2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
**Hamile kadın duygusaldır**

- Hıck, hıck hıck...
- Ne oldu aşkım, bişey mi var?
- Daha ne olsun Ahmet. Baksana şu televizyona...
- E ne var, mankenler Laila'da eğleniyolar.
- Fark etmedin mi??
- Yoo neyii.
- Bak su ortadaki kırmızılı kız var ya, ben anlarım, gözlerinden belli. Nasıl kederli nasıl üzgün. Sen bakma eğleniyo gibi göründügüne, kim bilir ne derdi var garibin... Dokunsan ağlayacak kızcağız. Hıck, hıck.
- Haydaaaaaaaa.........

**Hamile kadın sinirlidir**

- Ellerine sağlık aşkım, yemek harika olmuş. Biraz daha sulu olsaydı.
- Ne demek istiyorsun sen Ahmet
- Hiiç ne dicem. Dedim ki biraz daha su......
- Kes kes anladım ben seni anladııııııım. Annen çamur yapsa bayıla bayıla yersin dimi.
- Ama Hayatım. Ben şimdi ne de...
- Bak hala konuşuyo, o kadar meraklıysan annenin yemeklerine gider annenin yanına yerleşir, orada yersin doya doya.
- İyi de Aşkım ben şimdi annemden bahse..
- He ben durduk yere çıkartıyorum yani dimi, kıskanıyo muyum ben senin anneni onu mu demek istiyosun.
- Yok Hayatım ben kıskandığını filan söylemek isteme...
- Kes Ahmet kes, daha fasla konuşup sinirlendirme beni. Hem suçlu hem güçlü yaaaaa...
- Haydaaaaaaa....

**Hamile kadının tanımlanamaz ağrıları vardır**

-Ayyh. Ahmet kalk.
- Noldu Hayatım, bi yerin mi ağrıyo.
- Evet ayyh, elimi tut da doğrulayım.
- Neren ağrıyo sevgilim.
- Nasıl anlatayım ki yaa. Böyle şu sağ taraftaki kaburga kemiğim sanki kırılmış, damarları gerdirip böyle liflere doğru bastıraraktan.
-
- Yani sanki böyle lifler kopmuş da damarlara çarparaktan kemiklere böyle dolanıp da... Anladın dimi?
- (şaşkın bakışlar)
- Uffff. Uyu Ahmet uyuuu.

** Hamile kadınlar fena aşerir**

- Ahmeeet.
- ...........
- Ahmet kalk. Canım acayip kavun istedi.
- Yarın alsam olmaz mı aşkım yaaaaaaaa.
- Tabi ki olmaz. Şimdi alman lazım.
- Tamam Hayatım alayım.
(tam kapıdan çıkacakken)
- Ahmet dur dur. Şimdi de söyle kaymaklı bi ekmek kadayıfı çekti canım. Boş ver kavunu onu al sen.
- Tamam Hayatım.
- Ahmeeet. Çıktın mı canııım.
- Söyle hayatım, tam çıkıyodum.
- Bak sen kadayıfı da bırak. Hani geçen belgeselde çıkmıştı ya böyle kırmızı bi meyve, bi tek Afrikada yetişiyomuş. Ondan getir sen.
- E yuhhh artık.
- : (

** Hamile kadın kıskanç olur**

- Ondan sonra Hayatım. Ayşe Hanım da katıldı mı tartışmaya.
- Hangi Ayşe Hanımmış bu.
- E bizim ofisteki memure Ayşe hanım.
- Daha önce hiç bahsetmemiştin bu Ayşe hanımdan. Niye söz etmedin.
- Sırası gelmemiştir Hayatım.
- Bilmemi istemediğin bişey var da ondan mı anlatmadın bana bu kadını.
- Yok Hayatım ne olabilir ki. Alemsin valla.
- Sözü geçiştirme Ahmet. Kim bu Ayşe hanım. Ne var aranızda.
- Olur mu öyle şey aşkım. Hem kaç yaşında kadın.
- He öyle miii? Yaşı küçük bi çıtır olsa fena olmaz hani dimii? Adisin Ahmet.
- Haydaaaaa...

benimde çıktı ve ben daha şimdiden çıkıyorsa son aylarda ne olacak bilemiyorum diye düşünmeye başladım..ama olsun sağlıklı olsunda..kuzum canım arkadaşım kayınvalidem ve annem yarın geliyor devlet hastanesine..bana yarenlik yapmak istediğin için çooooookkk teşekkür ederim...ama ilk devletteki randevumda buluşalım olurmu..yani istersen :)

olur tabiki hem tanışmış oluruz yarın doktordan sonra yaz mutlaka merakta bırakma. bende 6 ocağa alabilirsem devlete alıcam randevu bebeğinle sağlıcakla gidin mutlu mutlu haberler getirin.inşallah:KK16::KK16:

- Hıck, hıck hıck...
- Fark etmedin mi??
- Yoo neyii.
- Bak su ortadaki kırmızılı kız var ya, ben anlarım, gözlerinden belli. Nasıl kederli nasıl üzgün. Sen bakma eğleniyo gibi göründügüne, kim bilir ne derdi var garibin... Dokunsan ağlayacak kızcağız. Hıck, hıck.
- Haydaaaaaaaa.........

**Hamile kadın sinirlidir**

- Ellerine sağlık aşkım, yemek harika olmuş. Biraz daha sulu olsaydı.
- Ne demek istiyorsun sen Ahmet
- Hiiç ne dicem. Dedim ki biraz daha su......
- Kes kes anladım ben seni anladııııııım. Annen çamur yapsa bayıla bayıla yersin dimi.
- Ama Hayatım. Ben şimdi ne de...
- Bak hala konuşuyo, o kadar meraklıysan annenin yemeklerine gider annenin yanına yerleşir, orada yersin doya doya.
- İyi de Aşkım ben şimdi annemden bahse..
- He ben durduk yere çıkartıyorum yani dimi, kıskanıyo muyum ben senin anneni onu mu demek istiyosun.
- Yok Hayatım ben kıskandığını filan söylemek isteme...
- Kes Ahmet kes, daha fasla konuşup sinirlendirme beni. Hem suçlu hem güçlü yaaaaa...
- Haydaaaaaaa....

-Ayyh. Ahmet kalk.
- Neren ağrıyo sevgilim.
- Nasıl anlatayım ki yaa. Böyle şu sağ taraftaki kaburga kemiğim sanki kırılmış, damarları gerdirip böyle liflere doğru bastıraraktan.
-
- Yani sanki böyle lifler kopmuş da damarlara çarparaktan kemiklere böyle dolanıp da... Anladın dimi?
- (şaşkın bakışlar)

- Ahmeeet.
- ...........
- Tamam Hayatım alayım.
(tam kapıdan çıkacakken)
- Ahmet dur dur. Şimdi de söyle kaymaklı bi ekmek kadayıfı çekti canım. Boş ver kavunu onu al sen.
- Tamam Hayatım.
- Bak sen kadayıfı da bırak. Hani geçen belgeselde çıkmıştı ya böyle kırmızı bi meyve, bi tek Afrikada yetişiyomuş. Ondan getir sen.
- E yuhhh artık.

- Haydaaaaa...

offff :KK1::KK1::KK1:
okurken acidim adamlara vallahii:KK9::KK9:

- Hıck, hıck hıck...
- Fark etmedin mi??
- Yoo neyii.
- Haydaaaaaaaa.........

-Ayyh. Ahmet kalk.
- Neren ağrıyo sevgilim.
-
- (şaşkın bakışlar)

- Ahmeeet.
- ...........
- Tamam Hayatım alayım.
(tam kapıdan çıkacakken)
- Tamam Hayatım.
- E yuhhh artık.

- Haydaaaaa...

:)))))))))))))))))))))))) akşam akşam çok iyi geldi... :)) 1. aynı ben ::KK70: : D """aşkım adama baksana kara kara düşünüyor..ne düşünüyor acaba evden eşi bişi istedi alamadı mı.. çocukalrın bir ihtiyacımı var..of aşkım ya.. deyip tramwayda adam inene kadar bakıp iç geçiren ben...

olur tabiki hem tanışmış oluruz yarın doktordan sonra yaz mutlaka merakta bırakma. bende 6 ocağa alabilirsem devlete alıcam randevu bebeğinle sağlıcakla gidin mutlu mutlu haberler getirin.inşallah:KK16::KK16:

biraz geç yazabilirim kayınvalidem çarşıya inelim falan derse geç giderim eve.. ama gittiğim gibi yazarım canım...

benim mesai bitti..herkese endişesiz güzel geceler olsun...çok öptüm:)

ayy ne güzell:)bebeğini hissetmeye başladınmı cnm?birde nasıl gidiyor hamilelik ben şimdiye kadar3 kilo aldım sanki çok az gibi geliyor bana?sen kaç kg aldın?çok soru sordum ama kusura bakma lütfen...

:KK16: olur mu oyle sey sor tabıkı bazen bende çok sorduğumu düşünüyorum benım ilk bebeğim sanırım senınde öyle insan merak ediyor konuşmak sormak istiyor ben 2-3haftadır bışeyler hissediyorum ama tam olrak bılemıyorum gaz gıbı bazande kıpırdanma gıbı pıtıt pıtır boyle:KK9: tam ne olduğunu anlayamıyorum benım 3.5 ay kotuydu bulantılı ama şimdi iyiyim bende 1hafta önce tartıldım 2 kilo almısım ama şimdi iştahım iyi

Sizlere bir şey sormak istiyorum ben doktora en son 4 aralıkta 2'li tarama testi için gitmiştim doktorlar telefonda görüştük bir sonraki kontrole 8 ocakta çağırdı doktorum sürekli ayda 1 çağırıyor beni bu normal mi sizce? Sizi ne kadar sürede çağırıyor doktorlarınız

Normalde ayda 1 çağırıyolar ama ben dayanamıyorum 2 haftada gıdıyorum bu sefer 3 haftada gıtmeyı denıycem

Kızlar bugün alışverişe çıktım kendime bışeyler almk için pantolonlarımı kapatamıyorum artık bı kaç pantolon falan aldım bebişede bışeyler baktık mothercare baktım fiyatları çok pahalı sanırım alışverışe internetten devam edicem

Normalde ayda 1 çağırıyolar ama ben dayanamıyorum 2 haftada gıdıyorum bu sefer 3 haftada gıtmeyı denıycem

Benimde elimde olsa bende 2-3 haftada bir giderim ama işte merkeze uzak olunca gidemiyorum maalesef ne güzel sen görüyorsundur bebişini sürekli

Slm kızlar,
Biz bebişimle ayrılmışız. Dun de fiziken de ayrıldık, bu konuya son yazışım olucak bu nedenle..
Umarım hepinizin hamilelikleri güzel geçer ve minik meleklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız..:nazar:

Hepiniz kendinize iyi bakın...:nazar:

Ben de inşallah daha sonra başka konularda yazışarak bebek sahibi olacağım...

:KK16:

Slm kızlar,
Biz bebişimle ayrılmışız. Dun de fiziken de ayrıldık, bu konuya son yazışım olucak bu nedenle..
Umarım hepinizin hamilelikleri güzel geçer ve minik meleklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız..:nazar:

canım arkadaşım..
ne oldu,nasıl ve ne zaman oldu bilmiyorum,geçmişe hep bakıyorum ama herhangibi yazına denk gelmedim gözden kaçırdım belkide..
çok üzüldüm
:KK43:
Böyle durumu 2 defa yaşadığım için iyi anlıyo ve hissediyorum..söylenecek çokta bi söz yok aslında tabi Allah'ın takdiri..umarım bu duyguyu bidahakine sonuna dek sağlıkla tadarsın..
çok geçmiş olsun arkadaşım..

ayy ne güzell:)bebeğini hissetmeye başladınmı cnm?birde nasıl gidiyor hamilelik ben şimdiye kadar3 kilo aldım sanki çok az gibi geliyor bana?sen kaç kg aldın?çok soru sordum ama kusura bakma lütfen...

ben hiç kilo almadım canım hatta verdim.ila kilo almak gerekmiyor hatta ilk 5-6 ay aslında çok alınmaması gerekiyor :KK34:

canım dün akşamdan beri yatıyorum ama bana bu ders oldu bir daha mı tövbe yani ama bunu anlamakta geç kalmamışımdır umarım. Doktoruma ha deyince gidemiyorum ki şehir merkezine 2 saat uzaklıkta bir ilçede oturuyorum eğer daha kötü olursam artık ne yapayım mesafe falan demeyip gidicem çok stres yaptım umarım bir şey olmamıştır.

endişe etme canım aynı şey bana da oldu doktor sen ne yaptın bu akdar dedi şaşırdı.yatıp dinleniceksin dedi ama şükür bebeğim çok iyiydi.biz kendimize ediyoruz bebğimiz etkilenmiyor ama her zaman yaparsak o da etkilenmeye vaşlayacaktır.bundan sonra dikkat et yeter.bir de acaba işey oldu mu diye sitress yapıp üzme kendini asıl o zaman etkilenir bebeğin :KK34:

kızlar bugün alışverişe çıktım kendime bışeyler almk için pantolonlarımı kapatamıyorum artık bı kaç pantolon falan aldım bebişede bışeyler baktık mothercare baktım fiyatları çok pahalı sanırım alışverışe internetten devam edicem

bende interneti takip ediyorum.mesela şu anda limango da mothercae var ve maazadan daha uygun :KK34: Cinsiyeini bilmediğim için alamıyorum ama çoğunlukla internetten alırım gibi geliyor :KK34:

Slm kızlar,

cnm bnm çok geçmiş olsun Allah tekrar en kısa zamanda bu duyguyu sana tekrar yaşatsın inşallah..nasıl oldu bende bi yazıya denk gelmedim ama vardır bi hayır bundada..Rabbim sabır versin

Slm kızlar,

Canim Allah (c.c.) sabrini versin ...
En kisa zamanda mucizeni versin ins.
Sonsuza denk sizinle olsun :KK16:

bende interneti takip ediyorum.mesela şu anda limango da mothercae var ve maazadan daha uygun :KK34: Cinsiyeini bilmediğim için alamıyorum ama çoğunlukla internetten alırım gibi geliyor :KK34:

Evet mantıklı olan ınternet bende baktım limango ya bıde hoşgeldın bebegım var avent urunlerı falan gayet ıyı fıyata

Slm kızlar,

Basin sagolsun canim
Söylenicek söz bulamiyor insan bu durumlarda
Rabbim bu mucizeyi tekrar yasatsin sana hayirlisiyla sagsaglim kucagina anlayi
Unutmadi cennetinde seni bekleyen bir melegin var..

X