2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım geçmiş olsun. Öksürük iyi bişey değil.. Ilaç da inemiyorsun büyük ihtimalle.. Ben tur pile bal yapıyordum.. Faydasını gördüm istersen sen de dene..
Akşam onuda deneyim bari ; (
Çalışıyorum canım ve izin alma durumumda yok ; ( fırsat buldukça odamin kapisini kapatip uzanıyorum ; (
Allah yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah
Ikiz mi canim seninki bebislerim demissin

Ewet canım ikizz

Allah da seni güldürsün emi...
Yatmadan önce forumda mı takıldın canım yada ilgini çektiyse bilinç altında kalmıştır...
Değiştiririm sorun değil benim için...:)

Ben iki doktora gidiyorum .Hangisinde devam edecegime henuz karar vermedim.İkili testim yapildi, sonuclarini aldim allaha sukur iyi.Persembe uykusiz kalinca hic ortada yokken bir hasta oldum sormayin bogaz agrisiyla basladi, hapsirma nezleyle top yapti su an biraz iyilestim ancak bogazimda surekli minik bir oksuruk var aynen benim de kasiklarim ağrıyor hafiften. Tum hafta sonu hapsirik simdide oksurukten bebegim iki ters bir duz oldu minigim. Surekli c vitamini ılık içecekler daha bol vitamin. Kan değerlerime bakilsa kanli canli cikarim ama su oksuruk de ihi ihi sinir sey gideydi iyi olurdu.

Allah da seni güldürsün emi...
Yatmadan önce forumda mı takıldın canım yada ilgini çektiyse bilinç altında kalmıştır...
Değiştiririm sorun değil benim için...:)

Aslında böyle şeyler hiç önemli değil benim için ama geçenlere o fotonun ne olduğunu anlayamadım bu neymiş diye dikkatlice bakmıştım aklımda kalmış demekki peruklu kedi filan

sağol zahmet oldu

kan ve vitamin hapları banada vermişlerdi canım üç hafta önce içemiyorum geri çıkıo ve fenalaşıyorum dedim bıraktırdı doğal gıdalarla pekmez filan al dedi şuan sadece bulantı hapı içiyorum gerekirse yeniden baslatacak sonra

Allah (c.c.) yardimcin olsun canim...
Ins. Onemli birseyin yoktur...
Guzel haberlerle gelirsin ins.
Dualarimiz seninle

Hosgeldin canim...
Sag salim kucagina alirsin mucizeni ins
Test icin dualarimiz seninle
Ayrica o agrilardan bende cok cektim canim....
Oksurmek hapsurmak kabustu resmen ....
Magnorm adli magnezyuma baslar baslamaz agrilarim gecti sukur....
Doktoruna danis uygun bir ilac yazar sanada

Bende öyleyim canım haftası benden önce olanlara bakıp keşke ben de o haftada olsam diyorum
9 ay böyle geçicek heralde

sorma güzelim yaaaa biz deliliklere tam gaz devam edicez bu gidişle

hoşgeldin canım

canım kist hakkında bi bilgim yok ama plesanta etrafı kanama genelde dinlenme ve ilaç sayesinde geçiyo yokoluyo diye biliyorum..burdada yaşayan arklar oldu çünkü,hatta face grubumuzda hala kanaması olanlar bile var..

Çok sağol canım aklımda bulunsun.. Perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum.. inşallah hepimizi hayırlısı ile alırız bebişlerimizi kucaklarımıza..

Aynen valla yazsammi yazmasammi deyip vazgecmistim. O avatari gorunce ekranin ust tarafina kaydiriyordum. Oetsgl bu cok daha guzel:))

Ooo ne guzel masallah canim size Rabbim korusun sizi

Anammmm takip altindaymisimda haberim yokmus....
Ben cogu seyi yazmiyorum canim...
Artik yazarim....
Burada belirti kim ne yazarsada mutlaka bende yasadim diyorum zaten....
Guzel bir yontem
Misal bu aralar sende deride kuruluk olabilir....
Kollarda ozellikle de ellerde.....
Ayrica burun kanamasi yasadim gece....

Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

Kızlar benim canım etsiz çiğköfte istiyor.Fakat yapan kişi temiz yapıyormu bebişe bir zararı olurmu diye yiyemiyorum.Siz yiyormusunuz merak ettim.

ben yiyorum şahsen..
canım istediği zaman yiyorum ama tabi bu haftada 1 hatta genelde 2 haftada bir falan oluyo..
komagene number 1 bence,güvenle yiyorum neye güveniyosun deme bi bilgim yok ama çok lezzetli oranınki..

ben kimi takip etsem acaba?
söyleyin bakiyim 13+6 olan varmı aranızda?ya da 13+ 'lı haftalarda olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…