2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar merhabalar nasılsınız bakem :)

Ben herzaman yazamasam da geçmişi sürekli takip etmeye çalışıyorum

13+3 olduk ve ben de kilo almayanlardanım Ama etek giyince öğleden sonra karın bölgem rahatsız etmeye başlıyor. Geçen gün çok rahatsız oldum ve hemen gidip LCW dan hamile pantolonu aldım lendime :):)

Son düzenleme:
kızlar destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dün doğum günümdü tebriklerinizle beni mutlu ettiniz bugün ise moralim bozuk benim için kötü bir gün yine yanımdasınız bana destek veriyorsunuz bütün kalbimle söylüyorum iyi ki bu guruptayım iyi ki sizlerle tanıştım iyi ki varsınız allah hepinizden razı olsun evlatlarınızı hayırlısıyla kucağnıza almayı nasip etsin

canımcım sen iyi olda önemli olan o burda neşeli neşeli günler geçirelim inşallah herkes iyi olsun bebişler süper olsun annelerde üzülmesin
benimde eşim uyuz etti beni gıcık ben isim düşünmek istiyorum yok efendim doğuma 1 hafta kala düşünecekmişiz doğmadan isim koymıcakmısız dır dır vır vır konuştuda konuştu bu hafta belli olacak cinsiyetimiz gösterirse eğer.sinirimi bozdu benim gıcık.

sanırım erkekler hep aynı canım geçen gün aynı mevzu bizde de oldu ben dedim ne koyacağız isim bulamadık o da bana daha çok var koyarız dedi onun bulduklarını ben beğenmiyorum o da benim bulduklarımı beğenmiyor diğer ikisinde ortak kararla ikimiz de beğenerek koymuştuk isimleri bilmiyorum artık ben de oluruna bıraktım sen hangi gün gideceksin doktora bana kız olablir demişti doktorum çok mutlu oldum seninde inşallah Allah gönlüne göre versin

çilekçiğim bana serbest demişti ama biz zaten korkumuzdan bişey yapamıyoruz bebişe bir şey olacak diye

senin lekelenmen var diyedir bence de yasağınn

çok geçmiş olsun şuanda nasılsın? doktorun uyarmış aslında bence onunla bir konuşup rahatlayabilirsin eğer hala şüphe duyuyorsan bi randevu alıp git bence

ayın 19 unda benim haftaya perşembe banada erkeğe benziyor demişti.bende şimdi eşimle konuştum biraz duygu sömürüsü yaptım.karar verdik gibi ben huzeyfe istiyorum biraz araştıracak bakalım hz.huzeyfeyle ilgili bilgi toplıcak ona göre değerlendirecez tatlıya bağladık ama hep kadın çabası yani.şimdi yemek yapacaz acıktık.

kızlaaaar yarın büyük günnn... ikili testimin sonuçlarını alacağız doktorla konuşacağız... hiç tedirgin değilim nedense bi rahatlık var içimde.. Rabbim dilerim bizi üzmez sağlıklıdır benim minik kelebeğim...

doktoru cinsiyet için tekrar sıkıştıracağım ama sanırım yine bir şey demeyecek :)

dua edin lütfen umarım sağlıklıyızdır Rabbim bize bağışladığı o mucizeyi hayırlısıyla ve sağlıkla gönderirir inşallahhh

Son düzenleme:

biz uğurlu bi topiğiz,grubuz..
Allah'ın izniyle hepimiz sağlıklı bi şekilde sonuca ulaşacağız..

benim içinde yarın büyük gün ama daha yeni yapılcak herşey yarına..kan sonucunu heralde 1 hafta içinde alırım bende,özelde yaptırıcam..

Son düzenleme:

canımm inşallah Rabbi hepimizin yüzünü güldürür ben de özel de yaptırdım 6 günde çıktı kan sonucum beklemek biraz zordu ama o sağlıklı olsun da bekleriz bizz nasılsa :)

sen hangi hastanede yaptıracaksın canım?

Amin canim....
Rabb'im sagsalim evlatlarimizi kucaklarimiza almayi nasip etsin
Canim ikilitestler sadece varsayimdan ibaret icin rahat olsun....
Ense olcumu ve burun varligi teshis icin yeterli sikma canini
Guzel haberle geleceksin ins.

Kesinlikle canim...
Resmen kocaman bir aile olduk
Herkes birbirinin iyiligi icin dua ediyor surekli
Hepinizi seviyorum
Ense olcumun normal der burunda olusmussa sen gonlunu ferah tut pufpufum
Guzel sonuclarla gel ins.

Son düzenleme:

ben devam ettiğim doktorumda yaptırcam..
sonki kontrolde eşiminde annemindebaşka yer içine sinmedi önemli test diye..
pahalı ama napalım,feda olucak bu yolda..
yani Hisar'da yaptırıyorum canım..

Kesinlikle canim...
Resmen kocaman bir aile olduk
Herkes birbirinin iyiligi icin dua ediyor surekli
Hepinizi seviyorum
Ense olcumun normal der burunda olusmussa sen gonlunu ferah tut pufpufum
Guzel sonuclarla gel ins.

eeeh hadi bakalım inş..
randevum 10:15'te..
ne kadar sürüyor bilmiyorum
(sahi yaaa yaptıranlar bi diyiverin ne kadar sürüyo)
sonra annemle çarşıda işimiz falan var ama ilk fırsatta girip yazıcam olanları

ben devam ettiğim doktorumda yaptırcam..
sonki kontrolde eşiminde annemindebaşka yer içine sinmedi önemli test diye..
pahalı ama napalım,feda olucak bu yolda..
yani Hisar'da yaptırıyorum canım..

en doğrusu pufpufcuğum... insanın tüm sürecini takip eden bir doktorun yapması hem daha yakın hissetmen ve tüm istediklerini sorman hem de sana tüm gerçekleri anlatacak olması açısından çok güzel..

Malum benim doktor sıkıntım yüzünden başka bir özel bir hastanede yaptırdım...pahalı ama nasılsa bir kez vereceğiz ve bu bebeklerinmizin sağlığı.. her şeye değer..

güzel sonuçlar alman dileğimle canımm

ultrason yarım saat kadar sürdü canım bizim.. sonra çıkıp kan verdim gidebilirsin dediler o kadarcık :)

çooooooooooooooooooook teşekkürler canım aminnnnn

ultrason yarım saat kadar sürdü canım bizim.. sonra çıkıp kan verdim gidebilirsin dediler o kadarcık :)

oooo yarım saatte iyi bi süreç,bol bol izleriz bebişleri
ama 1 saat sürenler bile duydum,bebek doğru açıda durmuyo demek ondan..

Ben de pkosluyum.Hamile kalmadan önce 11 kilo vermiştim.Şimdi 13.haftadayım 1 kilo aldım daha ama, 10 günden beri göbegim var artık.Küçük bi göbek pardon bebek♥♥
Sen kaçıncı haftadasın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…