2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Sor canim bende normal oldugunu dusunuyorum o yuzden dr sormamistim. Sen yine de paylas bizimle dr. cevabini

ben regl olduğumda yaşıyordum ara ara ne demek istediği gayet net anlıyorum..böyle garip bir sızlama desem kemik hissetmesimi hassasiyet mi desem anlatamadımda hamile iken daha yaşamadım bende sorucam soramadım ..çekintim benimde 1 haftadır akıntım var..afedersiniz..açık sarı..koyu değil..günlük ped kullanıyorum..hani kaşıntı falanda yok..koku da yok..ama rahatsız oldum..doktora sorayım gittiğimde bari..

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin
canım benim Allah sabrını versin..
tam risk bitmiş derken kaybetmişsin bebeğini..
çok sorgulamamak gerekiyo hayırlı zamanda inşallah Allah kucağına alacağın bi yavru nasip etsin..

akıntı olayı bendede var yaa 4 aylık hamileyim normal mi acaba ilk gebeliğim pek bilmiyorum da:18:

canım test sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim..anneni görebildin mi bari canım..

Son düzenleme:
Canlarim gogus kasintiniz oluyormu sizinde. Ilk gebeligimde boyle birseyle karsilasmadim ama bunda acayip kasinmaya basladim iki gundur. Karnimda cikti bir anda

Karnımda kaşıntı bir aydır bende çok var, şu an bebeyağı kullanıyorum aloe veralı, duştan sonra kurulanmadan sürülüyor epey yağlı ama ben kakao, gliserin, acıbadem, susam ve bebe yağlarını karıştıracağım o zaman hiç çatlak olmuyormuş... Hem kaşıntıya da iyi geliyormuş...

Güzel haberlerle geldim canım bebeğim büyümüş 9+3 günlük çıktık, boyumuz 2,65 cm, kalp atışını da gördük, kollarını ve vücudunu oynatıyordu çok tatlıydı

Yalnız pazartesi gidip kan vereceğim talasemi taşıyıcılığım olabilir belki diye kontrol edilecek... Ona göre kan ilacı verilecekmiş...

Anneler yapsın örsün alsın da biz her rengi giydiririz canım hiç önemi yok

merhaba arkdaşlar hamimleliğim 14 haftasındayım ancak geçen pazar şiddetli bir kanama ve 4 gün hastanede kaldım neden olduğunu anlamadığımız bir kanamaydı şükür bebek ve kesede kanama yoktu rahim ağzında oluşmuş allah kimseye vermesin çok korktuk şükür şimdi iim kanamalarım kesldi yalnız bir süre izin alacam işe gitmeyecem sizlerde kendinize çok dikkat edin bu tarz kanamalar olabilirmiş allaha emanet olun sizlerde kendinize çok dikkat edin

geçmiş olsun canım lekelenme falan olmadı dimi..
bu düreyi iyi değerlendir iyice dinlen canım Allah ikinizin de iyiliğini versin..

çok sevindim...pıtpıtlarını yesin teyzeleri...maşallah maşallah......sonucunu yazarsın uamrım değilsindir ama öyleysede zaten çok büyük bir sorun değil..ilaçlarını kullanırsın düzenli...

çok çok geçmiş olsun...bebişinle senin iyi olmana sevindim..dinlen güzel güzel..bir dahada olmaz inşallah..hiçkimseciklere olmasın..ben kahverengi bir lekelenme olsun aklım oynuyor..hepimizi herkesi Allah korusun hastalıklardan kanamalardan..

iyi akşamlar haziran ayının güzel annelerine anne adaylarına ve onların kurabiyesine köftesine minnoşuna minnaklarına Ali Yasin ine melekleri bebişleri kelebeklerine herkese huzurlu endişesiz başağrısız mide bulantısız kasık ağrısız sağlıklı geceler olsun...

hehehh çok şirinmiş canım hangi siteden aldın bunları ben de bakmaya başlıyım cinsiyet belli değil daha ama

sağlık problemi yaşayanlara çokçana geçmişler olsun...
Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin...

bir arkadaşımız bebişini kaybetmiş, Rabbim ona ve eşine uzun ömürler ve sağlık versin ki, bir sürü bebişleri daha olsun inşallah...

ben bir anda kaçmış gibi oldum, evde küçük çaplı bir inşaat vardı,o bitince eşimle markete gittik,dönüşte de birlikte merdivenleri temizledik... şu an çok sinirli homurdanıyor, kaynıma kızdı burda hamile kadın merdiven siliyor eşek kadar adam evde yatıyor diye delirdi... :18:

Gecmis olsun canim...
Kim bilir nasil korkmussundur sen :18:
Ama bak cok sukur bebeginin durumu iyiymis annesi
Bol bol dinlen canim bebek annesinin fazla yorhlmasini istemiyor sanirim

Amin canim ins. Hepimiz icin saglikli agrisiz birgun olur
Sana ve bebisinede iyi geceler

Canim merdiven silmek falan agir gelir sana ama....
Kendine ve bebegine dikkat et lutfen....
Ayrica esini tebrik ediyorum iyi demis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…