2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben inceledim,baktım cnm ama hala bişey almamak için uğraşıyorum,zorla..
cinsiyeti bekliyorum..
ama limango,markafoni vs gibi yerleri takipteyim

aynen bende özellikle markafoniye mark ad spencer outlet gelmesini bekliyorum.ah ahh 8 li bebek zıbınları 10 liraydı yaa ne elbiseler ne pantolonlar öyle ucuz fiyatlaraydıki...hatta ebn dayanamayıp bi tane triko kız elbisesi almıştım 10 tl ye bi tane de etek kazak çorap takım almıştım o da 15 tlydi ve malları da o kadar kaliteliki :) ama kız değil erkek olcagını hissediyorum artık hediye ederim kıyamazsam kızım olursa ona giydiririm

Canim bak ense kalinligi kalp atimlari masaallah herseyi cok guzel diyorsun....
Bence kendini uzup mucizenide uzme canim
Masaallah kizida baya buyukmus....
Rabb'im hepsini sana bagislasin
Cok kotu gribim..dudagimda kocaman bir ucuk..okuyamadim yazilanlari. Yarin tektek okurum. Bebegim iyi.ayrintilari yazarim ozur dilerim uyumam lazim hic uyumadim gece.

Uyu tabi ki canim...
Bol bol portakal suyu falan ic....
Bebde de basladi sanki soguk alginligi tam yakalanmadan atlatirim ins.
Evet canim...
Merak ediyorum seninkide tutacak mi....
Kv de kiz olursa botle kalakalir
Herseyin hayirlisi bakalim

zaten bu hafta doktora gittikten sonra iki haftada bir randevu alacam iyi olduğunu bi göreyim inşallah ben 1 ay bekleyemiyorum yok son haftada bir sürü kuruntu yapıyorum stres oluyorum en iyisi 2 haftada bir gitmek hem cabuk geçer hem kafam rahat olur.
sinemaya gelince hobbite gidecek arkadaşlar orkların yüzüne bakmamaya çalışın çok çirkinler eski bi söylenti ama ben bakmamaya çalıştım.

Canım hobbit beklediğimiz film ve bu akşam gidicez biz de. Ben de uykusuz kalıcam diye tereddüt ediyorum:)

bizde 9:45 te girdik filme saat 1 e geliyordu çıktığımızda bana 6 saat gibi geldi tabi. belinize yastık götürün şaka yapmıyorum çok ağrıyor insanın heryeri özellikle beli.hani şu yolcu yastıkları varya ufak çok işe yarar.

Kızlar internetten ziyade bebek alışverişlerinizi eminönü pasajlarından yapabılırsınız aradıgınız her marka orada var ve inanılmaz ucuz normal şartlarda 65 tl alacağınız bir set orada aynı marka aynı takım 40 tl ye bulduk bilginiz olsun sadece kıyafet olarak da düşünmeyin hastane odası süslemeleri ve ikramlıklarıda inanılmaz ucuz eger yapacaksanız sakın paranızı bir organizasyon şirketine kaptırmayın

ayneeeeeeen öyleeeeeeee
havuzlu han diye biyer var,3 katlı ve sırf bebek ihtiyacına yönelik byer..
harika ötesi..
bende alışverişe başlayınca direk oraya gideceğim,her türlü ihtiyaç için ilk orası tercihim..
süsleme içinde,kıyafet içinde..

Evet canim cektim
Genelde cekiyorum ben esim turkiyede oldugu icin
Doktorumda sagolsun akraba gibiyiz
Rahat rahat cekebiliyorum

bu tarz kampanyalar oldukça haber verelim burdan birbirimize..

ben baktım canım güzl şeyler var gerçekten.biberon değide emikler hoşuma gitti şu ortodonik olanlar özellikle çok güzel

ben inceledim,baktım cnm ama hala bişey almamak için uğraşıyorum,zorla..
cinsiyeti bekliyorum..
ama limango,markafoni vs gibi yerleri takipteyim

ozaman bnde sabredeyim..bebişime bişeler almak için sabırsızlanıyorum

ya kızlar bu arada canım acayip sıkkın iş yerinden arıyolar gel diye 10 gün raporluyum hala çağrıolar işler karışıkmış..bu kadar saygısızlık olurmu ya..iş yeri sahipleri tanıdık olucak bide..iş yerinde başıma bişey gelse nasıl hesap vericekler..bi kasık ağrısından rapormu olur diyolar çıldırıcammm

canım kasık ağrısı değil ya düşük tehlikesi için rapor alıyosun Allah ım ne anlayışsızlar..
can bu yaa..
duymazdan gelirdim yerinde olsam

bende aynı fikirdeyim herşeyden önce ben alacağım herşeyi dokunarak almak istiyorum tıklayıp değil.mağazalara girip tek tek bakmak istiyorum bunca sene boş boş çok dolaştım bebek mağazlarını alacağım gün gelecek hevesiyle,şimdi elime geçti tüm mağazaları gezip hepsinden birer parça bişey alıp acısını çıkarmak istiyorum.eşim dayanabilirse

canım kasık ağrısı değil ya düşük tehlikesi için rapor alıyosun Allah ım ne anlayışsızlar..
can bu yaa..

katılıyorum hiç sallama dünyayı bizmi kurtaracaz baksınlar başlarının çaresine

pardon ama ben hamileyim de sen onlara

can bu yaa..

katılıyorum hiç sallama dünyayı bizmi kurtaracaz baksınlar başlarının çaresine

pardon ama ben hamileyim de sen onlara

arkadaşlar o kadar kötüyümki sinirimden ağlıyoum şuanda..resmen ilgisiz işine saygısı olmayan biri ilan edildim..insan canının hiç kıymeti kalmamış..yazıklar olsun..yarın yarım günlüğüne gidip işleri toparlamaya çalışıcam..umarım sinirlerime hakim olabilir..çok kötüyüm şuan

Cok kotu gribim..dudagimda kocaman bir ucuk..okuyamadim yazilanlari. Yarin tektek okurum. Bebegim iyi.ayrintilari yazarim ozur dilerim uyumam lazim hic uyumadim gece.

çok çok geçmiş olsun... güzelce dinlen,moralini yüksek tut ve hemen iyileş

kızlaaar yazdığımı görmediniz sanırım limangodaki hoşgeldin bebeğim kampanyasından bişey alan göz atan varmıııı

ben de biberonlara bakıyorum birkaç gündür oradan, kaç ml lik almalıyız, hızlı akış,yavaş akış gibi özellikler var hangisi olmalı?? ne kadar da acemiyiz

ben dün yeni iççamaşırları aldım kızlar, tavsiyemdir, çıtçıtlı atletlerin xl sini aldım,ohhh bol bol rahatladım... göbeğim hep açıktaydı geceleri, likralı atletler göbiş çıkınca hoop yukarıda alt da aldım şöle hafif yüksek bel,wallahi karnım üşüyormuş farkında değilmişim günlerdir,pek rahatladım... hamile atletlerine baktım, ama işin içine "hamile" kelimesi girince fiyatlar korkunç artıyor,bana gereksiz geldi... aldığım markanın xxl ı da var... ileride de onlardan alırım diyorum...

işle alakalı stres yapma, raporun var elinde sonuçta rahat ol, özel sektörde misin?
hiç bir şey senin sağlığından daha önemli değil unutma

ben de bugün çok stresliyim, okumam gereken 500 sınav kağıdı var ve otomatik sistem ev bilg.ında çalışmıyor,delirdim sabahtan bu yana ve yarın son gün notların ilanı için... olmadı elde tek tek okuyacağım sabaha kadar:18:

güzel haberlerine çok sevindim canım gözün aydın ayrıca prensin olacakmış tebrik ederim

özel sektördeyim..bizimkilere rapor işlemiyo..raporu muhasebeye veriyosun yukarı çıkıp işine devam ediyosun..sigortan kesildiğiyle kalıyo..ve işim öyle hafif bi işte değil..sürekli merdiven in çık malzeme kontrolü yap eğil kalk..senin işinde zormuş Allah kolaylık versin..en çok korktuğum şey şu stres..:18:

maşallah canım bebişine cinsiyeti için biraz daha sabredeceksin ama sürprizi babasına yapacak galiba senin bebişin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…