2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
evet evet devamlı değil idrara sıkışıkken oluyor genelde bide oturup kalkarken nettende biraz baktım normalmiş hatta bu ağrıları yaşayanların doğumu kolay olurmuş öyle yzıyor.ama ben bu hafta doktora sorucam aklıma takıldı:26:
Sor canim bende normal oldugunu dusunuyorum o yuzden dr sormamistim. Sen yine de paylas bizimle dr. cevabini

kızlar bişey sorcam kaç gündür soracam çekindim sanki.kasık ağrısı bel ağrısı falan hemen hemen herkes yaşıyoda bende değişik bi ağrı var ağrıda değilde vajinal bir durum sanki ordaki kemikleri hissetmeye başladım ben oturup kalkarken çok oluyor sızlama gibi değişik yaa adını tam diyemiyorum benim gibi olan varmı:26::26::26:

ben regl olduğumda yaşıyordum ara ara ne demek istediği gayet net anlıyorum..böyle garip bir sızlama desem kemik hissetmesimi hassasiyet mi desem anlatamadımda hamile iken daha yaşamadım bende sorucam soramadım ..çekintim benimde 1 haftadır akıntım var..afedersiniz..açık sarı..koyu değil..günlük ped kullanıyorum..hani kaşıntı falanda yok..koku da yok..ama rahatsız oldum..doktora sorayım gittiğimde bari..

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin
canım benim Allah sabrını versin..
tam risk bitmiş derken kaybetmişsin bebeğini..
çok sorgulamamak gerekiyo hayırlı zamanda inşallah Allah kucağına alacağın bi yavru nasip etsin..

ben regl olduğumda yaşıyordum ara ara ne demek istediği gayet net anlıyorum..böyle garip bir sızlama desem kemik hissetmesimi hassasiyet mi desem anlatamadımda hamile iken daha yaşamadım bende sorucam soramadım ..çekintim benimde 1 haftadır akıntım var..afedersiniz..açık sarı..koyu değil..günlük ped kullanıyorum..hani kaşıntı falanda yok..koku da yok..ama rahatsız oldum..doktora sorayım gittiğimde bari..

akıntı olayı bendede var yaa 4 aylık hamileyim normal mi acaba ilk gebeliğim pek bilmiyorum da:18:

Günaydın kızlar dün ikili tarama sonucum çıktı.Çok şükür güzel çıktı.Doktor önümüzdeki ay üçlü teste gerek olmadığını söyleyince mutluluktan uçacaktım.Ailemin yanına gidip güzel haberleri vereyim dedim çünhü haziranda ilk bebeğimin kalbi durmuştu ve çok üzülmüşlerdi.Oturduğum yer hastaneme 1 saat uzaklıkta ailemin oturduğu yerde bir saat yoruldum ama gideyim dedim.Abim arabayla beni aldı yürümeyim diye.Ben güzel haberlerimi verdim.Abim karamsar bir insandır.Annem kanser hastası kemoterapi görüyor ve aynı zamanda 12 yıldır ms ve epilepsi hastası.Benim haberimin hemen akabinde abim ''annem çok hasta kötüledi iyice,birde grip olmuş(annemin grip veya nezle olmaması gerekiyor.Yıllardır koruyoruz onu.)Yürüyemiyor bu hafta kemoterapi bile yapamamışlar''deyince altüst oldum.Bir dakika sonra evine geldik.Yengem nasılsın deyince iyi değilim annem çok hastaymış dedim.O da annemin gayet iyi olduğunu sadece grip olduğunu abartılacak bir durumunun olmadığını söyleyince çok sinirlendim.Hemen evime dönmek istedim.Özür dileyip durduran bile olmadı.2 saat daha yol çekip evime geldim.Toplam 5 saatlik yol çekip 9 saatlik açlık ile evime geldim.Ağladım ağladım harap ettim kendimi.Sürekli nasıl benim durumumda olan bir kardeşe abisi böyle abartılmış kötü haber verebilir diye.Affedemiyorum onu,sinirim ve üzüntüm geçmiyor bir türlü.Doktora gitmeyi düşünüyorum bugün inşallah bebişim zarar görmemiştir.Kızlar dualarınızı eksik etmeyin bebeğim için ne olur..
canım test sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim..anneni görebildin mi bari canım..

Son düzenleme:
Canlarim gogus kasintiniz oluyormu sizinde. Ilk gebeligimde boyle birseyle karsilasmadim ama bunda acayip kasinmaya basladim iki gundur. Karnimda cikti bir anda

Karnımda kaşıntı bir aydır bende çok var, şu an bebeyağı kullanıyorum aloe veralı, duştan sonra kurulanmadan sürülüyor epey yağlı ama ben kakao, gliserin, acıbadem, susam ve bebe yağlarını karıştıracağım o zaman hiç çatlak olmuyormuş... Hem kaşıntıya da iyi geliyormuş...:KK34:

inşallah güzel haberlerle gelirsin arkadaşım...sorma cinsiyet işi annem gitmiş istanbuldan erkeğe göre kıyafet almış sonra ben kız dedim..şaşırdı yelek örücekmiş bari krem rengi öreyim diyor :)) yazık yavrum birde diyor ama kızım diyor kızada gider aldıkalrım diyor..kıyamam anneme..ah bu anneler..hatrı için 9ay erkek gibi giydiririm ne olacak :)

Güzel haberlerle geldim canım bebeğim büyümüş 9+3 günlük çıktık, boyumuz 2,65 cm, kalp atışını da gördük, kollarını ve vücudunu oynatıyordu çok tatlıydı :KK16:

Yalnız pazartesi gidip kan vereceğim talasemi taşıyıcılığım olabilir belki diye kontrol edilecek... Ona göre kan ilacı verilecekmiş...

Anneler yapsın örsün alsın da biz her rengi giydiririz canım hiç önemi yok :KK53:

merhaba arkdaşlar hamimleliğim 14 haftasındayım ancak geçen pazar şiddetli bir kanama ve 4 gün hastanede kaldım neden olduğunu anlamadığımız bir kanamaydı şükür bebek ve kesede kanama yoktu rahim ağzında oluşmuş allah kimseye vermesin çok korktuk şükür şimdi iim kanamalarım kesldi yalnız bir süre izin alacam işe gitmeyecem sizlerde kendinize çok dikkat edin bu tarz kanamalar olabilirmiş allaha emanet olun sizlerde kendinize çok dikkat edin

günaydın annişlerr..bende kasık ağrısı sebebiyle acile gittim doktorum 10 gün rapor ve düşük önleyici ilaçlar yazdı..Rabbim bebişlerimizi korusun inşalla..önümüzdeki cumaryesi kontrolüm var inşalla bebeğim iyidir ve cinsiyetinide öğreniriz artıkk:KK52:
geçmiş olsun canım lekelenme falan olmadı dimi..
bu düreyi iyi değerlendir iyice dinlen canım Allah ikinizin de iyiliğini versin..

Karnımda kaşıntı bir aydır bende çok var, şu an bebeyağı kullanıyorum aloe veralı, duştan sonra kurulanmadan sürülüyor epey yağlı ama ben kakao, gliserin, acıbadem, susam ve bebe yağlarını karıştıracağım o zaman hiç çatlak olmuyormuş... Hem kaşıntıya da iyi geliyormuş...:KK34:
Güzel haberlerle geldim canım bebeğim büyümüş 9+3 günlük çıktık, boyumuz 2,65 cm, kalp atışını da gördük, kollarını ve vücudunu oynatıyordu çok tatlıydı :KK16:

Yalnız pazartesi gidip kan vereceğim talasemi taşıyıcılığım olabilir belki diye kontrol edilecek... Ona göre kan ilacı verilecekmiş...

Anneler yapsın örsün alsın da biz her rengi giydiririz canım hiç önemi yok :KK53:

çok sevindim...pıtpıtlarını yesin teyzeleri...maşallah maşallah......sonucunu yazarsın uamrım değilsindir ama öyleysede zaten çok büyük bir sorun değil..ilaçlarını kullanırsın düzenli...

merhaba arkdaşlar hamimleliğim 14 haftasındayım ancak geçen pazar şiddetli bir kanama ve 4 gün hastanede kaldım neden olduğunu anlamadığımız bir kanamaydı şükür bebek ve kesede kanama yoktu rahim ağzında oluşmuş allah kimseye vermesin çok korktuk şükür şimdi iim kanamalarım kesldi yalnız bir süre izin alacam işe gitmeyecem sizlerde kendinize çok dikkat edin bu tarz kanamalar olabilirmiş allaha emanet olun sizlerde kendinize çok dikkat edin

çok çok geçmiş olsun...bebişinle senin iyi olmana sevindim..dinlen güzel güzel..bir dahada olmaz inşallah..hiçkimseciklere olmasın..ben kahverengi bir lekelenme olsun aklım oynuyor..hepimizi herkesi Allah korusun hastalıklardan kanamalardan..

iyi akşamlar haziran ayının güzel annelerine anne adaylarına ve onların kurabiyesine köftesine minnoşuna minnaklarına Ali Yasin ine melekleri bebişleri kelebeklerine herkese huzurlu endişesiz başağrısız mide bulantısız kasık ağrısız sağlıklı geceler olsun...

benimde az önce canım kek istedi...inanırmısın :) ama bakkaldan küçük keklerden alıverdim işyerinde olunca :)

git git dinlen gez biraz...burası çok ayaz.. ...nete girebilecekmisin ..bizi unutma hemen :)

kızlar netten aldığımız badimizle önlüğmüz geldi :)

Eki Görüntüle 895722 Eki Görüntüle 895723 Eki Görüntüle 895724
hehehh çok şirinmiş canım hangi siteden aldın bunları ben de bakmaya başlıyım cinsiyet belli değil daha ama :KK31:

sağlık problemi yaşayanlara çokçana geçmişler olsun...
Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin...

bir arkadaşımız bebişini kaybetmiş, Rabbim ona ve eşine uzun ömürler ve sağlık versin ki, bir sürü bebişleri daha olsun inşallah...

ben bir anda kaçmış gibi oldum, evde küçük çaplı bir inşaat vardı,o bitince eşimle markete gittik,dönüşte de birlikte merdivenleri temizledik... şu an çok sinirli homurdanıyor, kaynıma kızdı burda hamile kadın merdiven siliyor eşek kadar adam evde yatıyor diye delirdi... :18:

Gecmis olsun canim...
Kim bilir nasil korkmussundur sen :18:
Ama bak cok sukur bebeginin durumu iyiymis annesi :KK19:
Bol bol dinlen canim bebek annesinin fazla yorhlmasini istemiyor sanirim :KK9::nazar:

iyi akşamlar haziran ayının güzel annelerine anne adaylarına ve onların kurabiyesine köftesine minnoşuna minnaklarına Ali Yasin ine melekleri bebişleri kelebeklerine herkese huzurlu endişesiz başağrısız mide bulantısız kasık ağrısız sağlıklı geceler olsun...

Amin canim ins. Hepimiz icin saglikli agrisiz birgun olur :KK16:
Sana ve bebisinede iyi geceler :KK54:

sağlık problemi yaşayanlara çokçana geçmişler olsun...
Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin...

bir arkadaşımız bebişini kaybetmiş, Rabbim ona ve eşine uzun ömürler ve sağlık versin ki, bir sürü bebişleri daha olsun inşallah...

ben bir anda kaçmış gibi oldum, evde küçük çaplı bir inşaat vardı,o bitince eşimle markete gittik,dönüşte de birlikte merdivenleri temizledik... şu an çok sinirli homurdanıyor, kaynıma kızdı burda hamile kadın merdiven siliyor eşek kadar adam evde yatıyor diye delirdi... :18:

Canim merdiven silmek falan agir gelir sana ama....
Kendine ve bebegine dikkat et lutfen....
Ayrica esini tebrik ediyorum iyi demis :KK9:

X