2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

demez inşaallah canım kızlar başkaaa

Kizlar yazmayin su keki pastayi mozaigi canimiz istiyo yaff

ayyy canım çok afedersin yaaaa ben başımın ağrısından boş boş konuşmuşum öle helal et hakkını,ayyyy gerçekten çok üzüldüm yaaa düşüncesizlik ettim valla:26:
kusura bakmayın emi kızlar

bende daha mozaik pasta yapacam akşama misafir var başım berbat nasıl olacak bilmem

mozaik uğraştıracak seni canım ya, kendi kendine olan birşeyler yapsana, hala devam mı ağrılar...

çok güzelmiş bu ciciler, bayıldım... ben de dayanamıcam biberon alıcam sanırım aventin, 200ml normal olur herhalde ya da bir küçük bir büyük mü alayım acaba

bu arada ben bakkal keki yiyemiyorum, marketlerdeki yüzde yüz meyve sularını bile içemiyorum...limonata ve komposto ustası oldum evde yapıyorum mecburen...

Kizlar yazmayin su keki pastayi mozaigi canimiz istiyo yaff

walla çok çirkin oldu ya, ıyyyy hiç yiyemedim bile zaten:26::26:

İnşallah eğer söylemezse devletten randevu alıcam zaten. Çilekten haber bekliyorum o devlete gidecek biz aynı sehirdeyiz memnun kalırsa bende gidecem sende hemen öğrenirsin inşallah insan merak ediyor

sen de mi eskişehirdesin canımm... ben doğumumu eskişehirde yapacağım da.. sen hangi doktora gidiyorsunn

Heheheheeee becereksiz seni saka saka
gozum mu kaldi ki

Yok canim ne kusuru afiyet bal seker olsun yarasin bebise

canın sağolsun,

ben cezamı buldum şu an ege tv de tire ev ekmeği yapımı gösterdiler taş fırında, annem de yapar bu ekmekten, beynim uyuştu yemin ediyorum... napsak acaba

Hadi ya kek bulunur da tire ev ekmegini nerden bulacagiz simdi hihihihiii. Yasasin kotuluk

kızlar bişey sorcam kaç gündür soracam çekindim sanki.kasık ağrısı bel ağrısı falan hemen hemen herkes yaşıyoda bende değişik bi ağrı var ağrıda değilde vajinal bir durum sanki ordaki kemikleri hissetmeye başladım ben oturup kalkarken çok oluyor sızlama gibi değişik yaa adını tam diyemiyorum benim gibi olan varmı:26::26::26:

Aniden olan ve hemen gecen sizidan bahsediyorsan bende de oluyor ara ara

Aniden olan ve hemen gecen sizidan bahsediyorsan bende de oluyor ara ara

evet evet devamlı değil idrara sıkışıkken oluyor genelde bide oturup kalkarken nettende biraz baktım normalmiş hatta bu ağrıları yaşayanların doğumu kolay olurmuş öyle yzıyor.ama ben bu hafta doktora sorucam aklıma takıldı:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…