2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[video=youtube_share;gL0qURgGQTk]http://youtu.be/gL0qURgGQTk[/video]

Kızlarr 2 li test için bir hafta daha beklesemmı kı 11 küsürlerde olucam bu c.tesi ama haftaya c.tesi 12 küsürlerde olucam sizcee

Valla canım ben gittiğimde 11+6 idi ama 11+4 çıktı ikili test için çok küçük 10 gün bekleyelim dedi canım. Sen bilirsin tabi ama genede bebeğini görmek istiyorsan git canım doktor söyler zaten..

ayrıntılı anlatımın için çok teşekkürler. maalesef beni kağıdımda böyle birşey yazmıyor.
hastane iyi bir hastane, aslında doktorum da iyi fakat artık genel olarak şu kanıya vardım. gebelere bakan bütün doktorlar bilidkleini kendilerine saklıyorlar. halbuki bunlar da kadın. bir kadının ne kadar meraklı olduğunu bilecek kadar bizi anlayabileceklerini düşünüyorum ama sadece düşünüyorum! hele hele hamile bir kadına yaklaşımları daha ilgili olmalıyken ağızlarını bıçak açmıyor! çok sinirlendim. resmen patlamaya hazırım. eğer bir daha ki kontrolümde istediğim hissiyatı bulamazsam açık açık konuşucağım.

maşallah kuzuna ..annesini hiç üzmemiş güzel güzel büyümüş...

saol canım inşallah sende sorunsuz bir şekilde yavrunu kollarına alırsın sağlıkla...maşalllah ona..eli ayağı düzgün olsun diyoruz hepte insan yinede çok merak ediyor :)

canım benim doktorum et tavuk balık yumurta hepsini çok pişmiş ye dedi..az pişmiş istemiyorum yemeni dedi.. öyle hemen iki tane ile bişicik olmaz içini ferah tut arkadaşım..bundan sonra birazcık daha fazla pişirirsin olur biter :)

bende bekleyeyım en ıyısı beklemek cok zor ama daha buyumus olur sıpam ne kadar cok buyurse o kadar guzel net gorunur

gözünaydın canım seninde,şükür iyi çıkmış sonuçların..ne güzel..
darısı yarın başıma inş..yarında benim var :18:

emeğine sağlık arkadaşım güzel bir video olmuş...ben hiç avakoda yemedim..merakta etmedim ama bebek içinde anne içinde iyimiş...deneyim bari...

canım benim ben doktoruma ilk girdiğim gibi kalbi atıyormu diyorum :) hemen dinlemeye başlıyoruz sonra..orda o kalbinin olduğu bölümü seçiyor sonrada bu ultrason kağıdını basıyor.. her gittiğimde değil ama 2-3 tane elimde öyle duruyor...hatta kalp atışına göre bebek cinsiyet tahminleri oluyormuş 140 ın üstü kız diyorlar altı erkek ama kesinde birşey değil :) haklısın doktorlar okadar alışmışlarki biz bu duyguyu yeni tattığımız için herşeyi bilmek görmek istiyoruz..bazen sormadan birşey söylemiyorlar..anlayanda var anlamayanda var..

gözünaydın canım seninde,şükür iyi çıkmış sonuçların..ne güzel..
darısı yarın başıma inş..yarında benim var :18:

Sakin stres yapma bebislerimiz uzulur sonra cikolata yemeyi unutma ins cok guzel sonuclarla donceksin doktora sorcagin bisiler varsa once sor cunku bebisi ve hareketlerini gorunce insan herseyi unutuyo ve arada esinede bi goz at derim benim esim gecen defa hic bisi anlamamiski kucuktu daha bu defa bide hareketli gorunce sok olmustu agzi kulaklarindaydi keske o an onunda fotosunu cekebilseydim okadar farkliydiki yuzundeki o heyecan Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Canım ben olaya farklı bir açıdan bakıyorum. Doktorum sağolsun çok ilgili. Her konuda bilgilendiriyor ama banada kalp atışını hiç söylemedi. Her gidişimde kalp atışını dinliyoruz. Sadece son gidişimde verdiği kağıtta kalp atışı sayısı yazıyordu orda gördüm. Ama hiç te merak edip sormadım. Çünkü herşeyi öğrenirsem bu defa çok fazla araştırma içine giriyorum. İnternete bakıyorum, kalp atışı şu olunca ne olur, az mı atıyor, çok mu atıyor. Herşeyini kafaya takmaya başlıyorum. O yüzden artık hiç birşey sormuyorum. Kalp atışını dinliyormuyum evet, doktorum bilmem gereken önemli şeyleri söylüyormu evet. Gerisini de söylemeyiversin. Zaten yolunda gitmeyen birşey olsa doktorlar hiç çekinmeden patır patır söylüyorlar. Demekki şuan herşey yolunda. Bunu bil ve dua et yeter.

Çok güzel ya maşallah inşallah bende haftaya böyle güzl habrlerle gelirim...[/QUOTE]

İns Allah bebisinizi size bagislasin hayirli hBerler alirsiniz ins

ahh cnm çalışmayı bende düşünmüştüm ama iyiki girmemişim bulantılar cıkarmalar falan derken nasıl giderdim bilmiyorum.
tabikide calışmak çok güzel biriktir tabi doğum paranı kenara atarsın bebişin eksikleri içinde bir ton para lazım:18:

gözünaydın cnm herşey iyi gitmiş..
ikili için bende 1 hafta sonra gidiyorum bnmki ultrason ve tahll olarak 315 tl perinatolog yapacakmış.banada yüksek geldi ama hayırlısı bakalım

ben işyerimden izin aldım,yarın için..
malum h.içi ya eşim olmayacak bu kez (ama büyük bişey kaçırıyo onada söylüyorum)
annemle gideceğim ben..
çikolata yicem unutmaaaaaaaaaam

cidden paraya ihtiyaç çok olucak..
sırf beze ve mamaya harcanan miktar bile devasa

kızlar beslenmeniz ne alemde..ben acayip taktım kafaya... ay bakliyat yemedim yok bu hafta balık yemedim yok sebze yemedim meyve azmı yiyorum ..nasıl dengeliyorsunuz yoksa canınız ne isterse onumu yiyorsunuz..

canım aslına bakarsan bende pek dikkat edemiyorum canım ne isterse onu yiyorum sadece meyveyi hergün bol yiyorum zorlarsam midem bulanıyor tiksiniyorum bir daha hiç yiyemiyorum

arakadşlr aranızda nar yıyen varmı ben bıyrde okumştm duşuge yol açıyor dye yıyemıyrm ama cnm çok ıstyo

bende yiyorum canım sadece çekirdeğini yiyemiyorum zararı olacağını düşünmüyorum çünkü öyle olsa dr falan söylerdi mesela bitki çayları(ıhlamur hariç)düşüğe neden oluyor diye biliyorum ayrıca bazı balık çeşitleri.....

kızlar az önce kanamam oldu durup dururken çok değil ama korkuyorum doktorum plesantanın aşağıda olmasından dolayı hafif olabilir demişti bacaklarımı yukarı kaldırdım uzanıyorum şimdi ne olur dua edin benim için moralim çok bozuldu

canımcım bak doktorun baştan sana bunun olabileceğini belirtmiş..
zaten biliyosun,yoğun yada miktarı çok olmadıkça sorun değil..
ama her halukarda doktoruna bilgi verip,belirt derim ben..

bana da verdi ben kullanmaya başladım zekasını 4 puan yükselttiğini söyledi zaten balık yiyemiyorum belki ordan faydalanır diyorum ama zararlarını bilmiyorum.....:?

inşallah önemli bişe diildir canım..dualarımız seninle..
ağır bişe mi kaldırdın ayakta mı kaldın noldu birden canım aman yine de dikkat et kendine..
gerçi doktor demiş olabilir diye endişelenme cnm inşallah bi daha olmaz olursa ara doktorunu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…