2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Biz de geldik bugün daha iyiyiz karın ağrılarımız geçti şükürr fitil işe yaradı

Doktor krem için bişey önermedi ben kendim eczaneden aldım mustellanın çatlak kremini banyo sonrası kullanıyorum ilerleyen zamanlarda her gün kullanırım diye düşünüyorum...

Geçmiş olsun canım..dinlen evde güzel güzel sende..bizim içinde dinlen..stressiz güzel yatak keyifleri yap..iyidir bebişin annesi havalar çok soğuk düşünsenize normaldede hamile olmadığımız zamanlardada üşüyoruz kasıkalrımız ağrıyor...normalmiş gibi düşün doktorunu dinle.. :) kendini ve bebeişini üzme..ayaklarınıda üşütme..

bende haziran annesi olacağım kısmetse.sizleri hep okuyorum.bende yazmak istedim.umarım sağsalim kavuşuruz meleklerimize.bizimde kızımız olacak...

hoşgeldin melek....inşallah hepimiz sağsalim kavuşuruz bebişlerimize...kızımızada selam söyle :)

Aslında cilt yapısıyla alakalıymış ama bence iyi nemlendirmek de yarar var ne kadar nem o kadar az hasar... Benim cildim zaten çok kuru hiç bir şey kullanmazsam boydan zebraya dönecem o yüzde hem nemlendirici hem çatlak kremini kullanıyorum... Bakalım inşallah işe yarar...

Doktorumun verdıgı krem madecassol merhem sgk karşılıyor bira kötü kokuyor ama annemde sadece badem yağı kullanmış hiç çatlağı yok

Doktor krem için bişey önermedi ben kendim eczaneden aldım mustellanın çatlak kremini banyo sonrası kullanıyorum ilerleyen zamanlarda her gün kullanırım diye düşünüyorum...

Mustella nın ürünleri pahalı önemli olan nemlendirmek aynı işi yapan daha uygun urunler var bence bosuna o kadar paralar verıldıgını duşunuyorum

Mustella nın ürünleri pahalı önemli olan nemlendirmek aynı işi yapan daha uygun urunler var bence bosuna o kadar paralar verıldıgını duşunuyorum

Doğru pahalı ama işe yaradığını bildiğim tanıdıklarım var... Nemlendirmek konusunda sana katılıyorum ama kendi cildimi de biliyorum ergenlikten kalma çatlaklarım bile var benim o yüzden riske girmeyim dedim tabi işe yaramayadabilir ama en azından denemedim demem...

Kızlar iyi bir haftasonu geçeirmeniz dileği ile

ikili test sonuçlarımı aldım ve çok iyi çıktı ense 1.6 burun kemiği var riskim 1/32000 şu an o kadar mutluyum ki inş daha sonuç almamış arkadaşlarımızda bu kadar iyi olur öğrenenler paylaşabilirmi ?

vazelin kullanıyorum ben benim karnım erken çıktı .1 aydır sürüyorum zaten deli kaşıntılar başladı karnımda vazelin çok yağlı 2 günde bir sürsen yetiyor çünkü 2 günde anca yok yoluyor,sanırım o yüzden iyi geliyor.çatlak kremlerini sürüyosun o anda emiyor vucut.doktorlar yağlı krem kullanmayı öneriyor ne alırsanız alın yağlı olmasına özen gösterin bence kakao ve kayısı yağı alıcam ben bi gün vazelin bi gün yağ sürücem bakalım ne olacak...

Biz de geldik bugün daha iyiyiz karın ağrılarımız geçti şükürr fitil işe yaradı

hoşgeldin arkadaşım ..ağrılarının geçmesine sevindim...maşallah maşallah :)

bende genelde her banyodan sonra nemllendirici kullanıyorum..çatlak kremide araştırmaya başlasam iyi olacak..mustelayı çok öneren oldu hatta bebiş içinde güzel ürünleri var...

merhaba teyzeleriiiiii biz geldiikkkk2 li testimizi yaptırdık herşeyi belliydiiiiii bacakları kollarııı cınsıyetı ıle ılgılı bısey solemedı bıze el salladı yavrum ense kalınlıgıyda ıyıymıs dr dıokı bu ne kadar hareketliiiiii bebekkkk

annesi güzel güzel bakmış bebişine oda büyüyüvermiş...maşallah maşallah ense kalınlığıda iyimiş gözünaydın..

Annene çok üzüldüm canım Allah şifasını versin tez zamanda.Erkeklerden incelik ve hassasiyet beklememek lazım.Onlar o kadar düz varlıklar.Yaradılışımız farklı.Aslına bakarsan o bu olayın seni incittiginin farkında bile degildir.Canını sıkma bebegini de üzme. Annene de bol bol sarıl.

Ben de senin gibi düsünüyorum ama bakıyorum da herkes birseyler almış bile.Acaba ben mi çok ruhsuzum diye şüphe ettim kendimden. Bir ay kala hepsini gidip bir çırpıda alasım var.Ama eşyası olan bebek hayata tutunur diyorlar o yüzden ufak bir- iki şey alacağım.

Gecmiş olsun dikkat et kendine.Ev işlerini de bir kenara bırak biraz.Umarım iyi haberlerle gelirsin.

Amin canim gecmis olsun
saol cnm
Kendine dikkat et canım... doktor önlem için mi verdi ilaçları...
önlem amaçlı verdi iğne ve günde 3 kere fitil olarak progestan verdi

birdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 12 hafta 1 günlük çıkmışşşş 1 hafta ılerı atmısss

çok sevindim canım senin bebiş koşa koşa gelicek sanırım maşallah 1 hafta önde çıkmış gözün aydın

sabahtan beri geçsin die neler yaptım duşa girdim en son ama cıx geçecek gibi değil mutfakta parol meydanda yanından geçip geçip gidiyorum sonunda içecem sanırım 1 tane

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar çin takvimiyle uyumlu mu acaba öğrenebilir miyimm

kızlar merhaba; limango da "hoşgeldin bebeğim" kampanyası var... avent, bebedor, braun gibi ürünler var, ben biberon alsam mı acaba diyorum, ne dersiniz alış-veriş açılışını yapan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…