2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[sıze=3][ı]sabahtan beri geçsin die neler yaptım duşa girdim en son ama cıx geçecek gibi değil mutfakta parol meydanda yanından geçip geçip gidiyorum sonunda içecem sanırım 1 tane[/ı][/sıze]:KK50:

iç bence canım harap etme kendini.muz da iyi geliyor baş agrısına söyliyim :)

hepinize çok teşekkür ederim kızlar..burda olmak çok güzell:)ben profil bilgilerime girip bebeğimin doğacağı muhtemel tarihi girdim ve güncelledim mesela şu şekilde 02-06-2014 olarak.ama benim gebelik takvimim görünmüyor neden acaba?

merhabalar anneler güzellikler tatlı bayanlar :KK69: anlayacağınız üzere ben mutlu ve rahatlamış şekildeyim..Çünküüüüüüüü ikili test kan sonuçlarımda normal çıktı,az önce doktorumla da teyitleştik..Risk yok dedi..Allah'a şükür..Hadi köftem bu defa kavuşucaz inşallah :emir_bebek::nazar:

sabahtan beri geçsin die neler yaptım duşa girdim en son ama cıx geçecek gibi değil mutfakta parol meydanda yanından geçip geçip gidiyorum sonunda içecem sanırım 1 tane:KK50:

iç bari arkadaşım bir tane ..ama önce ttnet dediği gibi muz ye varsa...ah doğsun o bebişlerde ısırcam popolarını dicem başağrısı niye yaptınız annelerinize :)kıyamam ben onlara..

kızlar merhaba; limango da "hoşgeldin bebeğim" kampanyası var... avent, bebedor, braun gibi ürünler var, ben biberon alsam mı acaba diyorum, ne dersiniz alış-veriş açılışını yapan var mı ?

ben henüz ufak tefek giysiler aldım...bir bakayım limangoya..

hepinize çok teşekkür ederim kızlar..burda olmak çok güzell:)ben profil bilgilerime girip bebeğimin doğacağı muhtemel tarihi girdim ve güncelledim mesela şu şekilde 02-06-2014 olarak.ama benim gebelik takvimim görünmüyor neden acaba?

02062014 olarak arada tire koymadan dene bakalım olacak mı?

merhabalar anneler güzellikler tatlı bayanlar :KK69: anlayacağınız üzere ben mutlu ve rahatlamış şekildeyim..Çünküüüüüüüü ikili test kan sonuçlarımda normal çıktı,az önce doktorumla da teyitleştik..Risk yok dedi..Allah'a şükür..Hadi köftem bu defa kavuşucaz inşallah :emir_bebek::nazar:

yupppiiii :) köfte annesini hiç üzmüyor aferin ona..gözünaydın canım

içsem iyi olacak muz dedin aklıma geldi dün benim evin önünde pazar kuruluydu dedim bi dolaşıp geleyim muz alayım.tüm pazarı dolaştım birazda geç çıkmıştım çoğu yerde kalmamış kalanlarda donmuş satmıyorlardı düşünün nasıl bir soğuk var zaten eve zor attım kendimi suratım kıpkırmızı olmuş soğuktan.önümüzdeki hafta memlekete gitmeye karar verdim soğuklar geçene kadar kalıcam

oh oh hadi bakalım güzel sonuçları duydukça rahatlıyorum valla sana kocaman bir maşallah :nazar:

içsem iyi olacak muz dedin aklıma geldi dün benim evin önünde pazar kuruluydu dedim bi dolaşıp geleyim muz alayım.tüm pazarı dolaştım birazda geç çıkmıştım çoğu yerde kalmamış kalanlarda donmuş satmıyorlardı düşünün nasıl bir soğuk var zaten eve zor attım kendimi suratım kıpkırmızı olmuş soğuktan.önümüzdeki hafta memlekete gitmeye karar verdim soğuklar geçene kadar kalıcam

git tabi :KK43:...Eskişehirin soğuklarında bırak beni :) benide götür memleket sıcaksa :)

Masaallah canim....:nazar::nazar::nazar:
Gozun aydin icin rahatlamis baya :KK16:

sabahtan beri geçsin die neler yaptım duşa girdim en son ama cıx geçecek gibi değil mutfakta parol meydanda yanından geçip geçip gidiyorum sonunda içecem sanırım 1 tane:KK50:
Cok gecmiss olsun :nazar:
Bu aralar bende de asiri bas agrisi olmuyor degil...
Tek yaptigim buzluktan cikardigim jeli basima koyup gozlerimi kapatmak....
Hemen geciriyor sukur :KK76:

ayhhh muz istiyorum ben :26: pazarda muz yoktu burada da soğuktan, marketten almak lazım...

kızlar kek yaptım, k.tozunu unutmuşum, minyatür kekçik oldu ama güzel oldu... ( dışarı çıkamadığımız için eşime küstüm ondan unuttum herhalde k.tozunu)

git tabi :KK43:...Eskişehirin soğuklarında bırak beni :) benide götür memleket sıcaksa :)

kıyamam yaaa memleket inegöl düzlük ova birazda derinde pek soğuk uğramıyo yumuşak havası.valla çok bunladım burda eve tıkılıp kaldım dışarıda çıkamıyorum kar yağmadan önce arabayla çıkıyodum bi tur atıp geliyodum şimdi eşim yollamıyor tekerlek kabak deyip duruyo acil olmadığı sürece kullanmıyorum arabayı anlıyacağın daral geldi evde.bi kaçamak yapayım.:KK34:

ah o baş ağrıları abartısız 4 gün sabah akşam hiç geçmeden ağırdı parol tam geçirmesede hafifletiyo
kızlar merhaba; limango da "hoşgeldin bebeğim" kampanyası var... avent, bebedor, braun gibi ürünler var, ben biberon alsam mı acaba diyorum, ne dersiniz alış-veriş açılışını yapan var mı ?
bnde almak istiyorum ama acaba bukadar erken almak ne kadr doğru bilmeiyorumm:26:

oh oh maşallah cnm inşallah hep böyle güzel haberlerle gelirizzz bu topiğeee

Cok gecmiss olsun :nazar:
Bu aralar bende de asiri bas agrisi olmuyor degil...
Tek yaptigim buzluktan cikardigim jeli basima koyup gozlerimi kapatmak....
Hemen geciriyor sukur :KK76:
yaaa işe yarıyor demek hemen yapıyorum
ayhhh muz istiyorum ben :26: pazarda muz yoktu burada da soğuktan, marketten almak lazım...

kızlar kek yaptım, k.tozunu unutmuşum, minyatür kekçik oldu ama güzel oldu... ( dışarı çıkamadığımız için eşime küstüm ondan unuttum herhalde k.tozunu)

bende daha mozaik pasta yapacam akşama misafir var başım berbat nasıl olacak bilmem:KK53::KK53::KK53:

benimde az önce canım kek istedi...inanırmısın :) ama bakkaldan küçük keklerden alıverdim işyerinde olunca :)

kıyamam yaaa memleket inegöl düzlük ova birazda derinde pek soğuk uğramıyo yumuşak havası.valla çok bunladım burda eve tıkılıp kaldım dışarıda çıkamıyorum kar yağmadan önce arabayla çıkıyodum bi tur atıp geliyodum şimdi eşim yollamıyor tekerlek kabak deyip duruyo acil olmadığı sürece kullanmıyorum arabayı anlıyacağın daral geldi evde.bi kaçamak yapayım.:KK34:

git git dinlen gez biraz...burası çok ayaz.. ...nete girebilecekmisin ..bizi unutma hemen :)

kızlar netten aldığımız badimizle önlüğmüz geldi :)

$önlük.JPG $badi1.JPG $badi2.JPG

$48227_121213_4491.jpg $51830_121213_8386.jpg
bittim bunlaraaa !!!!!!!!!! Unnado da 30-35 lira çok pahalı ama annemlere göstericem örnek çıkar bu fotograflardan :KK1:

Arkadaşların dediği gibi muz iyi geliyor... Parolun bi sakıncası yok bildiğim kadarıyla doktor alabilirsin demişti bide bol su iç dedi...

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar çin takvimiyle uyumlu mu acaba öğrenebilir miyimm :KK34:
Bende hiç biri tutmadı hepsinde erkek çıktı hatta rüyamda bile hep erkek gördüm ama bizim ufaklık kız tabi sonradan doktor pardon erkekmiş demezse... :KK9:

Bence şimdiden kampanyaları takip etmekte fayda var anca toplanır diye düşünüyorum en azından ben öyle yapacağım...:)

Gözünaydın canım bi cinsiyet kaldı...:)

benimde az önce canım kek istedi...inanırmısın :) ama bakkaldan küçük keklerden alıverdim işyerinde olunca :)

afiyet olsun canım

git git dinlen gez biraz...burası çok ayaz.. ...nete girebilecekmisin ..bizi unutma hemen :)
kız kardeşimde kalırsam girerim annemde kalırsam onda net yok telefondan takip ederim çok yazamam ama mutlaka girerim dayanamamki aklım hep burda:26:

kızlar netten aldığımız badimizle önlüğmüz geldi :)

Eki Görüntüle 895722 Eki Görüntüle 895723 Eki Görüntüle 895724

giydirmek nasip olsun inşallah :KK16:üzerindeki kusmuk lekelerini şimdiden görebiliyorum :KK9::KK9:

X