro üye olmak lazım,o zaman sabitliyosun her seferinde seçmiyosun..
waaayyyyy uyanıklar basarım her defasında tuşlara tık tık proymuş hıh
Evet teyzesi Ali Yasin im geliyor
%96 dedi doktorum ama yigidimin mali meydandaydi esim ben ve kv dem gorduk

pufpuf ve huzeyfe...
Kizlar cok guldurdunuz ya hersey aciga cikti sikinti yok

çorba olduk biara ama halloldu sonunda

bende güldüm iyigeldi düşünüyomda burası olmasaydı kafayı yerdim ben nette o ne nasıl oluyo die araştırmaktan burda mutluyum valla

kızlar ben çok acayip sadece yemek düşünen biri oldum iştahım maşallah aldı başını gidiyor ne duysam canım istiyor mutfağa giriyorum kokular geliyor önceden midem bulanırdı kokulardan şimdi canım istiyor kendi kendime aşağıdaki komşu galiba şunu pişirdi diyorum ve sonra onu alıyorum ya da yapıyorum dün iki şey canım istedi dışarı çıktık eşimle ikisini de yedim canım en çok hamur işleri istiyor

hahhaha dur ben de yapim onu benim eşim bi avm nim marketinde müdür ordan getirmesi kolay oluyo tabi bi de gece 2 de getirsin bakim istediğimi böhöhöhöytt

dogruluk payı nasıl canımm
geçer annesi geçer sabır dicez başka bişi demizcez
öle canımm ama cok heyecanlıyım
Evet teyzesi Ali Yasin im geliyor
%96 dedi doktorum ama yigidimin mali meydandaydi esim ben ve kv dem gorduk

pufpuf ve huzeyfe...
Kizlar cok guldurdunuz ya hersey aciga cikti sikinti yok

ohh maşallah göstermiş ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…