2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bana da verdi ben kullanmaya başladım zekasını 4 puan yükselttiğini söyledi zaten balık yiyemiyorum belki ordan faydalanır diyorum ama zararlarını bilmiyorum.....:?

İlk 3 ay omega 3 kullanımı gözlerde şeylalık yapıyormuş ama 4. Aydan itibaren haftada birkaç tane balıkları olabilir sanırım yine de ben omega 3 için somon veya semizotu diyorum çok gzl yeniyor bunlar hem de hafifler...

inşallah önemli bişe diildir canım..dualarımız seninle..
ağır bişe mi kaldırdın ayakta mı kaldın noldu birden canım aman yine de dikkat et kendine..
gerçi doktor demiş olabilir diye endişelenme cnm inşallah bi daha olmaz olursa ara doktorunu..

Allah razı olsun canım birşey yapmadım aslında günlük evi toparladım o kadar devam ederse arayacağım doktorumu

kızlar az önce kanamam oldu durup dururken çok değil ama korkuyorum doktorum plesantanın aşağıda olmasından dolayı hafif olabilir demişti bacaklarımı yukarı kaldırdım uzanıyorum şimdi ne olur dua edin benim için moralim çok bozuldu

Canim doktorun normal demis ama icin rahat olsun....
Ama birkac kere yine tekrar ederse doktora gorun derim ben....
Ne olur ne olmaz....
Ins. Ciddi birseyden dolayi olmamistir canim...
Dualarim seninle :KK16:

Canım ben olaya farklı bir açıdan bakıyorum. Doktorum sağolsun çok ilgili. Her konuda bilgilendiriyor ama banada kalp atışını hiç söylemedi. Her gidişimde kalp atışını dinliyoruz. Sadece son gidişimde verdiği kağıtta kalp atışı sayısı yazıyordu orda gördüm. Ama hiç te merak edip sormadım. Çünkü herşeyi öğrenirsem bu defa çok fazla araştırma içine giriyorum. İnternete bakıyorum, kalp atışı şu olunca ne olur, az mı atıyor, çok mu atıyor. Herşeyini kafaya takmaya başlıyorum. O yüzden artık hiç birşey sormuyorum. Kalp atışını dinliyormuyum evet, doktorum bilmem gereken önemli şeyleri söylüyormu evet. Gerisini de söylemeyiversin. Zaten yolunda gitmeyen birşey olsa doktorlar hiç çekinmeden patır patır söylüyorlar. Demekki şuan herşey yolunda. Bunu bil ve dua et yeter.

sana da çok teşekkür ederim. ben de biraz pinpirikliyim sanırım. bir de ilk gittiğim doktor çok çok kötüydü hala onun etkisindeyim sanırım.
dua da ediyorum bol bol.

kızlar 3 gundur karnımın sıs kısmının sag alt tarafı dokununca acıyor. sol tarafta yok acaba bebek o tarafta ondan mı? bılgısı olan var mı? sert orası soole hafıf bı bastırınca
Arkadasim bende de ayni hassasiyet var.16.haftaya girdim ben. Bilmiyorum ayni seler mi ama Yatarken uzanirken olmuyor.Göbeğimin hafif sağ alt kismi ayakta biraz kalayim ornegin markete gidim, bir sure oturayim sanki deli gibi tuvaletim gazim varmis gibi rahim bolgem sisiyor sertlesiyor. Batmalar oluyor hareket edince. Dokununca çok hassas. Uzaninca biraz karnimda elimi gezdirince bise kalmiyo. En bastan beri aslında vardi b u birden cikmadi ama karnim büyümeye başladıkça daha çok rahatsız etmeye başladı. 2gun önce dr.daydim bebisin heyecanindan bahsedip sormayi unutmusum.:KK66: zaten haftada 1 gidiyorum. 2 gün önce de gitmisken bi daha gitmiyeyim bunun için diorum haftaya sorcam inş. Ama rahatsiz ediyor ve Kaygilandiriyor bu beni. Var mi böle seler yasayan arkadaslar

kızlar az önce kanamam oldu durup dururken çok değil ama korkuyorum doktorum plesantanın aşağıda olmasından dolayı hafif olabilir demişti bacaklarımı yukarı kaldırdım uzanıyorum şimdi ne olur dua edin benim için moralim çok bozuldu

famura geçmiş olsun canım...doktoruna olabilir demiş stres yapma..pufpufa katılıyorum bir ara istersen doktorunu yinede...lekelenme tarzımı kahverengi gibi yoksa daha mı farklı.....progestan kullanıyormuydun... ayaklarının altına 2 tane minder koy yat uzan bişi yapma..geçmiş olsun..eğer vaktin olursa bizide haberdar et durumundan..

Son düzenleme:
Kızlar aranızda benm gibi karnı belli olan var mı kilo almadım ama top gibi ufak bi karnım oldu herkes anlıyo artık benmkini de Merak ettim siz de durumları

Hastalığın Plesenta previaysa cnm sanırım sonuna kadar kanamaların olabilir ama öyle bir çok insan var ve çocukları da sağlıklı doğuyor korkma dinlen düşük önleyici iğne verir belki dr yalnız sezeryan diye duymuştum ama zaten çoğumuza normal de istesek sonunda sezeryan yapalım diyecek doktorlar ve kabul edicez :))
Allah razı olsun canım birşey yapmadım aslında günlük evi toparladım o kadar devam ederse arayacağım doktorumu

yat dinlen plesenta aşağıda olunca en iyi şey yatmak iş falan sakın yapma ayakları uzat yat inşallah tekrarlamaz ve kısa zamnada yukarı çıkar.

Canim benimde plesanta asagida ve bende kanamalar yasadim.en son 3 hafta önce 13,haftada yoğun bi kanama yasadim. 5.haftamdan daha 10 güne kadarda hep kahverengi lekem oluodu. Çok şükür simdi yok bana da dr.um olabilir dio.olabilecegini biliyoruz ama olunca da allak bullak oluyoruz seni çok iyi anliyorum.olunca paniklemeden duramiyoruz moral sidir oluyor. Beni sadece dr.a gidip iyi olduğunu görmek duymak rahatlatio arkadaşım. Seni de ne rahatlatiosa ole yap

Bitanem sıkma canını doktor olabilir demiş zaten ama yine de uzan sakın kalkma. Doktorunu ara sor bakalım ne diyecek.haber ver mutlaka

Arkadasim bende de ayni hassasiyet var.16.haftaya girdim ben. Bilmiyorum ayni seler mi ama Yatarken uzanirken olmuyor.Göbeğimin hafif sağ alt kismi ayakta biraz kalayim ornegin markete gidim, bir sure oturayim sanki deli gibi tuvaletim gazim varmis gibi rahim bolgem sisiyor sertlesiyor. Batmalar oluyor hareket edince. Dokununca çok hassas. Uzaninca biraz karnimda elimi gezdirince bise kalmiyo. En bastan beri aslında vardi b u birden cikmadi ama karnim büyümeye başladıkça daha çok rahatsız etmeye başladı. 2gun önce dr.daydim bebisin heyecanindan bahsedip sormayi unutmusum.:KK66: zaten haftada 1 gidiyorum. 2 gün önce de gitmisken bi daha gitmiyeyim bunun için diorum haftaya sorcam inş. Ama rahatsiz ediyor ve Kaygilandiriyor bu beni. Var mi böle seler yasayan arkadaslar

benim de oluyo valla sertlik batma. Bebek büyüyo annesi yer açıyo kendisine diyorum. Hatta o duyguyu hissetmediğimde garipsiyorum korkuyorum :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar aranızda benm gibi karnı belli olan var mı kilo almadım ama top gibi ufak bi karnım oldu herkes anlıyo artık benmkini de Merak ettim siz de durumları

ya bende kilo da vardı zaten bir de bebek olunca baya 6 aylık hamile göbeği var bende otobüste görüp yer veriyorlar ve boydan elbise dışında bişey giyemiyorum artık. olmuyolar çünkü :KK37::KK37::KK37:

bende de aynısı oluyor ama benim gaz problemimde var tuvalete gidince geçiyor biraz.ben yazıyorum arkadaşlar doktora soracaklarımı,dediğin gibi bebişi görünce herşeyi unutuyorum çünkü. :KK49:

beeeeen hemde o biçim ama ben kiloda aldım bu aya kadar yattım bide şiştim o yüzden yeni yeni dışarı çıkmalara başlamıştım ki kar yağdı:44:.karnım dediğin gibi top gibi herkes anlıyor ve kışlık pardüsemin alt düğmeleri iliklenmiyor:KK9:.doktor çabuk çıktı karnın herkesin farklı olur seninki hemen gösterdi kendini dedi normalmiş yani :KK16::KK49:

Bitanem sıkma canını doktor olabilir demiş zaten ama yine de uzan sakın kalkma. Doktorunu ara sor bakalım ne diyecek.haber ver mutlaka

benim de oluyo valla sertlik batma. Bebek büyüyo annesi yer açıyo kendisine diyorum. Hatta o duyguyu hissetmediğimde garipsiyorum korkuyorum :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya bende kilo da vardı zaten bir de bebek olunca baya 6 aylık hamile göbeği var bende otobüste görüp yer veriyorlar ve boydan elbise dışında bişey giyemiyorum artık. olmuyolar çünkü :KK37::KK37::KK37:

Hadi ya canm ben aynı kıyafetlerimi giyiyorum daha ama aZcık bol olmasın hemen ortada karın belli oluyo bi de zayıfım o da etkili herhalde

famura geçmiş olsun canım...doktoruna olabilir demiş stres yapma..pufpufa katılıyorum bir ara istersen doktorunu yinede...lekelenme tarzımı kahverengi gibi yoksa daha mı farklı.....progestan kullanıyormuydun... ayaklarının altına 2 tane minder koy yat uzan bişi yapma..geçmiş olsun..eğer vaktin olursa bizide haberdar et durumundan..

puf puf,çileksurat ikinizde sağolun herhangi bir ilaç vermedi bunun için dinleniyorum şimdi haberdar ederim sizleri

ayyy sende ben gibisin ben hamile kalmak için 15 kilo verdim pcos var bende kilo vermem çok zor oluyor 86 kilodan 70 e düştüm .tüp bebeğe gidecektik biz ben 5 kilosunu geri aldım.randevumuza 3 gün kala hamile olduğumu öğrendim 76 kiloyla hamile kaldım.şimdi 81 kiloyum son aylarda gerçekten kapılardan geçemicem sanırım:KK9:.bizde ırsi bi durum var şişmek gibi kız kardeşim 25 kilo aldı hamileliğinde annemde öyle alıyormuş.fotoğraflarımı çekiyorum neye benzicem merak ediyorum.:KK37:

beeeeen hemde o biçim ama ben kiloda aldım bu aya kadar yattım bide şiştim o yüzden yeni yeni dışarı çıkmalara başlamıştım ki kar yağdı:44:.karnım dediğin gibi top gibi herkes anlıyor ve kışlık pardüsemin alt düğmeleri iliklenmiyor:KK9:.doktor çabuk çıktı karnın herkesin farklı olur seninki hemen gösterdi kendini dedi normalmiş yani :KK16::KK49:

Ben de en sevdiğim kabanıma zar zor sığıyorum önmzdeki hafta giremcim içine sanırm millet cinsiyet tahmin bile yapıyo karnımdan erkek diyorlar top gibi ya ondan herhalde

canım çok geçmiş olsun doktorunu ara veya acile git canını sıkma moralini yüksek tutmaya bak işlh geçer bişi yoktur

X