2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Benimde lekelenmelerim oldu bize yasaklamadı ama sık olmasın dedi 3 ay esim korkusundan dokunmak istemedi bende istemedim dogrusu ama esim hala korkuyor :/ üniversite ögrencileri gibi ev arkadaşı olduk :)

Aynen bizde de durum böyle ben kovalıyorum adam kaçıyor 😕

Benimde lekelenmelerim oldu bize yasaklamadı ama sık olmasın dedi 3 ay esim korkusundan dokunmak istemedi bende istemedim dogrusu ama esim hala korkuyor :/ üniversite ögrencileri gibi ev arkadaşı olduk :)

doktor eşimin yanında yasak dedi ya ölsem hayatta yapmaz :)napalım kardeş kadeş uyucaz artık :)

kızlar çay kahve konusunda doktorunuz bir şey dedi mi? ben çok çay kahve içilmeyecek diye biliyorum internetten falan doktoruma da sürekli sormayı unutuyorum. çaysız da olmuyor

canım kahve nescafe tercih etmiyorum ben edilmesini de önermiyorum.
türk kahvesi kafeinsiz bulabiliyorsan 2-3 içebilirsin.
bulamıyorsan 1 fincan içebilirsin.
çay olarak da günde 7 fincan çooook açık çocuk çayı paşa çayı şeklinde içebilirsin ama demli içiyorsan 3ü geçme derim :)

bana hediye geldi bi tane kumandalı ninni söylüyor sallanıyor.daha sonra mama sandalyesi oluyor.adı ne bilmiyorum kraftın.annem almış sağolsun

:) ne güzel hediyeler bunlar.
ama sallanmak konusunda birkaç okuduğum makaleden öğrendiklerimi paylaşmak isterim.
bebeklerin uykuları gelince ya da ağlayınca sallanmaları, uykuya geçişlerini önleyen bir durummuş.
uyumak isteyen çocuğun tüm algılarını karıştırıyor ve maalesef bir süre sonra çocuk uyku durumunu sallanmakla ilişkilendirildği için sallanmadan uyuyamıyormuş.
buna hepimiz şahit olmuşuzdur anne babalar için çok zor bir şey oluyor.
amerikada oturan bir arkadaşım çocuğunu bir uyku enstitüsüne götürmüştü ve bu tavsiyeleri almıştı.
bir de bloğu var müsait bir zamanda link de paylaşırım anlatmış olduğu...
aklınızda bulunsun... :)

hiçbir şey olmaz Allah'ın izni ile sen merak etme...
sıradan bir siildir o virüslü falan değildir, doktorlar her ihtimali düşünmek zorundalar bunu unutmayalım.
İnsan hayatı onların işi, bunun için de her şeyi detaylı olarak görmek istiyorlar. Ben doktor olsam ben de isterdim eğer ihtimaller dahilinde birşey var ise...
Ama merak etme inan birşey çıkmayacak, hem sezeryan yapsan ne olur yani dünyanın sonu mu sanki?
sen sadece bebeğini düşün, bak cinsiyetini de öğrenmişsin bu ne büyük bir sevinççç
Kendini üzersen bebeği de üzersin ve buna gerek olacak hiçbir durum yok...

bende geçen hafta çikolata yiyip girmiştim hareketliydi kuzucum..
işe yarıyo galiba
darısı yarına kısmetse inş..
ikili test günüm...

Hadi hayırlısı bakalım. Umarım her şey güzel çıkar. Bekliyoruz.

gözünaydın canım...maşallak kuzucuğa...çikolata kesinlikle işe yarıyor bende son gittiğimde yedim kıpır kıpırdı :)
Sağol canım ya. Bir hareketlerine canımız feda. Nasıl mutlu oluyor insan.

günaydın günaydın günaydın güzel anneler ve güzel kuzucukları kelebekleri köfteleri melekleri :) güzel haberler alacağımız güzel bir gün olsun...
Amiiin canım . Sana ve bebişine de günaydın.
günaydın kızlaaaar Herkese mutlu huzurlu günleeeer diliyorum...
Teşekkür ederiz teyzesi. Size de günaydın.
Bizim de biraz hassas geçiyor.lekelenmeler vs. bizde de 3 aydır bir şey yok.eşim korkuyor bir şey olur diye.sanırım doğana kadar kardeş kardeş geçireceğiz

Benim eşimin de ödü kopuyor. Geçenlerde olunca, tansiyonum çok düştü. O zaman çok korktu. O yüzden yaşasın YÜZÜK KARDEŞLİĞİ:)

Son düzenleme:
biz herzaman burdayız yanındayız canım..sadece iyi haberlerde değil :)

Allah razı olsun canım hepinizden. Biraz daha iyi hissediyorum şimdi. hatta acıktım mı ne :))

doktor eşimin yanında yasak dedi ya ölsem hayatta yapmaz :)napalım kardeş kadeş uyucaz artık :)

Benim eşim de aynı durumda korkuyo. Ben bişey olmaz diyorum ya olursa diyo. :) BEkleyeceğiz artık. Bu sefer muayeneye gidince sorucam ama unutmıcam bakalım doktor ne diyecek.

Maşallahınız var valla hatunlar sayfa hızına yetişemiyorum

dogum gunun kutlu olsun canım

doğum günün kutlu olsun canım..çekirdek olucak fıstık ailenle bir ömür mutlu ol inşallah :)

iyiki doğdun ayazzzzzzzz :) iyiki doğdun ayazzz anne :)) bebişinle seneye kutlamak nasip etsin Allahım...mutluluklar....

Doğum günün kutlu olsun canım.Allah eşinle ve çocuklarınla birlikte sağlıklı uzun ömür versin,.

Hepinize çok çok teşekkür ederim canlarım , güzel dileklerinizin sizede fazlasıyla yansıması dileğimle

Ayazcığım doğum günü yazını bulamadım alıntılayamadım o yüzden. ama şimdi burdan söylüyorum DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNNNN FISTIK FINDIK ÇEKİRDEK AİLE TÜM ŞEKİLLERİYLE

kızlar 3 gundur karnımın sıs kısmının sag alt tarafı dokununca acıyor. sol tarafta yok acaba bebek o tarafta ondan mı? bılgısı olan var mı? sert orası soole hafıf bı bastırınca

canım benım 1 ayda kanamam oldu yogun doktor yasakladı.3 ay olunca serbest dedı ama haftada 1-2yı gecmesın dedı. ama gene de korkuyor ınsan. stres yapıyorum ben gene de eskısı gıbı olmuyor yanı

Tunaydin guzel anneler.....
Uzun zamandir uykusuz gunler ardindan Ali Yasinimle ben bu aralar guzel bir uykuyu hakettik diye dusunuyorum
Bu saate kadar uyumusuz oglumla
Sizler nasilsiniz bakalim...
Masaallah baya kaynatmissiniz

Esinle birlik nice mutlu yillara canim....
Seneye kutlama daha da neseli gececeginden emin olabilirsin

Canim cok uzuldum senin adina ....
Ins bir mucize olurda esin gitmez bu aralar askere....
Basinda birde oyle kaynana varken hemde
Senin gercekten esine ihtiyacin var....
Ins. Dogumda esin seninle birlkkte olur canim dualarim seninle
Rabb'im buyuk .....

Tatlim sukur bende dusuk tehlikesi falan olmadi ama....
Ben sadece bebisin gapildigi gunu hatirliyorum
Ondan bu yanada sadece bir kere oldu
Temkinli davraniyoz ne olur ne olmaz diye ama 15+6 dayiz artik sikinti olmaz bizim icin herhal

kızlar belki çok alakasız olacak ama ultrason kağıdında kalp atış hızı nerede yazıyor anlayamadım. bilen varsa yardımcı olur mu?

çalışmaktan siteye girmeye fırsatım olmuo pek maşlh hatunlar kaçıncı sflara gelmişiniz takip etmek zor vallahi hızlı haziran anneleri
ayaz12 arkadaşım doğum günün kutlu olsun bebişinle sevdiklerinle nice güzel yaşlara
pufpuf işlh senin test güzel geçer biz yaptırdık daha doktora sormak nasip olmadı elimde kağıtla kaldım yarın eşim sonuçları gösterecek ben işyerinden çok izin alamıyorum
ciceek canım işlh eşin erteletebilir bu durumu ve yanında olur dua etmekten başka bişi gelemz elimizden
tüm arkadaşlara hep dua ediyorum rabbim evlatlarımızı eşlerimizi anne babalarımızı korusun amin

decavit kilo mu yapıyo canım..bana da doktor verdi içtiğim gün iştahımın açıldığını hissediyorum

Gündüz içerseniz bütün vitaminler iştah açıyor kilo da ondan zaten o yüzden ben gece içiyorum ister yemekten sonra ister yatmadan içinde de yazıyor sabah içerseniz midenizde boşluk hissedebiliyorsunuz

Doğum günün kutlu olsun canım eşin ve bebişinle birlikte nice mutlu senelere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…