2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
cevaplar için teşekkür ederim :)
ben ne saf saf gidiyorum doktoro demek ki :) hiç sormak aklıma gelmedi. ne güzel hepiniz bilinçlisiniz hepiniz. ben doktorun ağzına bakıyorum resmen :)
ikili teste girdiğimde ultrason kağıdında hem kalp atışları var çizgi şeklinde hemde HR 206 diye birşey yazıyor. o mu acaba dedim.

Merhaba güzel anneler.bizde dün hastanedeydik.minigimi görmeye gittim hayli buyumus :) boyunu olcemedi doktor ama BPDsi 22 mm cikmis çok şükür normalde dün 14+0 dik ama 14+5 cıktı..cinsiyeti hakkinda hicbirsey söyleyemem daha erken dedi.öğrenen nasıl öğreniyor pes yani.20den önce görünmez dedi doktor.....onu görmeyince olmuyor vallahi..23undede devlette randevum var bakalim..umarım herkes sorunsuz bir hamilelik gecirip yavrusu.u kucagina alir..

Slm arkadaslar uzun zamandir girmemistim sali gunu ikili tarama ve kontrol icin gittik ve cinsiyetimizi ogrendik kiza benziyomusuz kesin deil ama buyuk ihtimalle kizmisiz gelecek ay netlestircez masallah fistigima hareketliydi bide elini yuzune koyup selam verdi bize ense kalinligimiz 1.22 cikti 12+6 idik ben kizimi gorunce kendimden gectim ultrasnla uyumlu diye sormayi unuttum ama ikili tarama kagidinda 13+1 yaziyodu burun kemigimizde olusmus simdilik hersey yolunda cok sukur. Allah isteyen herkese yasatsin bu duyguyu hepimizinde bebislerini saglikla kucagimiza almamizinasip etsin.

Gündüz içerseniz bütün vitaminler iştah açıyor kilo da ondan zaten o yüzden ben gece içiyorum ister yemekten sonra ister yatmadan içinde de yazıyor sabah içerseniz midenizde boşluk hissedebiliyorsunuz:KK66:
hımm tmm bunu öğrendiğim iyi oldu folik asiti akşam içtiğimden vitaminleri falan sabah alıyodum artık hepsini birlikte alırım

Esinle birlik nice mutlu yillara canim....
Seneye kutlama daha da neseli gececeginden emin olabilirsin :KK16:

Çıkar tabi uykunun tadını canım sonra çoook arıycaz :)
Bu arada çook teşekkür ederim canım..:93:

çalışmaktan siteye girmeye fırsatım olmuo pek maşlh hatunlar kaçıncı sflara gelmişiniz takip etmek zor vallahi hızlı haziran anneleri
ayaz12 arkadaşım doğum günün kutlu olsun bebişinle sevdiklerinle nice güzel yaşlara
pufpuf işlh senin test güzel geçer biz yaptırdık daha doktora sormak nasip olmadı elimde kağıtla kaldım yarın eşim sonuçları gösterecek ben işyerinden çok izin alamıyorum :KK43:
ciceek canım işlh eşin erteletebilir bu durumu ve yanında olur dua etmekten başka bişi gelemz elimizden
tüm arkadaşlara hep dua ediyorum rabbim evlatlarımızı eşlerimizi anne babalarımızı korusun amin :KK16:

Çok teşekkür ederim canımm..

Doğum günün kutlu olsun canım eşin ve bebişinle birlikte nice mutlu senelere inşallah

Çok teşekkürler tatlım..

kızlar arada girebiliyorum bir sorum olacak ozellikle tecrübeli annelerden canım rafadan yumurta çekti iki tane yedim..zararlı falan diyorlar..aklıma takıldı hamileyken yiyen varmı hiç..lutfen cevaplarsanız çok memnun oklucam

Merhaba güzel anneler.bizde dün hastanedeydik.minigimi görmeye gittim hayli buyumus :) boyunu olcemedi doktor ama BPDsi 22 mm cikmis çok şükür normalde dün 14+0 dik ama 14+5 cıktı..cinsiyeti hakkinda hicbirsey söyleyemem daha erken dedi.öğrenen nasıl öğreniyor pes yani.20den önce görünmez dedi doktor.....onu görmeyince olmuyor vallahi..23undede devlette randevum var bakalim..umarım herkes sorunsuz bir hamilelik gecirip yavrusu.u kucagina alir..

Masallah saglikla kucaginiza alirsiniz ins
biz cinsiyeti ogrendik ama kesin deil cogu doktor kesin olmadan soylemiyo bizim kiza benziyo dedi cikintisi yok simdilik gelecek ay netlestiririz dedi ki bencedoktorunuz emin olmadigi icin soylememistir ki daha sonra doktorunuza olan guveniniz sarsilmasin diye

kızlar arada girebiliyorum bir sorum olacak ozellikle tecrübeli annelerden canım rafadan yumurta çekti iki tane yedim..zararlı falan diyorlar..aklıma takıldı hamileyken yiyen varmı hiç..lutfen cevaplarsanız çok memnun oklucam

Canim daha dun yaptim yedim...
Icine birazda peynir ohhh mis :KK56:
Ama iyi pisirdim :KK34:

kızlar belki çok alakasız olacak ama ultrason kağıdında kalp atış hızı nerede yazıyor anlayamadım. bilen varsa yardımcı olur mu?

arkadaşım doktor kalp atışlarını dinlettiği zaman iki tane ultrason resmi veriyor mesela şuan pcde kayıtlı olan resmi göndereyim daha burda çok ufak :) aşağıda gördüğün umb diye yazıyor kalp atışı...yukarıda da umb 160 yazıyordu..oda kalp atışı hızı demek..burda daha çok minik benim meleğim..

$20131111_133016.jpg

Maşallah çok güzel haberler canım , belki devlete gittiğinde o sana cinsiyetle ilgili yorum yapar :)

Slm arkadaslar uzun zamandir girmemistim sali gunu ikili tarama ve kontrol icin gittik ve cinsiyetimizi ogrendik kiza benziyomusuz kesin deil ama buyuk ihtimalle kizmisiz gelecek ay netlestircez masallah fistigima hareketliydi bide elini yuzune koyup selam verdi bize ense kalinligimiz 1.22 cikti 12+6 idik ben kizimi gorunce kendimden gectim ultrasnla uyumlu diye sormayi unuttum ama ikili tarama kagidinda 13+1 yaziyodu burun kemigimizde olusmus simdilik hersey yolunda cok sukur. Allah isteyen herkese yasatsin bu duyguyu hepimizinde bebislerini saglikla kucagimiza almamizinasip etsin.

Çok güzel ya maşallah inşallah bende haftaya böyle güzl habrlerle gelirim...

aaaaah canım ne kadar içten,ne kadar güzel bi yazı olmuş bu..
ciden çok beğendim ve tüm yazıyı suratımda kocaman bi gülümsemeyle okudum..
çok tatlısın,teşekkür ederim.. :KK19:
umarım dediğin gibi olur,inşallah (amin)
bu arada her daim çocuk ruhlu olmayı sevenlerdenim ben,yaşa başa bakmadan..ondan olsa gerek heheheheh ekimde 28'ime girdim :KK1: sen kaç yaşındasın bakiyim?
.
benim yaş 31 çok yokmuş aramız dediğin gibi sen çocuk ruhunu kaybetmemişsin ben evleneli 8 sene oluyor hayat yaşlandırıyor demekki sen hiç değişme ben seni en fazla 20-21 die tahmin ediyordum. Bu arada telefondan siteyi takip etmek çok zormuş yazmakta

Kızlarr 2 li test için bir hafta daha beklesemmı kı 11 küsürlerde olucam bu c.tesi ama haftaya c.tesi 12 küsürlerde olucam sizcee:KK24:

İnşallah canım kavuşursun sen de bebişine en kısa zamanda sakın hiç moralini bozma umudunu da kaybetme her an hiç anlayamadığın bir dk olabilir bunu bil çünkü bu iş Allah'ın ol demesi başka hiçbir şey değil neden başka aylar değil de o ay o gün işte demek ki yazgı kader ve olacak hiç üzülme ben de okuyorum şimdi sana gerçekten bana da bir hamile arkadaş Meryem süresi okumuştu kendim de bol bol ayetel kürsi okudum ki ben 3 yıl çocuk düşünmedim hiç istemedim sonra olsun artık diye düşünnce 3 yıl olmadı ne kadar korunursan o kadar yıl olmaz diyorlar eskiler bizde :) ki ne bende ne eşimde hiçbir sorun yoktu adetim de düzenliydi hormonlar gayet iyiydi sadece bende kan pıhtılaşma bozukluğu var bazı dr önemli bazısı değil diyorlardı gel tüpleri kapayalım tüp bebek yapalım garanti olur diyenler oluyordu ameliyatsız artık olmaz benim diyordum ama umudumu kestiğim hiç tahmin etmediğim bir ayda bu drumun hafif bir iki ilacıyla oldu özellikle aspirin +heparin diyelim:) veya işte yani vakti saati gelince oldu diyelim yoksa herşey bahane senin de en kısa zamanda olacak inşallah stres yapmamaya bak yine de her türlü tıbbi sorununu da çöz tabiyki önce tıp sonra da Allah'a güven cnm...

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsinler inş :KK16:

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

ama istemezseniz okumazsanızda anlarım....[/QUOTE]

DUA

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsin inş :KK16:

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

ama istemezseniz okumazsanızda anlarım....

İnşallah canım kavuşursun sen de bebişine en kısa zamanda sakın hiç moralini bozma umudunu da kaybetme her an hiç anlayamadığın bir dk olabilir bunu bil çünkü bu iş Allah'ın ol demesi başka hiçbir şey değil neden başka aylar değil de o ay o gün işte demek ki yazgı kader ve olacak hiç üzülme ben de okuyorum şimdi sana gerçekten bana da bir hamile arkadaş Meryem süresi okumuştu kendim de bol bol ayetel kürsi okudum ki ben 3 yıl çocuk düşünmedim hiç istemedim sonra olsun artık diye düşünnce 3 yıl olmadı ne kadar korunursan o kadar yıl olmaz diyorlar eskiler bizde :) ki ne bende ne eşimde hiçbir sorun yoktu adetim de düzenliydi hormonlar gayet iyiydi sadece bende kan pıhtılaşma bozukluğu var bazı dr önemli bazısı değil diyorlardı gel tüpleri kapayalım tüp bebek yapalım garanti olur diyenler oluyordu ameliyatsız artık olmaz benim diyordum ama umudumu kestiğim hiç tahmin etmediğim bir ayda bu drumun hafif bir iki ilacıyla oldu özellikle aspirin +heparin diyelim:) veya işte yani vakti saati gelince oldu diyelim yoksa herşey bahane senin de en kısa zamanda olacak inşallah yine de her türlü tıbbi sorununu da çöz tabiyki önce tıp sonra da Allah'a güven cnm...

benim yaş 31 çok yokmuş aramız dediğin gibi sen çocuk ruhunu kaybetmemişsin ben evleneli 8 sene oluyor hayat yaşlandırıyor demekki sen hiç değişme ben seni en fazla 20-21 die tahmin ediyordum. Bu arada telefondan siteyi takip etmek çok zormuş yazmakta

evet telden zor oluyor buraya girmek..
hem ekran küçük hem donuyor falan..

aaaay canımmm 20-21 iyimiş..aslında var ya görenlerde öyle diyor.. :KK34: küçük gösteriyorum sanırım..

afiyet olsun canım saol cevabın için ama bnmki rafadan dı çok aklıma takıldı yaa:KK43:

Canım ben de hamilelikten önce her çeşidini severidm yumurtanın ama şimdi sadece rafadan yiyebiliyorum başka çeşidi hoşuma gitmiyor içine mikrop girebilir diyorlar ama zaten az da olsa kaynıyor her sabah yiyorum.

X