2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bitek bu msj ınla kalmasın,yaz devamlı fırsat oldukça..
güzel ve harika deneyimler elde edilen bi platform burası..
iyi şeyler kazanıyoruz,paylaşıyoruz hatta yakında master yapacağız

tekrar aramıza hoşgeldin :13:

Biz de yarın 15+0 oluyoruz
Haftaya cuma ya da cumartesi artık doktorcuğum bebişimin kilosunu yani gramını ölçücekmiş

Biz de yarın 15+0 oluyoruz
Haftaya cuma ya da cumartesi artık doktorcuğum bebişimin kilosunu yani gramını ölçücekmiş

ooooyyy kuzummmm maşallah

yaaaa 7.haftamdaydım size özendim keşke 10-11'ler gelse dedim..
o geldi,sonra 13-14 dedim..şimdi onlar geldi..
bu kezde 16-17 diyorum..
ahahahahah :86:
9 ayı böyle mi geçiricem ne :124::119:

Kızlar merabaa bizde yarın ikili sonuçlarımızı göstercez doktora çok heyecanlıyım 3 gündür feci gribim c vitamini de alıyorum ama geçmedi üstüne gece öksürük de başladı ;(

Canım geçmiş olsun. Öksürük iyi bişey değil.. Ilaç da inemiyorsun büyük ihtimalle.. Ben tur pile bal yapıyordum.. Faydasını gördüm istersen sen de dene..

sinüzit mi var canım sende ? benimde burnum tıkanıyor gibi baş agrılarımı biraz da ona baglıyorum.gerçi şu zamanda baş agrıları çok normal ama...

Tam yıl devam eden alerjik rinitim var beraberinde ilaç kullanmayınca sinüslerimde tıkanıyor çünkü alerjiye bağlı içerideki dokular şişiyor benim gibi olup da gebelik de ilaç kullanamadığı için alejik astıma dönenler var endişem o aslında ama alerji ilaçları kortizon içeriyor o yüzden kbb cim kesinlikle olmaz dedi... Bu ara kbb cinin dediğine göre gebelikte bağışıklık sistemi normalden çok çalışırmış bu da burun tıkanıklığı yaparmış yani normalde hiç bir şikayeti olmayan bi kadın gebelikte burun tıkanıklığı yaşayabilir demişti...

Hayırlı sonuçlar almak nasip olur inşallah. .sana da çok geçmiş olsun ya önceden gribi hiç önemsemezdim de şimdi acaba bebişlerim iyilermidir etkileniyolarmidir die düşünmeden edemiyorum ; ( bu arada ewet burası süper hep takip ediyorum

bu kezde 16-17 diyorum..

Benden bi tane daha... keşke hop diye geçse de böcüğümü alsam kucağıma zaten 3 haftadır görmüyorum meraktan da çatlıyorum iyimidir acaba diye... :18: perşembe gideceğim doktora İnşaallah herşey yolundadır...

Kızlar merabaa bizde yarın ikili sonuçlarımızı göstercez doktora çok heyecanlıyım 3 gündür feci gribim c vitamini de alıyorum ama geçmedi üstüne gece öksürük de başladı ;(

Geçmiş olsun canım... Çalışıyormusun bilmiyorum canım ama evdeysen bol bol dinlen hava kötü zaten yat uyu sırtını göğsünü sıcak tut... Annem öncen hep öyle söylerdi de anlamazdım ama doğru söylüyormuş... :44: Kendimi birden annem gibi hissettim...

kızlar dualarınıza ihtiyacım var. doktora gttim ama kendi doktorum eğildi plasentada kanama var dedi bi de kist dedi bi kist dedi bi kanama bu konuda bilgisi olan var mı öğleden sonra 3 buçukta yıne randevum var. Allah rızası için dua edin ilk bebeğimi spina bifida yüzünden kaybettım bunu sağlıcakla kucağıma almak istyrm

bu kezde 16-17 diyorum..

Bende öyleyim canım haftası benden önce olanlara bakıp keşke ben de o haftada olsam diyorum
9 ay böyle geçicek heralde

Dua etmezmiyiz canım İnşallah bişey olmaz... Bu sefer folik asit aldın dimi...
Kanama için iğne veriyorlar canım ama kisti bilmiyorum öğleden sonraki randevun kendi doktoruna mı hani bide ona görünsen...

Ikiz mi canim seninki bebislerim demissin

Dua etmezmiyiz canım İnşallah bişey olmaz... Bu sefer folik asit aldın dimi...
Kanama için iğne veriyorlar canım ama kisti bilmiyorum öğleden sonraki randevun kendi doktoruna mı hani bide ona görünsen...

bu doktor çok maolaimi bozdu ne ilaç verdi ne iğne açıklama da yapmadı evet ocaktan beri folik asit alıyorum

Öncelikle okuduğum her acil durum mesajlarında olduğu gibi senin ne hissettiğini anlamaya çalışıyor ve dua ediyorum.Şimdi de dualarım seninle .Öncelikle rahat olmalısın bildiğim kadarıyla kistler hamileleliğe engel bir durum değil kistiyle hamileliğini bitiren çok bayan var etrafta.Plasenta kanaması belki daha dikkat edilmesi gereken bir durum olabilir ama bu forumda okuduğum kadarıyla yarım plasenta ile bile hamilelğini tamamlayan var.Ki daha senin durumun belli değil.sen ancak bebeğine tutun onunla konuş öğleden sonraya kadar. ona ancak bu şekilde yardımcı olabilirsin.ve beklerken şunu geçir aklından'' hayatta her şey olabilir ben ve bebeğim bunun üstesinden geleceğiz de''. Sakın kendine'' acaba'' şeklinde sorular sorma. Bebeğimle biz bunu da aşacağiz de.Hamilelik uzun ve zorlu bir maraton ve biz daha yolun başındayız. Sakın şimdiden koşudan korkma

dualarınız için saolun inşallah bebeğim iyidir.sakinim biraz daha inşallah öğleden sonra iyi haberler alırım.

Şekerim konuyla alakası yok ama senin şu avatar resmin gece rüyama girdi çok korkunç ya
Böyle şeylere inanmam ama hamileyken duyular açık mı oluyor nedir her şeyden ürküyorum filan
Değiştirsen olmaz mı:44:

merhabalar..

ben de bir haziran annesi olacağım. beni de katın aranıza.. özel bir şirkette çalıştığım için çok fazla girip takip edemiyorum ama bu paylaşım alanları bizler için çok iyi oluyor..

bu hafta perşembe günü bizim de ikili testlerimiz var, inşallah iyi bir sonuç alırız. çok merak ediyorum bir an önce bebişim hareketlensin o miniş hareketlerini hissedeyim istiyorum..

bu arada benim gibi grip olan arkadaşları gördüm. Feci bir öksürük kaldı bana, pekmez ve bal denedim ama hala bir gelişme yok öksürürken kasıklarım da ağrı yapmaya başladı, korkmaya başladım iyice bebişime birşey olacak diye. Sizlerin de önereceği birşey var mı??

Selam kizlar bizde yarin 15+0 olacaz insallah vee bulantilardan eser kalmadi çok şükür rabbime...sadece yemek saatimi geçirirsem midem kazınıyor boş boş bulanıyor yemek yeyince geçiyor.23 une randevu var bakalım ne olacak...

bu doktor çok maolaimi bozdu ne ilaç verdi ne iğne açıklama da yapmadı evet ocaktan beri folik asit alıyorum

Bozma moralini canım önce doktorunla konuş doktorların dedikleri de birbirini tutmuyor bazen... Gerçekten böyle ise durum iğne ilaçla toparlanacak bişeydir en azından kanaması olupta iğneyle devam eden çok duydum... Bende hergün iğne oluyorum önceleri kendi kendime asıl yaparım diyordum ama insan isteyince her zorluğun bi kolaylığı oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…